Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
442.00 грн

Шевронні конвеєрні стрічки

Виробник: Украина
Код товару: 11778
В наявності
442.00 грн
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

На сьогоднішній день шевронна транспортерна стрічка широко експлуатується у різних галузях промисловості. Здебільшого Шевронні конвеєрні стрічки знаходять застосування у сільськогосподарській та гірничодобувній промисловості. Стрічки цього типу є резинотканевими конвеєрними стрічками. Основною відмінністю шевронних стрічок від звичайних є можливість їхньої експлуатації під різними кутами. Виготовляються шевронні конвеєрні стрічки з гумового матеріалу з поперечними і V-подібними вставками-ребрами. Завдяки таким ребрам можливе транспортування вантажів різної консистенції (наприклад сипких та шматкових) під кутом нахилу від 20 до 45 градусів. Порівняно із звичайними стрічками шевронні мають більшу продуктивність.

Шевронні транспортерні стрічки широко застосовуються на виробництві асфальту та цементу, у харчовій промисловості, деревообробних фабриках та рудовидобувних шахтах та кар'єрах. У цих сферах виробництва шевронна стрічка має великий попит завдяки своїй економічністі, продуктивності та мінімальних витратах на ремонт та експлуатацію.

Залежно від мети застосування та призначення шевронні конвеєрні стрічки мають різні технологічні параметри.

Дані конвеєрні стрічки відрізняються своїми характеристиками такими як: гнучкість (за рахунок гумових бортів) висока адгезія, рентабельність та довговічність, а також мінімальний ризик пошкоджень. Шевронна транспортерна стрічка є більш стійкою до погодних умов, проста в установці та ремонті.

При заміні звичайної конвеєрної стрічки на шевронну вам не доведеться переробляти всю конвеєрну систему, знадобиться лише заміна роликів холостої гілки або очисних скребків.


          У нас ви можете придбати Шевронні конвеєрні стрічки за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Шахтні конвеєрні стрічки виготовляються у двосторонній гумовій обкладці: робочій та не робочій, а також з гумовими або нарізними бортами. Виготовляються шевронні конвеєрні стрічки з резинотканевого матеріалу з поперечними та V-подібними вставками-ребрами. Випускають харчові конвеєрні стрічки з силікону, поліуретану, штучного фетру або ПВХ.
Вид за хімічним складом
Гумотканинний матеріал, силікон, поліуретан, штучний фетр, ПВХ, поліамідні нитки. Бутиловий, хлорбутиловий, етиленпропіленовий та етиленпропілендієновий та каучук.
Вид за призначенням
Шевронні транспортерні стрічки широко застосовуються на виробництві асфальту та цементу, у харчовій промисловості, деревообробних фабриках та рудовидобувних шахтах та кар'єрах. На сьогоднішній день шевронна транспортерна стрічка широко експлуатується у різних галузях промисловості. Здебільшого Шевронні конвеєрні стрічки знаходять застосування в сільськогосподарській та гірничодобувній промисловості. Транспортерними шахтними стрічками оснащують підземні конвеєри вугільних шахт, збагачувальні фабрики та поверхневі комплекси. Цей тип конвеєрних стрічок застосовується для транспортування вугілля, антрациту, доломіту, руд, гірських порід та інших матеріалів. Теплостійкі конвеєрні стрічки застосовується для переміщення вантажів з високою температурою і різним ступенем абразивності, зокрема для транспортування руд чорних і кольорових металів, коксу, добрив, доломіту або рудного концентрату. Цей вид конвеєрної стрічки найчастіше можна зустріти у металургійній, гірничодобувній чи хімічній промисловості, а також при виготовленні цементу чи добрив. Морозостійкі конвеєрні стрічки, як і стрічки загального призначення, використовуються при середніх, важких і дуже важких умовах роботи. Основним їх призначенням є транспортування різноманітних штучних, сипких, шматкових матеріалів, зокрема, колод, м'яких та твердих гірських порід, а також руд кольорових та чорних металів в умовах низьких температур (до -60°С).
Тип
Стрічка конвеєрна
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT