Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Армована Гума

Виробник: Украина
Код товару: 5077
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Армована Гума ГОСТ 7338-90 призначені для виготовлення гумотехнічних виробів, що служать для ущільнення нерухомих з'єднань, запобігання тертю між металевими поверхнями, для сприйняття одиночних ударних навантажень, а також як прокладки, настили та інші неущільнювальні вироби.

ТИПИ гумових та гумотканинних пластин:

I – гумова пластина;

II - резинотканева пластина з одним або декількома тканинними шарами. Кількість тканинних шарів визначається за узгодженням між виробником та споживачем з урахуванням, що на кожні 2 мм пластини має бути не більше одного тканинного шару.

 СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ АРМОВАНОГО ПОЛОТНА

       Виготовлені відповідно до ГОСТ 7338-90 вироби застосовуються в багатьох галузях промисловості — у металургії, машинобудуванні, при видобуванні та обробці нафтогазопродуктів. Основне призначення – захист вузлів механізмів від стирання, амортизація ударного навантаження, глушіння вібрацій.

     У нас ви можете купити Армована Гума

 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Різні види гумових пластин МБС виходять з допомогою різних методів виробництва. Так, формова гума вулканізується на вулканізаційному пресі безпосередньо в прес-формах, які визначають розмірні параметри листів. Для отримання неформових техпластин (в рулонах) суміш видавлюють через фільєр. Далі її вулканізують на вулканізаторі безперервної дії або в казанах, без формування.
Вид за хімічним складом
Складається зі спеціальних маслобензостійких марок гумових сумішей, каучуку та хімічних домішок та кілька шарів тканини.
Вид за призначенням
Гумова техпластина - служать для ущільнення нерухомих і роз'ємних з'єднань, запобігання тертю між металевими поверхнями, для сприйняття одиночних ударних навантажень, а також як прокладки і настили. Можливе застосування у повітряному середовищі, інертних газах, воді у т.ч. морської та промислової (що не містить нафтопродуктів та олій); розсолу в т.ч. концентровані, неорганічні кислоти, луги концентрацією до 20% при тиску 0.05-0,1 МПа. Завдяки своїм технічним характеристикам пластини ТМКЩ ГОСТ 7338 90 знаходять своє застосування в машино- та приладобудівних галузях. Цей матеріал є основою для виробництва РТІ-комплектів. Зокрема, з техпластин даного типу нарізають за допомогою спеціальних верстатів захисні кільця та манжети. Подібний вид технічної гуми застосовується у всіх галузях промисловості. Саме з технічної пластини даного виду виробляються різноманітні деталі для з'єднань, які можуть бути рухливими, так і нерухомими.
Тип
Техпластина
Габарити (ширина, довжина)
товщина 10 12 1 14 15 12 16 4 18 3 4 2 1 6 20 40 50 8 5 35 25 30 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT