Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
390.00 грн
/кг

Модульний блок з керамічного вогнеупорного волокна LYTX-389/1260

Виробник: Украина
Код товару: 7183
В наявності
390.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Модульний блок з керамічного вогнетривкого волокна LYTX-389/1260 набуває певної щільності в результаті перегину та стиснення керамічної ковдри. Їх використання спрощує та прискорює будівництво (монтаж футерування та ін.) печей та покращує монолітність та цілісність футерування, знижує металоємність конструкції футерування. Кріплення керамічних модулів та блоків різноманітні за формою.


       Модульні блоки з керамічних волокон білого кольору мають точні геометричні розміри і готові до встановлення. Вони кріпляться прямо до сталевої конструкції промислових печей за допомогою кріпильних пристроїв. Мають прекрасні вогнетривкі та теплоізоляційні властивості. Використання керамічних модульних блоків підвищує монолітність теплоізоляційного шару печей та прискорює процес монтажу.


 Властивості та переваги:


Хороша хімічна стійкість.

Висока теплостійкість.

Хороша пружність та щільність.

Мала теплоємність, низька теплопровідність.

Різноманітність видів кріплень.

 Типове застосування:


Модульні блоки з керамічного волокна використовуються як футерування в різних промислових печах та теплових агрегатах галузей металургії, нафтохімії, машинобудування, будівельних матеріалів тощо.


Печі скляного виробництва.

Ковальські печі.

Печі нагріву в металургії та машинобудуванні.

Печі випалювання кераміки.

Кришки сальколі, стенди розігріву промків.

Печі реформінгу, каталізу.

    У нас ви можете купити Модульний блок із керамічного вогнетривкого волокна LYTX-389/1260, купити у Львові за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Вата з керамічного волокна LYTX виготовляється з високоякісної сировини: оксидів алюмінію та кремнію, оксидів цирконію (при використанні в умовах більш високих температур), методом роздування або високошвидкісного центрифугування.
Вид за хімічним складом
оксиди алюмінію та кремнію, оксиди цирконію.
Вид за призначенням
Теплоізоляційна вата використовується для захисту стін та склепінь промислових печей (випалювальних, нагрівальних та кільцевих), теплових агрегатів, транспортних вагонеток та труб, методичних печей. Цей матеріал також використовується як ізолятор при облаштуванні доменних печей, димових труб, генераторів, газоходів. Вата з керамічного волокна показала свою ефективність при заповненні компенсаційних швів будь-яких теплових установок, порожнин у вогнетривкій кладці, ущільненні заслінок, вікон та дверей. Вогнетривкій ваті можна надати будь-який вид і форму. Тому вона часто використовується як сировина для ущільнювальних вставок, гальмівних колодок, високотемпературних фільтрів, вогнетривких ковдр і матів, тримача каталізатора в газоочищенні. Використовується для виготовлення паперу, плит, вакуум-формованих виробів, різного виду текстилю (мотузки шнури, тканини тощо), при виробництві ущільнювальних вставок вакуумним формуванням, при виробництві подрібненого волокна, що використовується для теплоізоляційних засипок. Для додаткової ізоляції склепінь та стін різного виду печей. Для заповнення температурних швів печей, газових пальників та пічних вагонеток.
Тип
Матеріали з керамічного волокна
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT