Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Каболка смоляна діаметром 20 мм

Виробник: Украина
Код товару: 8166
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Каболка смоляна діаметром 20мм являє собою лляне або з іншого волокнистого матеріалу (натурального або штучного) пасмо, просочене при необхідності антисептиком (антисептичною речовиною), сплетене спеціальним чином, що надає їй підвищену біостійкість, хороший опір до гниття, що суттєво збільшує термін експлуатації.


Каболка широко використовується:

– для ущільнення розтрубних з'єднань під час монтажу каналізаційних труб та фасонних частин;

– для ущільнення футлярів трубопроводів під час проходження через фундамент будівель та споруд;

– для ущільнення виходу розтрубних з'єднань під час монтажу водопровідних труб та фасонних частин;

– для ущільнення виходу унітазу та розтрубних з'єднань при монтажі каналізаційних труб та фасонних частин;

– для закладення порожнеч у капітальному будівництві, великопанельному та іншому будівництві;

– у мостобудуванні для заповнення швів між балками

– під час монтажу труб каналізації;

- При конопатці нижніх вінців зрубів;

- При конопатці дерев'яних суден;

- При виготовленні тросів для вітрильних суден.

Використовувана сировина - мотузка з льону, джуту, конопель, агави або інших рослин (1-, 2-, 3-х прядна).

Просочні матеріали - смоляно-бітумні мастики, нафтові бітуми (БНІ-4, БНД та ін), розчинники, приготовані за спеціальною технологією за підвищеної температури. Щільність - 1,09 г/куб.см. Масова частка просочення - 40%.


     У нас ви можете купити Каболка смоляна діаметром 20мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
8-50мм
Вид за способом виготовлення
Каболка смоляна діаметром 50мм є лляним або з іншого волокнистого матеріалу (натурального або штучного) пасмо, просочене при необхідності антисептиком (антисептичною речовиною), сплетене спеціальним чином. Сировина, що використовується - мотузка з льону, джуту, коноплі, агави або інших рослин (1-, 2-, 3-х пасма). Просочувальні матеріали - смоляно-бітумні мастики, нафтові бітуми (БНІ-4, БНД та ін.), розчинники, приготовані за спеціальною технологією при підвищеній температурі
Вид за хімічним складом
Каболка смоляна є лляним або з іншого волокнистого матеріалу (натурального або штучного) пасмо, просочене при необхідності антисептиком (антисептичною речовиною).
Вид за призначенням
Каболка широко використовується для ущільнення розтрубних з'єднань при монтажі каналізаційних труб і фасонних частин; для ущільнення футлярів трубопроводів під час проходження через фундамент будівель та споруд; для ущільнення виходу розтрубних з'єднань під час монтажу водопровідних труб та фасонних частин; для ущільнення виходу унітазу та розтрубних з'єднань при монтажі каналізаційних труб та фасонних частин; для закладання пустот у капітальному будівництві, великопанельному та іншому домобудуванні; у мостобудуванні для заповнення швів між балками; під час монтажу труб каналізації; при конопатці нижніх вінців зрубів; при конопатці дерев'яних суден; під час виготовлення тросів для вітрильних суден.
Тип
Каболка смоляна
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT