Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Вставки МКРВ-340

Виробник: Украина
Код товару: 8228
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Вставки МКРВ-340 виготовляється з вогнетривкого волокна мулліто-кремнеземистого складу, яке проводиться плавкою в електричній печі чистих оксидів алюмінію та кремнію з подальшим утворенням волокна методом роздування. Для надання матеріалу міцності до волокна додається органічне сполучне, вироби формуються методом вакуумного пресування.

Вставки МКРВ-340 застосовуються для теплоізоляції головної частини злитків круглого, квадратного, прямокутного та багатогранних перерізів. Вироби мають конструкцію для простої установки у виливниці або розливні форми, прибуткові надставки врозпір або закріплюються на клей, та/або механічними кріпленнями, скобами. При установці враховуються можливі лінійні або об'ємні усадки під час нагрівання.

Вставки та вкладиші МКРВ-340 з такими властивостями:

висока термостійкість

незначна щільність

низька теплопровідність

мала теплоємність

конструкційна міцність

матеріал гнучкий і щільно прилягає до конструкцій

стійкість до термоудару

легко обробляється

стійкість до вібрацій та деформацій

Волокна хімічно стійкі до дії кислот та лугів. При використанні при високих температурах слід оберігати від дії концентрованих лугів, плавикової та фосфорної кислот.

Волокна більш стійкі до впливу температури в окисному та нейтральному середовищі.

У відновлювальному середовищі теплоізоляційні властивості знижуються.


Застосування

виливниці злитків для прокатки на слябінгу (прямокутна заготовка)

виливниці злитків для прокатки на блюмінгу (квадратична заготовка)

виливниці трубних литих заготовок (кругла заготовка)

виливниці фасоноливарного та ковальського виробництва

ливарні форми ливарних цехів машинобудування

Переваги

зниження витратного коефіцієнта металу при переділі зливків у заготівлі та прокат різного перерізу

простота установки

зниження металоємності конструкції виливниць та прибуткових надставок

скорочення витрати керамічних вогнетривів

скорочення витрати утеплювальних сумішей

не містить вигоряючі добавки та азбест


     У нас ви можете придбати Вставки МКРВ-340 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Плити виготовляють методом гарячого пресування напівсухої маси відповідно до ТУ У В.2.7-26.8-31101383-002-2002. Вироби фасонні МКРВ складної форми виготовляється з матеріалів з використанням вогнетривкого волокна муллітокремнеземистого складу, яке виробляється плавкою в електричній печі оксидів алюмінію та кремнію з подальшим утворенням волокна методом роздування. Для надання матеріалу міцності в волокна додається неорганічні та органічні сполучні, вогнетривкі наповнювачі та добавки. Вироби формуються методами вакуумування, вакуумного пресування, вібролитва, набивання та іншими. Вставки МКРВ-340 виготовляється з вогнетривкого волокна мулліто-кремнеземистого складу, яке виробляється плавкою в електричній печі чистих оксидів алюмінію та кремнію з подальшим утворенням волокна методом роздування. Для надання матеріалу міцності до волокна додається органічне сполучне, вироби формуються методом вакуумного пресування.
Вид за хімічним складом
з матеріалів з використанням вогнетривкого волокна мулітокремнеземистого складу, яке проводиться плавкою в електричній печі оксидів алюмінію та кремнію з подальшим утворенням волокна методом роздування.
Вид за призначенням
Цегла вогнетривка служить для внутрішнього облицювання печей, камінів, димоходів і димових труб і т.п. Плита вермикулітова використовується для футерування будь-яких приладів та установок, робота яких передбачає критично високі температури (від 500 градусів Цельсія). Кислотоупорні вироби застосовуються для: проведення фізико-хімічних процесів з будь-якими агресивними рідинами (за винятком плавикової та фосфорної кислот) та лужною концентрацією до 10%. Для мокрого та сухого помелу матеріалів твердістю не вище 7 за мінералогічною шкалою твердості Моосу. Для футерування обладнання, для захисту будівельних конструкцій та споруд, що експлуатуються в умовах впливу агресивних речовин. Для проведення різних хімічних процесів та зберігання будь-яких агресивних рідин (за винятком плавикової та фосфорної кислот) та лужною концентрацією до 10%. Використовуються як насадочний матеріал для заповнення реакційних об'ємів у хімічних апаратах. Плита совелитова призначена для теплової ізоляції промислового та теплоенергетичного обладнання при температурі поверхні, що ізолюється до 500 °C.
Тип
Формовані вогнетриви
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT