Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
520.00 грн
/кг

Сальникове набивання АФТ ГОСТ 5152-84 4х4-30х30 мм

Виробник: Украина
Код товару: 11988
В наявності
520.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сальникове набивання АФТ ГОСТ 5152-84 4х4-30х30 мм є найбільш поширеним типом ущільнювальних матеріалів, що застосовуються для заповнення сальникових камер арматури, відцентрових та поршневих насосів, різних апаратів. Цими набивками комплектується понад 70% насосів, 80% арматури. Вони різняться як матеріалами, у тому числі вони виготовлені, і способами виготовлення (структурою). Обидва ці фактори суттєво впливають на експлуатаційні властивості набивання.

Згідно з технічною документацією, сальникове набивання, ГОСТ 5152-84 якої закріплено у відповідних актах, ділиться на безазбестові (розроблені на основі луб'яних і бавовняних волокон) та азбестові. ГОСТ також закріплює граничні значення, швидкість ковзання, температуру, тиск, регламентований кожної марки набивок.

Усі набивання, зміст азбест, у маркуванні мають букву «А». За типом набивання бувають просоченими суспензією фторопласту, графітоклеєвими та жировими складами, а також сухими (графітованими чи чистими). Не дивно, що в хімії, енергетиці, переробці, газо- та нафтовидобутку активно використовується набивання графітове сальникове, випущене на основі терморозширеного графіту.

КЛАСИФІКАЦІЯ, МАРКИ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ САЛЬНИКОВИХ НАБИВОК

САЛЬНИКОВІ НАБИВАННЯ АзбестОВІ СУХІ :

НАБИВАННЯ АС (набивання азбестове плетене сухе)

Робоче середовище: Нейтральні рідкі середовища, нейтральні та агресивні газоподібні середовища,

газоподібний та рідкий аміак, агресивні рідкі середовища

Температурний режим: -70 – +450С

Діаметр: 4-36мм

САЛЬНИКОВІ НАБИВАННЯ АзбестОВІ ПРОСИТОВІ:

НАБИВАННЯ АП-31 (набивання азбестове плетене, просочене жировим антифрикційним складом на основі нафтових екстрактів, графітоване)

Робоче середовище: Пар, нейтральні та агресивні рідкі середовища, нейтральні та агресивні газоподібні середовища, нафтопродукти

Температурний режим: -70+300С

Діаметр: 4-26мм

НАБИВАННЯ АГІ (набивка азбестова плетена, проклеєна з графітом (графітова), інгібована)

Робоче середовище: Повітря, азот, інертні гази, пара водяна, нафтові продукти, вода, поживна вода, органічні продукти, аміак рідкий та газоподібний, рідкі та газоподібні нафтопродукти та агресивні середовища

Температурний режим: -70+600С

Діаметр: 4-32мм

НАБИВАННЯ АПР 31 (набивання азбестове плетене з латунним дротом, просочене жировим антифрикційним складом на основі нафтових екстрактів, графітоване)

Робоче середовище: Нейтральні та агресивні рідкі середовища, нейтральні та агресивні газоподібні середовища, нафтопродукти

Температурний режим: -70+300С

Діаметр: 5-42мм

НАБИВАННЯ АФТ (набивання азбестове плетене, просочене суспензією фторопласту з тальком)

Робоче середовище: Зріджені гази, газоподібний та рідкий аміак, морська вода, органічні продукти, етилен, концентровані луги, розчини лугів

Температурний режим: -200+300С

Діаметр: 4-24мм

САЛЬНИКОВІ НАБИВАННЯ БЕЗСБЕСТОВІ ПРОСИТОВІ:

НАБИВАННЯ ХБП-31 (набивка плетена бавовняна, просочена жировим антифрикційним складом на основі нафтових екстрактів, графітована)

Робоче середовище: Повітря, інертні гази, нейтральна пара, промислова вода, вуглеводні, нафтове паливо, мінеральні олії

Температурний режим: -120С

Діаметр: 4-35мм

НАБИВАННЯ ЛП-31 (набивка плетена з луб'яних волокон, просочена жировим антифрикційним складом, графітована)

Робоче середовище: Повітря, інертні гази, промислова вода, морська вода, розчини лугів, нафтове паливо, мінеральні олії

Температурний режим: +150С

Діаметр: 6-38мм

Сучасне сальникове набивання являє собою, як правило, шнур або кільця з азбесту з графітовим просоченням. Також використовуються безазбестові ущільнювальні матеріали із фторопласту або на основі графіту. Замість набивання іноді застосовуються манжети із гуми. Також застосовуються і багато інших матеріалів, що визначається конкретними умовами експлуатації

Сальникове набивання – це найпопулярніший тип ущільнень не тільки відцентрових насосів та арматури, але й багато іншого обладнання.

Ущільнення цього типу являє собою шнур круглого або квадратного перерізу, просочений будь-яким матеріалом, наприклад, азбестом або графітом. Сальники відцентрових насосів необхідні для того, щоб виключити, а швидше зменшити протікання рідини із робочої камери обладнання.

Сальникові ущільнення, на відміну від торцевих, є герметичними. Для підтримки їх у робочому стані необхідно забезпечити мінімальну протікання для змочування.

Азбестові плетені сальникові набивання використовуються для ущільнення сальникових камер арматури, відцентрових та поршневих насосів, а також різних агрегатів при робочих температурах від -70 до +300?

Плетені сальникові набивки є найбільш поширеним типом ущільнювальних матеріалів, які застосовуються для заповнення сальникових камер арматури, відцентрових та поршневих насосів, різних апаратів. Цими набивками комплектується понад 70% насосів, 80% арматури. Вони різняться як матеріалами, у тому числі вони виготовлені, і способами виготовлення (структурою). Обидва ці фактори єЕстественно впливають на експлуатаційні властивості набивок.

Основою плетених набивок є різні волокнисті матеріали. У підгалузі АТІ для виготовлення плетених набивок використовують нитки та пряжу з азбесту, бавовни, луб'яних та хімічних волокон.

Важливим компонентом набивок є різні види просочення та наповнювачів, що надають їм необхідні властивості.

Сальникове набивання – якісний ущільнювач, використовуючи який можна забезпечити надійну та довговічну, герметизацію з'єднань. Сальникове набивання може мати форму не тільки шнура (прямокутного (в т. ч. квадратного) або круглого перерізу), але і складатися з одного або кількох відповідним чином відформованих кілець. Вона широко використовується при стикуванні елементів таких поширених пристроїв та конструкцій як:


     насос;

     автоклав;

     трубопровідна система;

     компресор і т.д.


Набивання сальникове затребуване в різних галузях економіки:


     газовий;

     нафтопереробної;

     атомної;

     харчової, хімічної та інших видів промислового виробництва;

     у комунальному господарстві;

     добувної, газо- та нафтотранспортної.


Сальникове набивання: види та сфера застосування

Сальникове набивання користується підвищеною популярністю, тому що забезпечує високий рівень герметичності, надійне та довговічне з'єднання. Крім цього, існує величезна різноманітність такого виду ущільнювачів. У торговельній мережі можна знайти такі типи сальникового набивання:


     графітова;

     азбестова;

     луб'яна або бавовняна;

     з жировим або фторопластовим просоченням;

     з латунного армованого дроту.


Крім цього, існують такі види сальникового набивання:


     одношарова;

     багатошарова;

     створена за технологією наскрізного плетіння.


Вони забезпечують високий рівень герметичності, не допускаючи при цьому проникнення всередину з'єднання, тієї чи іншої системи, певного агрегату - води, пари, газу, нафти та нафтопродуктів, емульсійних та хімічно агресивних рідин.

Графітові сальникові набивання

Плетена нитка з графіту під тиском кришки сальника створює однорідну масу і витікань не спостерігається. Таким чином, витік контролюється найменшою тягою затягування, що дозволяє збільшити термін використання прокладки. Графіт має вищу провідність тепла, ніж традиційні аналоги, наприклад, з азбесту, завдяки чому у відсіках насосів ущільнених даним видом сальникового набивання, тепло продуктивно розподіляється по всій площі - кількість втрат, необхідних для Відвід тепла, дорівнює нулю.

Азбестові набивання

Даний вид набивання сальників застосовується в агресивних середовищах, так як воно чудово справляється з підвищеною температурою та тиском. У галузі виготовлення сальникових набивок використовують нитки і пряжу з азбесту, бавовни, луб'яних і хімічних волокон і керуються стандартом ГОСТ 5152-84. Важливим компонентом цього виду набивок є різні види просочення і наповнювачів, що надають їм необхідні властивості.

Фторопластові сальникові набивання

Важливий сегмент сальникових набивок складають набивання з фторопласту. Фторопласт, він же політетрафторетилен (Polytetrafluoroethylene, PTFE) або тефлон (торгова марка), був отриманий перед початком Другої Світової війни, але в дійсно широких масштабах його почали використовувати вже після закінчення. Фторопласт (PTFE) – ефективний матеріал для сальникових ущільнень. Його переваги: висока стійкість до всього спектру зовнішніх хімічних впливів (хімічна інертність у фторопласту одна з найвищих у полімерів), механічних, термічних. Важлива перевага фторопласту - низький коефіцієнт тертя, один з найменших серед матеріалів, що застосовуються для ущільнення, тому фторопласт - гарантія відмінного ковзання штока (шпинделя). Наслідок всіх цих властивостей – тривалий термін служби.

Як сальникове набивання фторопласт забезпечує герметичність при роботі з різними робочими середовищами: водою, кислотами, олією, парою, газом, холодоагентами. Завдяки тому, що даний вид сальникового набивання практично не проводить тепло, його можна застосовувати в умовах високих температур.

Однак, все ж є деякі фактори, що обмежують використання фторопласту як матеріал сальникових набивок. Він набухає в рідких фторвуглецях в умовах високих температур, а при контакті з фреонами навіть при кімнатній температурі трохи збільшує свій обсяг. Не змочуючись водою при короткочасному зануренні до неї, фторопласт все-таки змочується при тривалому, вимірюваному десятками діб, контакті з дистильованою водою.

Набивання сальникове фторопластове може виготовлятися як з чистого політетрафторетилену, так і з фторопласту з наповнювачами, наприклад, графітонаповненого. Насичення фторопластової пряжі графітом з формуванням зв'язків між ним і фторопластом на молекулярному рівні дозволяє виготовляти сальникові набивання, що мають унікальні, ще яскравіше виражені, ніж у чистого фторопласту, якості.

Фторопластова пряжа можескладатися з тонкої крученої стрічки або з великої кількості скручених довгих тонких волокон. У другому випадку сальникове набивання виходить більш щільним.

Область застосування: набивки сальникові сантехнічні

Застосування сальникових набивок у сантехнічних роботах обумовлена наявністю в цій галузі безлічі рухомих елементів, яким необхідно герметичне, надійне та довговічне ущільнення. Дані характеристики сальникових набивок використовуються в ремонті запірних кранів трубопроводів як холодної, так і гарячої. Зокрема, в умовах гарячого водопостачання, коли температура і тиску транспортованого середовища не дозволяють використовувати різного виду гумові або інші ущільнювачі на допомогу приходять сальникові набивання різних марок і типів.

Застосування набивок як ущільнювач для арматурних з'єднань пояснюється тим, що його волокна довгі, тонкі і в той же час міцні, тому сальник щільно упаковується в поглиблення і не руйнується при навертанні з'єднувальних частин або арматури. Крім того, при змочуванні розбухає, тому невеликі протікання на новому з'єднанні зазвичай зникають власними силами.

Марки сальникових набивок

Вони поділені на дві основні групи - азбестові та виконані з іншого матеріалу.

Переваги та переваги сальникових набивок


     Високий рівень хімічної та радіаційної стійкості.

     Термостійкість та герметичність.

     Екологічність.

     Наближені до нуля показники тертя.

     Стійкість до підвищених та знижених температур, їх різких коливань.

     Висока механічна міцність.

     Чи не сприйнятливість до впливу різноманітних хімічно агресивних речовин.

     Хімічна інертність.

     Простота та легкість у застосуванні. Набивка у вигляді шнура легко намотується

     Високий рівень герметизації стиків та з'єднань.


Розглянувши, що таке сальникове набивання, види і область застосування цього витратного матеріалу можна зробити висновок, що це незамінний елемент різноманітних конструкцій і пристроїв, що не дозволяє можливості витоків робочих рідин та газів, що забезпечує надійну герметизацію.

Існує широка різноманітність сальникових набивок, з якого можна підібрати необхідне для забезпечення герметичності певного з'єднання в системі, в якій є ті або інші гази і рідини. Властивості сучасних сальникових набивок, вироблених нашою компанією, забезпечують надійність і довговічність роботи певного пристрою, конструкції або трубопровідної системи.


  У нас ви можете купити Сальникове набивання АФТ ГОСТ 5152-84 4х4-30х30 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Основою плетених набивок є різні волокнисті матеріали. У підгалузі АТІ для виготовлення плетених набивок використовують нитки та пряжу з азбесту, бавовни, луб'яних та хімічних волокон. Важливим компонентом набивок є різні види просочення та наповнювачів, що надають їм необхідні властивості. У галузі виготовлення сальникових набивок використовують нитки і пряжу з азбесту, бавовни, луб'яних і хімічних волокон і керуються стандартом ГОСТ 5152-84. Важливим компонентом цього виду набивок є різні види просочення і наповнювачів, що надають їм необхідні властивості. Набивання сальникове фторопластове може виготовлятися як з чистого політетрафторетилену, так і з фторопласту з наповнювачами, наприклад, графітонаповненого.
Вид за хімічним складом
Нитки та пряжа з азбесту, бавовни, луб'яних та хімічних волокон та керуються стандартом ГОСТ 5152-84. Важливим компонентом цього виду набивок є різні види просочення і наповнювачів, що надають їм необхідні властивості. Набивка буде графітова; азбестова; луб'яна або бавовняна; з жировим або фторопластовим просоченням; з латунного армованого дроту
Вид за призначенням
Сальникове набивання є найбільш поширеним типом ущільнювальних матеріалів, що застосовуються для заповнення сальникових камер арматури, відцентрових та поршневих насосів, різних апаратів. Цими набивками комплектується понад 70% насосів, 80% арматури. Сальникове набивання – це найпопулярніший тип ущільнень не тільки відцентрових насосів та арматури, але й багато іншого обладнання. Необхідні для того, щоб виключити, а швидше зменшити протікання рідини із робочої камери обладнання. Азбестові плетені сальникові набивання використовуються для ущільнення сальникових камер арматури, відцентрових та поршневих насосів, а також різних агрегатів при робочих температурах від -70 до +300? Сальникове набивання – якісний ущільнювач, використовуючи який можна забезпечити надійну та довговічну, герметизацію з'єднань. Застосування сальникових набивок у сантехнічних роботах обумовлена наявністю в цій галузі безлічі рухомих елементів, яким необхідно герметичне, надійне та довговічне ущільнення. Дані характеристики сальникових набивок використовуються в ремонті запірних кранів трубопроводів як холодної, так і гарячої.
Тип
Сальникове набивання
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT