Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Мікропориста Гума 4 мм

Виробник: Украина
Код товару: 04952
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Мікропориста Гума 4 мм – є одним з різновидів пористої гуми. Цей матеріал активно застосовують для ущільнення різних видів сполук; так само для використання в якості: звуко- та термоізолюючої прокладки, амортизаторів, прокладки для тари та іншого. Часто листову мікропористу гуму використовують у машинобудуванні, будівництві та електротехніці. Гума мікропориста листова має гладку та рівну поверхню.

        Мікропориста пластина є дуже м'яким матеріалом, який за своєю структурою нагадує губку. Вона легко стискається та легко відновлює свою колишню форму. Губчаста гума або пориста техпластина не піддається впливу сонячних променів та інших атмосферних явищ.

Температурний режим: -50С+100С

Щільність 400-600 кг/м.

       Гума мікропориста листова застосовується в поліграфічній промисловості та при виготовленні демпфуючих та віброізоляційних прокладок. Не менш часто матеріал може бути використаний у вібро-, тепло- та шумоізоляції машин транспортного призначення, у герметизації панелей перед заливкою пінополіуританом в теплообмінних апаратах та для облицювання в шумо- та теплоізоляції виробничих та побутових приміщень. Також гуму мікропористу листову можна використовувати як ізолюючу прокладку для легкої промисловості.

  У нас ви зможете купити Мікропориста гума 4 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у терміни виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Вид за способом виготовлення
Якщо в якості основи використовується латекс (пінорезину), у складі суміші присутній агент, що спінює, але суміш додатково збивають для збільшення обсягу, а в деяких варіантах виготовлення її ще й піддають вакуумуванню, що збільшує обсяг піни. Каучукові суміші (основа губчастої гуми) спінюються у процесі вулканізації. У них додаються спеціальні речовини, які за певної температури і тиску вступають у хімічну реакцію, утворюючи велику кількість дрібних бульбашок газу.
Вид за хімічним складом
В основі мікропористої гуми лежить латекс або каучук
Вид за призначенням
Цей матеріал активно застосовують для ущільнення різних видів сполук; так само для використання в якості: звуко- та термоізолюючої прокладки, амортизаторів, прокладки для тари та іншого. Часто листову мікропористу гуму використовують у машинобудуванні, будівництві та електротехніці. Гума мікропориста листова застосовується в поліграфічній промисловості та при виготовленні демпфуючих та віброізоляційних прокладок. Не менш часто матеріал може бути використаний у вібро-, тепло- та шумоізоляції машин транспортного призначення, у герметизації панелей перед заливкою пінополіуританом в теплообмінних апаратах та для облицювання в шумо- та теплоізоляції виробничих та побутових приміщень. Також гуму мікропористу листову можна використовувати як ізолюючу прокладку для легкої промисловості.
Тип
Мікрокориста Гума
Габарити (ширина, довжина)
товщина 3 5 10 24 6 12 4 18 15 20 14 16 8 7 9 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT