Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
325.00 грн
/кг

Шнур Пористий Гумовий Губчастий 50 мм

Виробник: Украина
Код товару: 5373
В наявності
325.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Шнур Пористий Гумовий Губчастий 50мм виготовляється зі спеціального поліхлорпренового каучуку, так як він має високі показники стійкості до хімічних і температурних впливів. Вологостійкість досягається завдяки обробці спеціальними матеріалами, а за допомогою пороутворювачів отримує різну пористість шнура.

Широко відомий гермітовий шнур ПРП як круглого перерізу та прямокутного (гумовий профіль), але для вирішення складних будівельних завдань також на замовлення виготовляються шнури та інших перерізів.

       Шнур пористий ПОРОІЗОЛ - це гумовий ущільнювач, який сьогодні користується широкою популярністю. Назви його різноманітні: гермітовий шнур, гернітовий шнур, пористий гумовий профіль (ПРП) або шнур, гумовий ущільнювач, бентонітовий шнур.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ШНУРУ ГУМОВОГО ПОРИСТОГО:

- хімічна стійкість до впливу вологи, води, технічних - масел, бензину, мазуту та інших середовищ нафтового походження.

- Робоча температура – ​​від -40С до +80С.

- Умовна міцність при розтягуванні – 7,5 МПа.

- Відносне подовження при розриві, щонайменше - 380%.

- Здається щільність - 285кг/м. куб.

 Пористі шнури характеризуються як водостійкий, еластичний та атмосферостійкий матеріал.

Пористі шнури та профілі широко використовуються для транспортування та зберігання скла, а також у суднобудуванні, вагонобудуванні, приладобудуванні, для гідроізоляції стиків у будівництві, при спорудженні мостів як демпфуюча прокладка.

Завдяки своїм високим герметичним властивостям, на сьогодні широко застосовується в автомобільній промисловості та авіаційній. Часто використовується як амортизаційний матеріал. Також застосовується для басейнів, трубопроводів, каналізаційних систем як гнучкий, дуже еластичний ущільнювач.

     У нас ви можете купити Шнур Пористий Гумовий 50мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
3-50мм
Вид за способом виготовлення
виробляються круглого, квадратного, прямокутного, трапецеїдального перерізів.
Вид за хімічним складом
Матеріали для штучного виготовлення – силікон, мбс, епдм, нбр, поліуретан та ін.
Вид за призначенням
Шнур Гумовий МБС ГОСТ 6467-79 є одним із кращих ізоляційно-герметизуючих засобів широкого призначення, що використовується в найрізноманітніших галузях промисловості. Залежно від необхідності та якості ущільнення використовується такий шнур, форма перерізу якого краще підходить для забезпечення потрібних умов ізоляції та герметизації. Необхідна м'якість (в'язкість) ущільнювального шнура дозволяє отримати відмінний ізолятор рідких та газоповітряних середовищ усілякого характеру, незалежно від їх температур та особливостей хімічного складу. Маслобензостійкий шнур є незамінною деталлю в автомобілебудуванні та інших галузях виробництва, в яких задіяні бензин та олія.
Тип
Шнур Гумовий
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT