Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
780.00 грн
/шт

Плита з керамічного волокна LYTX-264б 1200*1000*10 мм

Виробник: Украина
Код товару: 7179
В наявності
780.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Плита з керамічного волокна LYTX-264б 1200*1000*10мм має гарну рівну поверхню, містить у малій кількості органічний кріпитель (з'єднувальна).


       Високотемпературні ізоляційні плити виробляються шляхом змішування керамічного волокна, органічних та неорганічних кріплювачів у різних пропорціях. При використанні плит з керамічного волокна в деяких нагрівальних установках, можливе виникнення диму через вигоряння частини кріплення (сполучного), цей дим незабаром розсіюється.


Властивості та переваги:


Мала теплоємність, низька теплопровідність.

Висока міцність при стисканні, тривалий термін служби.

Матеріал не тендітний, має гарну гнучкість.

Точний розмір, рівна поверхня.

Швидка та нескладна установка.

Висока опірність ерозії, «вимивання» повітряним потоком.

Не містять азбесту.

Висока теплостійкість і опір тепловому удару.

Рівномірність густини волокна, стійкі показники властивостей.

Типове застосування:


Теплоізоляція та утеплення печей у промисловості виробництва цементу та будівельних матеріалів.

Утеплення всіх типів печей у керамічній галузі.

Футерування та обмуровування в нафтохімічній та металургійній промисловостях.

Теплоізоляційний шар у електродугових печах.

Футерування високотемпературних реакційних та нагрівальних агрегатів.

Термокомпенсаційний шар футерування.

Утеплення та теплоізоляція скловарних та термічних печей, утеплення та термоізоляція печей у кольоровій металургії.

    У нас ви можете купити Плита із керамічного волокна LYTX-264б 1200*1000*10мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Вата з керамічного волокна LYTX виготовляється з високоякісної сировини: оксидів алюмінію та кремнію, оксидів цирконію (при використанні в умовах більш високих температур), методом роздування або високошвидкісного центрифугування.
Вид за хімічним складом
оксиди алюмінію та кремнію, оксиди цирконію.
Вид за призначенням
Теплоізоляційна вата використовується для захисту стін та склепінь промислових печей (випалювальних, нагрівальних та кільцевих), теплових агрегатів, транспортних вагонеток та труб, методичних печей. Цей матеріал також використовується як ізолятор при облаштуванні доменних печей, димових труб, генераторів, газоходів. Вата з керамічного волокна показала свою ефективність при заповненні компенсаційних швів будь-яких теплових установок, порожнин у вогнетривкій кладці, ущільненні заслінок, вікон та дверей. Вогнетривкій ваті можна надати будь-який вид і форму. Тому вона часто використовується як сировина для ущільнювальних вставок, гальмівних колодок, високотемпературних фільтрів, вогнетривких ковдр і матів, тримача каталізатора в газоочищенні. Використовується для виготовлення паперу, плит, вакуум-формованих виробів, різного виду текстилю (мотузки шнури, тканини тощо), при виробництві ущільнювальних вставок вакуумним формуванням, при виробництві подрібненого волокна, що використовується для теплоізоляційних засипок. Для додаткової ізоляції склепінь та стін різного виду печей. Для заповнення температурних швів печей, газових пальників та пічних вагонеток.
Тип
Матеріали з керамічного волокна
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT