Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
1 614.60 грн
/шт

Трубки МКР 70*50*3000

Виробник: Украина
Код товару: 7212
В наявності
1 614.60 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Трубки МКР 70*50*3000, з вмістом АI2O3 не менше 52%, застосовуються у захисті термопар, тінів, як підтримка спіральних нагрівальних елементів, використовується для аналізу сплавів. Трубка мулітокремеземиста МКР складається з оксиду алюмінію і невеликої кількості заліза 0,7%. Трубка МКР має нульове водопоглинання та високі електроізоляційні показники, а також хорошу термічну стійкість. Рекомендована температура застосування трубки МКР 13500 градусів.


МКР керамічні трубки виготовляються діаметром від 1,5 - 65 мм зовнішнім діаметром, і 0,5 - 30 мм внутрішнім діаметром, максимальна довжина трубки МКР становить від 10-2000 мм, виготовляється з одним, двома, та чотирма, закритими, та відкритими клапанами . Керамічні трубки МКР, можуть виготовлятися відповідно до поставлених замовником завдань, хімічних та температурних показників.


Трубки муллітокремнеземисті керамічні МКР екологічно чисті та безпечні, застосування виробів керамічних МКР забезпечить Вам легкість у конструкції та відмінні теплоізоляційні показники.


    У нас ви можете купити Трубки МКР 70*50*3000 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
від 1,5 - 65 мм зовнішнім діаметром, і 0,5 - 30 мм внутрішнім діаметром
Вид за способом виготовлення
МКР керамічні трубки виготовляються з одним, двома і чотирма закритими і відкритими клапанами. Керамічні трубки МКР, можуть виготовлятися відповідно до поставлених замовником завдань, хімічних та температурних показників.
Вид за хімічним складом
Трубка муллітокремеземиста МКР, складається з оксиду алюмінію, і невеликої кількості заліза 0,7%.
Вид за призначенням
Трубки МКР широко використовуються практично у всіх існуючих галузях промисловості: від побутових холодильників, електричних та газових печей та до потужних теплових апаратів в енергетиці, машинобудуванні та металургії. Зокрема, для термічного та механічного захисту термоелектродів, термопар та ТЕНів, а також як основа для дротяних нагрівачів у різного роду електропечах опору. Крім того, керамічні трубки є незамінним елементом в приладах з аналізу сплавів і металів (наприклад, при визначенні наявності вуглецю і сірки). Такі ізолятори застосовують у різних галузях господарства. Виробництво електротермічного обладнання. У трубчастих елементах розміщують спіралі нагрівачів, термопар (температурні датчики). Захист чохлів, призначених для електродів запалення. Їх встановлюють у газовому промисловому чи побутовому обладнанні. Основа для багатьох дротяних нагрівачів. Механічний захист ТЕНів, термопар, термоелектродів.
Тип
Керамічна трубка МКР
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT