Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
546.00 грн

Рукав Пожежний 51 мм ДСТУ 3810-98

Виробник: Украина
Код товару: 05331
В наявності
546.00 грн
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Рукав Пожежний 51 мм ДСТУ 3810-98 напірні з капронової нитки з гідроізоляцією з еластичних полімерів згідно з ДСТУ 3810-98 призначені для комплектування переносних мотопомп, а також шаф внутрішніх пожежних кранів у житлових будинках, дитячих та медустановах. .

Пожежний рукав призначений для подачі води (або розчину піноутворювача, у разі подачі від пожежної автоцистерни) до осередку займання для локалізації та подальшого гасіння пожежі. Пожежні рукави комплектуються швидкороз'ємними з'єднаннями типу ГРН для швидкого підключення до вододжерела та з'єднання рукавів між собою. У порівнянні з прогумованими рукавами, латексні мають більш високу міцність і еластичність.

Залежно від сфери застосування напірні пожежні рукави діляться на два типи:

- рукав для пожежних кранів тип До робочий тиск 10 АТМ, розривний 25 АТМ

- рукав для пожежної техніки тип Т (пожежних машин, мотопомп), робочий тиск 16 АТМ, розривний 40 АТМ

Довжина бухти 20 м

Внутрішній діаметр мм 50 66 77 100 150

Пожежні рукави виготовляються із просоченого спеціальним складом брезента або синтетичної тканини та розраховані на робочий тиск не менше 1,0 МПа.

Для підвищення водонепроникності, міцності та захисту від агресивних середовищ (нафтопродуктів, кислот, високих та низьких температур) пожежні рукави можуть мати гумове або полімерне покриття зсередини та металеве армування (оплітку) або полімерне покриття зовні.

Для приєднання до пожежних пристроїв (гідрантів, розгалужень, гідроелеваторів, піногенераторів, пожежних стволів тощо) і з'єднання між собою (для подачі води на відстань, що перевищує довжину рукава) мають стандартні металеві з'єднувальні головки поворотного замикання. Діаметри та конфігурація головок можуть бути різними у різних країнах та для різних типів пожежного обладнання.

В даний час застосування напівгайок Ротта заборонено, але в табелі положення пожежних автоцистерн прописано перехідну головку «Богданов — Ротт».

Всі сполучні головки мають у собі по одній фасонній гумовій прокладці ущільнювача. При спільному з'єднанні двох сполучних головок між собою обидві гумові прокладки ущільнювачів двох головок під тиском рідини підпираються (розпіраються), тим самим герметизується з'єднання. До того ж, відсутня можливість мимовільного роз'єднання з'єднувальних головок.

Сполучні всмоктувальні головки конструктивно відрізняються від напірних у зв'язку з тим, що напірний рукав працює під тиском, а всмоктуючий - під розрідженням.

За місцем застосування пожежні рукави поділяють на:


     всмоктувальні - як правило, жорсткі, які застосовуються для відбору води з джерела за допомогою пожежного насоса; стандартна довжина – 4 м, внутрішній діаметр – 75, 100 або 125 мм.

     напірно-всмоктувальні - як правило, м'які, які застосовуються для відбору води з джерела за допомогою пожежного насоса; стандартна довжина – 4 м, внутрішній діаметр – 75, 100 або 125 мм.

     напірні - гнучкі, що застосовуються для транспортування води під надлишковим тиском; стандартна довжина - 15, 18,5 або 20 м, внутрішній діаметр (залежно від типу та матеріалу) - 25, 38, 51, 66, 77, 89, 150 мм. Найчастіше використовуються рукави діаметром 51, 66 та 77 мм.


Пожежні рукави є обов'язковим протипожежним обладнанням громадських будівель, що входять до комплекту обладнання пожежних автомобілів, поїздів та суден. Для зручності розміщення та використання зберігаються у згорнутому вигляді (найчастіше – у бухтах або намотаними на котушки, рідше – складеними «гармошкою»). Після застосування пожежні рукави необхідно просушувати, а протягом терміну служби періодично розправляти та перевіряти збереження ними основних властивостей – міцності та герметичності.

Відповідно до ГОСТ Р 53271-2009 під час роботи з пожежними рукавами повинні бути дотримані наступні вимоги:


     Пожежні рукави мають бути прості та зрозумілі у використанні. Для цього не повинні потрібні спеціальні знання та навички. Достатньо лише інструкції з експлуатації.

     Відсоток усадки складових матеріалів, що використовуються для виробництва рукавів, після сушіння від намокання має бути не більше ніж 5%.

     Для покриття зовнішнього шару трубопроводу слід використовувати яскраві кольори.

     Якщо рукаві розмір вхідного отвору 1600 мм, то співвідношення його довжини до ширини має бути трохи більше 1,55.

     Вага трубопроводу не повинна бути понад 25 кг на особу

     Еластичний рукав у поперечному напрямку не повинен деформуватись більш ніж на 15%.

     Тепловідбивний рукав може спалахнути. Час, протягом якого відбудеться цей процес, не повинен бути меншим за 15 сек.

     При тепловому потоці із щільністю 14 кВт/м2 відсоток ослаблення інфрачервоного опромінення в матеріалі тепловідбивного рукава повинен бути не менше 70.

     Силовий каркас трубопроводу завширшки може бути щонайменше 800 мм.

     Різниця в ширінах вогнезахисного рукава та силового каркаса не повинна перевищувати 30 мм.


Термін служби рукавів

При належному використанні рукава можуть бути до 5 років. Гарантійний термін становить 3,5 роки. Термін служби виробу може бути більшим, якщо на ньому відсутні пошкодження. Для того щоб це визначити, проводяться регулярні перевірки. За допомогою спеціальних приладів та насосів перевіряється герметичність виробу. Якщо воно пройшло перевірку, його продовжують використовувати. Однак, навіть якщо рукав не має технічних ушкоджень, застосовувати його в роботі більше 10 років не можна.

У випадку, коли пожежні шланги не будуть використовуватись через технічні несправності або перевищення терміну експлуатації, вони підлягають списанню.

Призначення

Служить для подачі води та інших пожежних засобів до місця займання під високим надлишковим тиском. Саме він використовується у пожежних машинах та кранах. Працює виключно під тиском. На відміну від двох попередніх видів, він має менші габарити, легку вагу і підвищену еластичність.

Конструкція та розміри

Конструкція напірного рукава складається з трьох шарів: спеціальне просочення зовні, усередині знаходиться гума або інші полімери та армуючий каркас із натуральних або хімічних волокон.


  У нас ви можете купити Рукав Пожежний 51 мм ДСТУ 3810-98, від виробника. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Клас
Гнучкий трубопровід для транспортування вогнегасних речовин, обладнаний пожежними сполучними головками
Вид за способом виготовлення
Пожежні рукави виготовляються із просоченого спеціальним складом брезента або синтетичної тканини та розраховані на робочий тиск не менше 1,0 МПа. Для підвищення водонепроникності, міцності та захисту від агресивних середовищ (нафтопродуктів, кислот, високих та низьких температур) пожежні рукави можуть мати гумове або полімерне покриття зсередини та металеве армування (оплітку) або полімерне покриття зовні.
Вид за хімічним складом
виготовляються із просоченого спеціальним складом брезента або синтетичної тканини.
Вид за призначенням
Рукав пожежний напірний з капронової нитки з гідроізоляцією з еластичних полімерів призначений для комплектування переносних мотопомп, а також шаф внутрішніх пожежних кранів у житлових будинках, дитячих та медзакладах, офісах, банках тощо. Пожежний рукав призначений для подачі води (або розчину піноутворювача, у разі подачі від пожежної автоцистерни) до осередку займання для локалізації та подальшого гасіння пожежі. Пожежні рукави є обов'язковим протипожежним обладнанням громадських будівель, що входять до комплекту обладнання пожежних автомобілів, поїздів та суден. Служить для подачі води та інших пожежних засобів до місця займання під високим надлишковим тиском. Саме він використовується у пожежних машинах та кранах.
Тип
Рукав пожежний
Габарити (ширина, довжина)
Довжина бухти 20 м. Внутрішній діаметр мм: 50 66 77 100 150
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT