Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Імідофлекс 292 т.0,45 мм

Виробник: Украина
Код товару: 17046
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Імідофлекс 292  т.0,45 мм являє собою композиційний матеріал, конструктивно виконаний зі склотканин електротехнічного призначення, ламінований з двох сторін поліімідною плівкою із застосуванням сполучних, що забезпечують адгезійну взаємодію на межах розділу та подальшого компресійного формування. Склад композиції: поліімідна плівка + склотканина + поліімідна плівка, епоксидно-каучуковий склад.

Використання: Міжшарові прокладки для низьковольтних електричних машин, прокладки клин-кришка.

Пазова ізоляція електричних машин.

Імідофлекс – матеріал, що входить до системи композиційних матеріалів, виготовлених на основі полімерної плівки. Такі матеріали є полімером, поєднаним з іншим матеріалом в кілька шарів. Як допоміжний матеріал використовуються:

     матеріали із синтетичних та целюлозних волокон;

     скляна тканина;

     електрокартон;

     папір із волокон ароматичних поліамідів.

Матеріали на основі поліамідної плівки мають високу міцність і жорсткість, широко використовуються в якості ізоляції.

Імідофлекс 292

Імідофлекс складається зі склотканини, з двох сторін обклеєною поліамідною плівкою. Основні властивості матеріалу такі:

     висока стійкість до дії струму;

     стійкість до високого температурного режиму

Найчастіше використовується як пазовий ізоляційний шар у машинах, що працюють у класах нагрівальностійкості С та Н (температура, що дорівнює +180 і +200 градусів). Застосовується у виробництві трансформаторних та електричних машин, а також як аналог плівкослюдиниту у виробництві.

Ми пропонуємо купити імідофлекс відповідний ГОСТ 27386, що має відмінні механічні характеристики. Ми представляємо до вашої уваги імідофлекс 292 високої якості за низькою ціною, що поставляється безпосередньо від виробника.

Імідофлекс різної товщини (від 0,13 до 0,50 мм) виготовляється у формі листів або рулонів.

ГІДНОСТІ ІМІДОФЛЕКС

  Хороша гнучкість та міцність

  Відмінні електроізоляційні властивості

  Великий ресурс роботи

  Висока надійність

Основним загальним призначенням електроізоляційних плівок електрокартонів плівкосклотканини є створення тонкої, але ефективної електричної ізоляції. Дані матеріали запобігають міжвитковим / міжшаровим замиканням у трансформаторах ✲ електродвигунах ✲ генераторах; служать захистом стінок корпусів електричних апаратів, машин пристроїв від проникнення на них будь-яким чином електричних потенціалів.

Іншим призначенням плівок-ізоляцій є захист електронних компонентів та компресорів, що працюють у рідких агресивних середовищах. Наприклад, у фреоні кондиціонера чи холодильника.

Ізолювання - це процес створення ізоляційного шару на обмотці або пристрої. Нанесення ізоляції може відбуватися як в автоматичному режимі - механічне ізолювання, так і вручну - ручне ізолювання. У процесі нанесення ізоляційних плівок важливо не допускати місць, де шари не перекриваються. З більшою часткою ймовірності тут виникне електричний пробій-коротке замикання. КЗ згодом призведе до виходу з ладу електричного пристрою, що ізолюється.

Крім міжшарової ізоляції електричних двигунів поліімідні плівки знаходять застосування для обгортання проводів і кабелю, як гнучкі друковані плати з нанесеними струмопровідними доріжками, при намотуванні витків на дроселі із застосуванням феритових сердечників з гострими краями - для захисту дроту, що намотується.


  У нас ви можете купити Імідофлекс 292  т.0,45 мм, доступна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Імідофлекс є композиційним матеріалом, конструктивно виконаним із склотканин електротехнічного призначення, ламінованим з двох сторін поліімідною плівкою
Вид за хімічним складом
Імідофлекс являє собою композиційний матеріал, конструктивно виконаний зі склотканин електротехнічного призначення, ламінований з двох сторін поліімідною плівкою із застосуванням сполучних, що забезпечують адгезійну взаємодію на межах розділу та подальшого компресійного формування. Склад композиції: поліімідна плівка + склотканина + поліімідна плівка, епоксидно-каучуковий склад.
Вид за призначенням
Найчастіше використовується як пазовий ізоляційний шар у машинах, що працюють у класах нагрівальностійкості С та Н (температура, що дорівнює +180 і +200 градусів). Застосовується у виробництві трансформаторних та електричних машин, а також як аналог плівкослюдиниту у виробництві. Використання: Міжшарові прокладки для низьковольтних електричних машин, прокладки клин-кришка. Пазова ізоляція електричних машин. Основним загальним призначенням електроізоляційних плівок електрокартонів плівкосклотканини є створення тонкої, але ефективної електричної ізоляції. Дані матеріали запобігають міжвитковим / міжшаровим замиканням у трансформаторах, електродвигунах, генераторах; служать захистом стін, корпусів електричних апаратів, машин, пристроїв від проникнення ними якимось чином електричних потенціалів. Іншим призначенням плівок-ізоляцій є захист електронних компонентів та компресорів, що працюють у рідких агресивних середовищах. Наприклад, у фреоні кондиціонера чи холодильника.
Тип
Імідофлекс
Габарити (ширина, довжина)
товщина 0,17 0,13 0,15 0,45 0,50 0,35 0,30 0,25 0,20 0,40 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT