Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн

Рукав (шланг) гідравлічний високого тиску РВД

Виробник: Украина
Код товару: 5301
В наявності
39.00 грн
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Рукав (шланг) гідравлічний високого тиску РВД

 знаходять широке застосування у гідравлічних системах різної техніки, наприклад, у сільськогосподарських машинах, підйомних механізмах, промисловому устаткуванні. Це трубопровід, спеціальної гнучкої конструкції, що складається з декількох трубок, вставлених один в одного, і обладнаних фітингами. Для зміцнення конструкції їх армують спіральною навивкою або обплітають дротом із металу, текстилем спеціального призначення або синтетичною ниткою. За допомогою рукава штуцерованого здійснюється переміщення технічних або моторних рідин, що передають зусилля до органів і механізмів, що виконують роботу. Як робоча рідина служать емульсії на водній основі, етиленгліколь, мастила консистентні, мінеральні масла.

    Рукави (шланги) високого тиску – це гнучкі з'єднання, що застосовуються у гідравлічних системах машин та механізмів подачі рідин, масел, емульсій під високим тиском. До них пред'являються підвищені вимоги щодо якості та надійності.

    Гідравлічні шланги високого тиску придатні для транспортування рідин на основі мінеральної та синтетичної олії, водножирових емульсій, водно-гліколевих розчинів та мастильних матеріалів на основі рослинних та мінеральних масел. РВД не придатні для транспортування гідравлічних рідин на основі хлорованих вуглеводнів та складних фосфатних ефірів.

Шланги РВД з фітингами використовуються в гідравлічних системах сільськогосподарської техніки, лісозаготівельної, дорожньої та будівельної техніки, підйомно-транспортному устаткуванні, промисловому обладнанні, обладнанні металургійної, гірничодобувної та целюлозно-паперової промисловості. Максимальний робочий тиск – 450 бар, робоча температура – ​​40 – + 100°C. Рукава високого тиску або РВД також використовуються на транспорті, легкових та вантажних автомобілях всіх марок, для дорожньо-будівельної техніки, тобто. скрізь, де застосовуються гідравлічні двигуни чи вузли.

Високоякісні гідравлічні рукави високого тиску з металевим армуючим обплетенням, спресовані спеціальними фітингами для комфортного монтажу. Виготовлені з дотриманням відповідних державних стандартів якості та безпеки ГОСТ 6286-73 та ГОСТ 25452-90. Призначені для ефективного використання у сучасних гідравлічних системах машин та механізмів. Використовуються у виробництві, машинобудуванні, будівництві та інших галузях, де потрібні автоматичні гідравлічні системи.

     У нас ви можете купити Рукав (шланг) гідравлічний високого тиску за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Виготовлені з дотриманням відповідних державних стандартів якості та безпеки ГОСТ 6286-73 та ГОСТ 25452-90
Вид за хімічним складом
Рукав: - маслобензостійкий гумовий. Посилення: - Високоміцне сталеве/текстильне/синтетичне обплетення/навивка в 1,2,3,4,6,8 шарів. Покриття: - Гумова атмосферостійка маслобензостійка абразивостійка озоностійка
Вид за призначенням
Рукав (шланг) гідравлічний високого тиску РВД знаходять широке застосування у гідравлічних системах різної техніки, наприклад, у сільськогосподарських машинах, підйомних механізмах, промисловому устаткуванні. Це трубопровід, спеціальної гнучкої конструкції, що складається з декількох трубок, вставлених один в одного, і обладнаних фітингами. За допомогою рукава штуцерованого здійснюється переміщення технічних або моторних рідин, що передають зусилля до органів і механізмів, що виконують роботу. Гідравлічні шланги високого тиску придатні для транспортування рідин на основі мінеральної та синтетичної олії, водножирових емульсій, водно-гліколевих розчинів та мастильних матеріалів на основі рослинних та мінеральних масел.
Тип
Рукави високого тиску з металевим обплетенням (РВД) ГОСТ 6286-78
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT