Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
62.40 грн
/кг

Повсть вогнетривка мулітокремнеземистий МКРВ-200

Виробник: Украина
Код товару: 7160
В наявності
62.40 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Повсть вогнетривка мулітокремнеземистий МКРВ-200 виготовлені на основі мінераловатних волокон муллітокремнеземистого складу і характеризуються вмістом Аl2О3 до 62%. Вони виробляються методом плавки в електричній печі оксидів алюмінію та кремнію.


Введенням добавок, що модифікують, підвищують температуру служби волокнистих матеріалів. Так добавка 2 - 5% оксиду хрому збільшує температуру тривалого застосування вогнетривкого волокна з 1150 до 1250С.


Властивості вогнетривів можуть відрізнятися залежно від конкретного матеріалу – розберемо ці особливості на кількох прикладах:


Муллітокремнеземиста вата - має високу термостійкість, а ось теплопровідність її нижче. Це відмінний ізолятор для печей, димоходів, нагрівальних колодязів та інших систем.


Муллітокремнеземистий картон - помірно щільний матеріал, відмінно тримає форму, забезпечує відмінну ізоляцію. Витримує температуру до 1100°С, у тому числі тривалі нагрівання.


Вогнетривкі плити - виграють за щільністю у картону, їх використовують для укладання місць під нагрівальне обладнання. Мають низьку теплопровідність, хорошу шумоізоляцію і стійкі до впливу агресивних середовищ.


Муллітокремнеземна повсть, фетр, виготовляється з волокон муллітокремнеземистого складу, яке виробляється плавкою в електричній печі чистих оксидів алюмінію і кремнію з подальшим утворенням волокна методом роздування. Для підвищення температури застосування матеріалу до складу волокна вводяться оксиди цирконію або хрому. Після термообробки матеріал набуває міцності.


Трубка муллітокремнеземиста МКР і трубка муллітокремнеземиста з добавкою двоокису цирконію МКРЦ випускаються різної конфігурації: круглі, овальні, прямокутні, зірочка, довжиною від 10 до 2000 мм, можуть бути виготовлені з одним закритим кінцем. Рекомендована температура служби – до 1350°С. Застосовуються в приладах визначення вуглецю і сірки в металах і сплавах; для захисту термопар, термоелектродів та інших цілей.


    У нас ви можете купити Повсть вогнетривка мулітокремнеземна МКРВ-200 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Виготовляється з волокон муллітокремнеземистого складу, яке виробляється плавкою в електричній печі чистих оксидів алюмінію та кремнію з подальшим утворенням волокна методом роздування. Для надання матеріалу міцності та пружності додається неорганічна сполучна з наступним термозміцненням матеріалу. До складу волокна вводяться оксиди цирконію або хрому підвищення температури застосування матеріалу.
Вид за хімічним складом
волокна муллітокремнеземистого складу, чисті оксиди алюмінію та кремнію, оксиди цирконію або хрому.
Вид за призначенням
Плита вогнетривка муллітокремнеземиста застосовується для: ізоляція робочого простору термічних печей, ізоляція електричних печей, теплоізоляційні шари термічного обладнання, ізоляційні шари повітронагрівачів, ізоляція газоходів, труб, ізоляція котлів, котелів-утилізаторів, будівництво побутова техніка, обігрівачі, газові обігрівачі, ізоляція казанів, дверей, заслінок. Рулонний матеріал вогнетривкий використовується як теплоізоляційний і термокомпенсаційний матеріал, для виготовлення вогнетривких та інших виробів складної конфігурації, для високотемпературної фільтрації газів та інших застосувань.
Тип
Муллітокремнеземистий вогнетривкий матеріал
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT