Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
234.00 грн
/шт

Діелектричні рукавички шовні

Виробник: Украина
Код товару: 5223
В наявності
234.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Діелектричні шовні рукавички призначені для захисту від ураження постійним і змінним електричним струмом, напруга якого не перевищує 1000 вольт (як основний засіб захисту) і вище 1000 вольт (як додатковий засіб захисту)

Рукавички призначені для експлуатації у температурному інтервалі від +40° до -40°С.

Для виробництва таких рукавичок використовується натуральний латекс для безшовних рукавичок та на основі каучуку – шовні рукавички.

Характеристика: рукавички п'ятипалі, безшовні, мають рівну поверхню, колір рукавичок визначається вихідним матеріалом і може бути будь-яким.

Розмір: рукавички випускають одного номера з розмірами: довжина рукавички – не менше ніж 350 мм, ширина долоні – (130 + 6) мм, товщина стінки – не менше ніж 1,1 мм. Максимальний струм витоку для рукавичок класу 0 при напрузі (9,0 + 0,4) кВ не повинен перевищувати 9 мА.

Фізико-механічні показники:

Умовна міцність при розтягуванні, МПа, щонайменше – 14.

Відносне подовження при розриві, %, щонайменше – 600.

     У нас ви можете купити Діелектричні рукавички за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
полімери з низькою електропровідністю
Вид за способом виготовлення
бесшовные, шовные
Вид за хімічним складом
латекс, каучук
Вид за призначенням
Діелектричні боти - це індивідуальні ізолюючі засоби захисту, що запобігають перебігу електричного струму через організм людини. Діелектричні боти використовують як додаткові засоби захисту (ЗІЗ) при ремонті та обслуговуванні в електроустановках з різною напругою (як до 1000 В, так і вище). Діелектричні шовні рукавички призначені для захисту від ураження постійним і змінним електричним струмом, напруга якого не перевищує 1000 вольт (як основний засіб захисту) і вище 1000 вольт (як додатковий засіб захисту). Діелектричні килимки потрібні обов'язково для приміщень, в яких виникає небезпека впливу струмопровідних елементів, при обслуговуванні такого електрообладнання, як щити, зборки, кільця, щіткові апарати генератори, електродвигуни, випробувальні стенди. Діелектричні Рукавички безшовні призначені для захисту від ураження постійним та змінним електричним струмом, напруга якого не перевищує 1000 вольт (як основний засіб захисту) та вище 1000 вольт (як додатковий засіб захисту)
Тип
Діелектричні боти, рукавички та килимок
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT