Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Стрічка слюдяна ЛСКВ 0,13 мм

Виробник: Украина
Код товару: 7126
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Стрічка слюдяна ЛСКВ 0,13мм є ізоляційним матеріалом, який використовують для ізоляції електродвигунів, високовольтних машин, апаратів. Існує наскільки варіацій назви цього електроізоляційного матеріалу: слюдоленти, мікаленти.


Оцінка якісних характеристик систем ізоляції електричних машин повинна проводиться шляхом виміру конкретних показників в умовах реально працюючої під максимальним навантаженням електричної машини, тобто за наявності температур можливого перегріву вузлів машини (котушок магнітної системи, секцій якоря тощо) до 200 0С та можливих стрибків напруги в мережі.


При виготовленні слюдолент застосовується папір, вироблений з натуральної слюди флогопіт без руйнування її кристалічної структури, що забезпечує підвищені діелектричні властивості стрічок.


Масова частка компонентів у стрічках – %:


слюди не менше 30 (для стрічок ЛСПМ слюда не розраховується);

сполучної речовини: від 10 до 40;

летких речовин: не більше 2 (для ЛСПМ н/б 1,5);

Слюдоленти поставляються в роликах діаметром 100±10 мм, шириною 10, 15, 20, 23, 25, 30 та 35 мм з граничним відхиленням ± 1 мм, намотані на жорстку втулку із внутрішнім діаметром 35±3 мм. За узгодженням із споживачем можливе виготовлення роликів іншої ширини. Гарантійний термін зберігання – 6 місяців з дня виготовлення. Транспортне упакування відповідає ГОСТ 26103-84.

Позначення стрічок:


ЛЗ – стрічка слюдяна;


К-110 марка епоксидно-поліефірного компаунду класу нагрівальностійкості F-H;


У - уніфікація, що визначає застосування просочувального складу класу F-H;


М - модифікація просочувального складу класу F-H;


К - модифікація просочувального складу класу Н;


ЕП-934 - марка епосодно-поліефірного сполучного.


    У нас ви можете купити Стрічка слюдяна ЛСКВ 0,13 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Тканина зі скловолокна, яка склеюється за допомогою клею із силіконової смоли. При виготовленні слюдоленту застосовується папір, вироблений з натуральної слюди флогопіт без руйнування її кристалічної структури, що забезпечує підвищені діелектричні властивості стрічок.
Вид за хімічним складом
A. Три в одному. Виріб виготовлений зі склотканини та поліефірної плівки з обох боків, а посередині – слюдяного паперу. Стрічковий ізоляційний матеріал, виготовлений з використанням аміноборан-епоксидної смоли як клею, склеювання, запікання та різання; B. Двостороння синтетична слюдяна стрічка: як основний матеріал використовується синтетичний слюдяний папір, як двосторонній армуючий матеріал використовується тканина зі скловолокна, яка склеюється за допомогою клею з силіконової смоли. Це ідеальний матеріал для виготовлення вогнестійких дротів та кабелів. Вогнестійкість – найкраща, рекомендується для ключових проектів. C. Одностороння синтетична слюдяна стрічка: як основний матеріал використовується синтетичний слюдяний папір, а як односторонній армуючий матеріал - тканина зі скловолокна.
Вид за призначенням
Стрічка слюдяна є ізоляційним матеріалом, який використовують для ізоляції електродвигунів, високовольтних машин, апаратів. Сфера блимання: виткова та основна ізоляція секцій, котушок низьковольтних (особливо високовольтних) електричних машин з номінальною напругою до 11 кВ, гідро-, турбогенераторів, тягових двигунів. Слюдяні стрічки є ідеальним рішенням для всіх вогнетривких дротів і кабелів. Підприємствам з великими потужностями рекомендується використовувати слюдяну стрічку зі склополотном з одного боку для скорочення витрат на виробництво кабелю. Слюдяні стрічки з двосторонньою основою із плівки або склополотна підходять для обладнання з високими вимогами до високої межі міцності на розрив. Для забезпечення вогнетривкості стрічка повинна укладатися з нахлестом мінімум 50%
Тип
Стрічка слюдяна
Габарити (ширина, довжина)
товщина 0,08 0,14 0,10 0,11 0,13 0,2 0,15 0,17 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT