Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Міканіт прокладочний ПФГ 550х900х0,7 мм

Виробник: Украина
Код товару: 17017
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Міканіт прокладочний ПФГ 550х900х0,7 мм являє собою листовий електроізоляційний слюдовмісний матеріал, як сполучний застосовується кремнійорганічний лак.

Область застосування: пазова ізоляція електричних машин, деталей складної конфігурації та машин класів нагрівальностійкості F та H; пазова ізоляція якірних та статорних секцій низьковольтних електричних машин.

Міканіт – листовий чи гнучкий матеріал, отриманий склеюванням листів щипаної слюди. Склеювання здійснюється за рахунок спеціальних смол або заснованих на смолах лаків. Листи слюди розкладають на столі і збризкують клейкою речовиною. Далі накладається наступний шар, який обробляється смолою або лаком. Процес клейки триває доти, поки лист не придбає потрібну товщину.

Сучасне виробництво заготівель міканіту механізоване. Кожен вид міканіту позначається певним маркуванням. Перша буква маркування вказує на тип матеріалу, який може бути колекторним, прокладним, формувальним або гнучким. Друга буква вказує на вигляд слюди, що використовується (мусковіт, флогопіт або їх з'єднання). Третя буква позначає вид смоли, за допомогою якої склеювався матеріал. Після всіх зазначених позначень наприкінці маркування може бути прописана літера А, що вказує на знижену кількість смоляної речовини. Наприклад, матеріал ПМГ містить до 20% смоли, а ПМГА – до 12% смоли. Міканіти застосовують для ізоляції окремих елементів електрообладнання, також він широко застосовується як ізоляційний прошарок промислових нагрівачів. Деякі види електронагрівачів можуть складатися лише з елемента нагрівання та міканітової слюди без захисної оболонки.

Колекторний міканіт виготовляється з твердого листового матеріалу шляхом смоляного склеювання. Дворазове пресування проводиться за тиску 180 -260 кг/см2. Температура під час пресування становить 155 градусів. Після пресування листи фрезерують. Далі готовий виріб покривають лаком і знову пресують для одержання монолітної щільної структури.

Колекторний міканіт виконує функцію ізоляційної прокладки та застосовується для захисту мідних пластин у електромашинах. У даній ізоляції листи не повинні ковзати, і не повинно відбуватися витікання сполучного матеріалу при температурному навантаженні 160°С і тиску 600 кг/см2. Для матеріалів маркою КФГ, КФГС, КФШ усадка не повинна бути вищою 2%, а для КФА – понад 1%. Ця вимога необхідна підтримки міцності колекторів. Виходячи з цього, з'єднувальна не повинна вводитися в міканіт більш ніж на 4%. Остаточне опресування міканіту забезпечує щільний контакт прокладки з колекторними пластинами. Щільність готового колекторного матеріалу становить 044 -15 мм. Розмір щонайменше 215-465 мм.

Прокладочний міканіт – це твердий листовий матеріал. Виготовляється за рахунок склеювання щипаних листів слюди, після чого піддається пресуванню. Сполучним елементом може бути застосована шовкова, гліфталева або кремнійорганічна смола. У міканіті прокладки слюди міститься до 95%. Сполучної речовини – 20-5% від складу. Пресування застосовується лише один раз. Температурна обробка під час пресування 150 градусів. Питомий тиск у момент пресування становить 35-60 кг/см2. Розміри листа – 550 на 650 мм, густина від 0,15 до 5 мм. Прокладочний міканіт застосовується як пектроізоляційна прокладка для різних електричних пристроїв.

Формувальний міканіт - пухкий листовий ізолятор. Виготовляється шляхом склеювання гліфталем щипаної слюди. Також для склеювання можуть застосовуватися кремнійорганічна та шовкова смоли. Пресування проводиться одноразово при тиску 5-МО кГ/см2. Температура пресування – 155 градусів. Може виготовлятися із складною формою. Склад слюди в даному міканіті близько 95%, смоли можуть міститися від 20 до 5%. В умовах кімнатної температури матеріал не гнучкий. При розігріві може набувати будь-якої форми. Щільність листа дорівнює 01-15 мм.

При внесенні до складу мусковітної слюди характеризується підвищеними значеннями електричних особливостей. При цьому щільність матеріалу складатиме від 0,154 до 0,25 мм.

Гнучкий міканіт також виготовляється як листів. Як основний матеріал може бути застосований мусковіт або флогопіт. Клеючою речовиною є масляно-грифтовий лак. Може випускатись як пресованим, так і непресованим.

З метою поліпшення характеристик міцності деякі марки гнучкого міканіту обклеюють мікалентним папером з обох сторін. Щільність виготовленого матеріалу – 0,15-0,5 мм.

Склад слюди у не обклеєному міканіті може прирівнюватись до 75-90%. Залишковий відсоток заповнює сполучний лак. Міканіти обклеєні мають у складі 0т 50% до 65% слюди, сполучної речовини – 25-10%, решта – мікаленту. Гнучкі міканіти широко застосовують як пазові, міжвиткові та підбандажні ізолятори, а також ізолюючі від електрики прокладки. Після виготовлення гнучкий міканіт не втрачає властивостей вигину протягом двох місяців.

Скломіканіт, який також є гнучким відрізняється від звичайного гнучкого міканіту тим, що проклеєний безлужної склотканини. Дане проклеювання може наноситися як з однієї, так і з двох сторін одночасно. При цьому у матеріалу підвищується міцність і збільшується його гнучкість. Стійки до високотемпературного нагрівання міканіт склеюють кремнійорганічним складом. Інші його види обробляють епоксидно-поліефірним лаком. Основним матеріалом є флогопітова слюда. У складі гнучкого скломіканіту слюди 45-65%, клеючої речовини - 30-8%, решта складу заповнює склотканину. Щільність матеріалу може становити від 0,20 до 0,60 мм.

Якщо до складу міканіту входить шовкова або гліфталева смола, то він здатний тривалий час працювати при температурному виробленні до 130°С. Зі складом поліефірної або епоксидної смоли міканіт довго витримує температури до 155°С.

З кремнійорганічної сполучною будь-який міканітовий матеріал здатний тривалий час працювати при температурному навантаженні в 180°С.

Де застосовуються міканіти залежно від їх виконання

Композиційні матеріали, отримані в результати автоматичного або ручного склеювання, використовуються для формування ізоляції в струмопровідних процесах при невеликому локальному розташуванні та на значній площі.

     Хомутовий тип. Стане в нагоді для пристроїв з металу і пластику. Конструкція характеризується рівномірністю Відвід теплової енергії, тривалістю періоду використання. Діапазон робочих температур вбирається у +500˚С, допустимі короткострокові термічні стрибки досягають +700…+900˚С. Хороший для обхвату сопел, дрібних форм та невеликих циліндричних ділянок.

     Плоский тип. Виготовлені на замовлення, вони забезпечують щільне охоплення рівних, вигнутих поверхонь. Поступово контактують із ізольованою частиною устаткування, застосовуються як граничних температур +350…+500˚С.

     Нагрівачі з корпусною частиною міканіту. Вимагають дбайливого відношення через знижену механічну міцність. Підходять для випадків коли потрібна теплова ізоляція обмеженого розмірами сегмента обладнання.

Міканітові нагрівачі потрібні у генераторах, двигунах електричного типу, трансформаторах, печах з індукційним способом функціонування. Вони рівномірно розподіляють тепло, не створюючи пікових ділянок із термічним перенавантаженням.

Які особливості міканітів

     Зберігають суцільну структуру після склеювання.

     Не псуються в процесі експлуатації, зберігаючи вихідні показники.

     Матеріалу можна надати різну конфігурацію.

     Мають низький коефіцієнт вбирання води, тому застосовуються в сухих та вологих приміщеннях.

     Різна товщина використовується створення необхідного шару ізоляції.

     Матеріал виявляє стійкість по всій площі: крайки виключають кришення, настільки надійно вони скріплені полімером.

     Відсоткове співвідношення слюди змінюється залежно від виду ізоляції, що виробляється, і становить 69-90%.

     Незважаючи на досить тонкі шари, міцність на згинальне навантаження досягає 200 МПа.


  У нас ви можете купити Міканіт прокладочний ПФГ 550х900х0,7 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Міканіт – листовий чи гнучкий матеріал, отриманий склеюванням листів щипаної слюди. Склеювання здійснюється за рахунок спеціальних смол або заснованих на смолах лаків. Листи слюди розкладають на столі і збризкують клейкою речовиною. Далі накладається наступний шар, який обробляється смолою або лаком. Процес клейки триває доти, поки лист не придбає потрібну товщину. Сучасне виробництво заготівель міканіту механізоване.
Вид за хімічним складом
Міканіт гнучкий ГФК являє собою листовий електроізоляційний слюдовмісний матеріал, як сполучний застосовується кремнійорганічний лак.
Вид за призначенням
Колекторний міканіт виконує функцію ізоляційної прокладки та застосовується для захисту мідних пластин у електромашинах. Гнучкі міканіти широко застосовують як пазові, міжвиткові та підбандажні ізолятори, а також ізолюючі від електрики прокладки. Композиційні матеріали, отримані в результати автоматичного або ручного склеювання, використовуються для формування ізоляції в струмопровідних процесах при невеликому локальному розташуванні та на значній площі. Міканітові нагрівачі потрібні у генераторах, двигунах електричного типу, трансформаторах, печах з індукційним способом функціонування. Вони рівномірно розподіляють тепло, не створюючи пікових ділянок із термічним перенавантаженням.
Тип
Лист міканітовий
Габарити (ширина, довжина)
550х900х0,7 550х900х1,0 550х900х0,5 550х900х0,3 550х900х1,5 550х900х0,25 550х900х0,15 550х900х3,0 550х900х0,4 550х900х0,2 550х900х0,45 550х900х5,0 550х900х2,0 550х900х0,6 550х900х0,9 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT