Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Поліімідні плівки П-ПМ (з липким шаром)

Виробник: Украина
Код товару: 7245
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Поліімідні плівки П-ПМ (з липким шаром) виготовляються методом поливу з поліімідного лаку, отриманого в розчині диметил-формаміду. Поліімідні плівки П-ПМ характеризуються високими фізико-механічними показниками. Вони зберігають свою еластичність у широкому діапазоні температур. Мають високу втомну і довготривалу міцність, низьку повзучість. Поліімідна плівка П-ПМ відноситься до антифрикційних матеріалів. Вона не розчиняється в органічних розчинниках, стійка в оліях, руйнується (гідролізується) під дією концентрованих кислот та лугів. Має високу радіаційну стійкість. Існують такі марки: П-ПМ/180/КО, П-ПМ/180/2-КО (ТУ 3491-017-00216415-99). Стрічка електроізоляційна липка марок П-ПМ/180/КО, П-ПМ/180/2-КО є поліімідною плівкою з одностороннім або двостороннім липким покриттям на основі кремнеорганічних полімерів. Матеріал нетоксичний, маслостійкий, має гарну еластичність. Стрічка П-ПМ призначена для ізоляції обмоток електродвигунів із тривало допустимою робочою температурою 200 °С. Основною особливістю поліімідних плівок П-ПМ є здатність зберігати фізико-механічні та електроізоляційні властивості у широкому інтервалі температур (від -200 °С до +400 °С). Поліімідні плівки знайшли широке застосування в авіації, електротехніці, радіомеханіці та багатьох інших галузях промисловості в основному як високоміцний ізоляційний матеріал. Великою перевагою такої ізоляції є її негорючість. Використання її як електроізоляції, дозволяє збільшити питому потужність та надійність електромашин, механізмів та приладів, підвищує температуру їх експлуатації, зменшує об'єм та вагу. Плівка добре металізується.


    У нас ви можете купити Поліімідні плівки П-ПМ (з липким шаром) за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Поліімідні плівки виготовляють методом поливу з поліімідного лаку, отриманого в розчині диметил-формаміду.
Вид за хімічним складом
є поліімідною плівкою з одностороннім або двостороннім липким покриттям на основі кремнеорганічних полімерів.
Вид за призначенням
Поліімідні плівки знайшли широке застосування в авіації, електротехніці, радіомеханіці та багатьох інших галузях промисловості в основному як високоміцний ізоляційний матеріал. Великою перевагою такої ізоляції є її негорючість. Використання її в якості електроізоляції дозволяє збільшити питому потужність і надійність електромашин, механізмів і приладів, підвищує температуру їх експлуатації, зменшує об'єм і вагу. Плівка добре металізується. Використовується для фазової та міжфазової ізоляції машин, а також електричної ізоляції кабелів та проводів, у літакобудуванні, радіотехніці та інших галузях промисловості.
Тип
Плівка поліімідна
Габарити (ширина, довжина)
ширина 500 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT