Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
3.90 грн

Труба для електропроводки гнучка гофрована без протяжки діаметр 40 мм

Виробник: Украина
Код товару: 05388
В наявності
3.90 грн
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Труба для електропроводки гнучка гофрована без протяжки діаметр 40 мм

ПВХ, легка, не розповсюджує горіння, без протяжки, колір сірий

Основні характеристики

Зовнішній діаметр: 32 мм

Внутрішній діаметр: 24.9 мм

Наявність протяжки: Ні

Ступінь захисту: IP55

Колір сірий

Матеріал:ПВХ (PVC)

Експлуатаційні характеристики

Температура експлуатації: -25 °C ... +60 °С

Температура монтажу: -5 °С...+60 °С

Мінімальний радіус вигину: 96 мм

Міцність (опір стиску при 20 ° С): понад 350 Н на 5 см

Розривна міцність: не менше 100 Н

Ударна міцність:>0,5 Дж при -25 °С

Електротехнічна гофра - це гнучка пластикова труба, гофрована по довжині. Гофра не підтримує горіння, і мають підвищену міцність для забезпечення змін електропроводки.

У гофрі можна прокладати електричні кабелі напругою до 1000В, телефонні кабелі, кабелі комп'ютерних і телевізійних мереж.

Гофра надійно захищає проводку в негорючих конструкціях, у стінах, підлогах і стелях. Вона не взаємодіє з будівельними розчинами, тому чудово ховається в борознах штукатуркою.

Рекомендовано кожний рукав гофри використовувати лише для однієї групи електропроводки. Для зручності монтажу в електротехнічній гофрі закладено дріт-катанку, він допомагає швидко затягнути в гофру кабель.

Крім прихованої проводки, гофру використовують для відкритої проводки за негорючими і важко горючими матеріалами. Варто врахувати, що гофра втрачає свої властивості від ультрафіолету.

Двошарові гофр труби ПНД використовуються для захисту кабелів низької та високої напруги від зовнішнього впливу механічних впливів та агресивного середовища. Використовується для прокладання кабелю у землі (траншеї).

Для виготовлення труб ПНД використовують поліетилен низького тиску (зовнішній шар) та поліетилен високого тиску гладкий внутрішній шар. Колір труб червоний чи синій, усередині чорний.

Сфера використання

Відкрита прокладка кабелів та проводів на поверхні стін та стель, за фальшстінами та всередині гіпсокартонних перегородок та за підвісними стелями відповідно до нормативних документів не допускається. Електропроводку в таких випадках слід додатково ізолювати та захищати від механічних пошкоджень, впливу агресивних середовищ, ультрафіолету, опадів. Найбільш універсальний та практичний спосіб ізоляції та захисту проводів – використання труб. Різноманітність їх видів допомагає підібрати необхідну трубу для будь-якої ситуації, що виникла в процесі будівництва та ремонту Вашої оселі.

Сфера застосування труб ПВХ:


     Монтаж електропроводки у приміщеннях та на відкритому повітрі, під землею.

     Монтаж телефонних ліній.

     Монтаж телекомунікаційних кабелів, оптоволоконного зв'язку.

     Монтаж систем сигналізації, зокрема пожежної.

     Монтаж різних локальних систем зв'язку, комп'ютерних мереж і т.д.


Характеристики електротехнічних труб ПВХ

Полівінілхлорид як матеріал для труб, що використовуються для прокладання проводів, майже ідеальний матеріал:


     ПВХ не проводить електричного струму.

     Не іскрить, не підтримує горіння – захищені дроти можна прокладати по конструкціях із горючих матеріалів.

     За необхідності дроти можна загерметизувати всередині труби.

     Труби бувають прямі та міцні, бувають гнучкі гофровані.

     Для монтажу систем із труб виготовляється безліч фітингів, коробок, комплектуючих, з'єднань, окронштейнів – не треба винаходити велосипед під час монтажу.

     Труби мають невелику вагу, легко ріжуться, легко монтуються.


Переваги і недоліки

Переваги:


     Довговічність – перші вироби вже пропрацювали понад 50 років і наближаються до 60 (щоправда, термін служби проводів вдвічі менший).

     Невелика ціна.

     Негорючість – це особливо важливо для електричних мереж, ПВХ має властивість самозагасання.

     Легкий монтаж - легко ріжуться, є безліч видів сполучних елементів; немає потреби у складному дорогому обладнанні для монтажу.

     Відсутність корозії.

     Міцність і водночас висока ударна в'язкість – труби добре протистоять механічним ушкодженням; вироби не тендітні, можуть відновлюватися після деформації.

     Морозостійкість – витримують замерзання – відтавання та повертають початкову форму.

     Гнучкість – пластик легко зігнути при нагріванні навіть руками, гофр взагалі легко гнеться;

     Нешкідливість для людини та тварин.

     Хімічна інертність, стійкість до дії кислот та лугів;

     Гладкі стінки полегшують затягування дротів;

     Відсутність необхідності в регулярному обслуговуванні (очищенні, антикорозійній екологічності – досить нешкідливе виробництво, легка утилізація.

     Естетичні якості.

     Легкий догляд – нержавіючу поверхню легко мити, очищати від бруду.

     Невелика вага, відсутність крихкості полегшують перевезення та складування.

     Полівінілхлорид має стійкість до ультрафіолету.


Недоліки:


     Невисока термостійкість поліетилену та полівінілхлориду – їх робочі температури практично обмежені 60 °С. Втім, така температура припрокладання проводів у житловому будинку практично не зустрічається (тільки біля систем опалення).

     Крихкість на морозі.

     Міцність у пластику все-таки нижча, ніж у металу.


Переваги ПВХ труб перед металевими

Найсуттєвіший недолік поширених сталевих труб – схильність до корозії. Труби з міді та нержавіючої сталі не іржавіють, але ціна їх для монтажу проводки у звичайних умовах просто неприйнятна. Так сталеві труби дорожчі за труби з ПВХ.

Друга перевага ПВХ - невелика вага і легкий монтаж - ПВХ легко ріжеться, менше важить, простіше кріплення до стін і стель.

Третя перевага - ПВХ не проводить електричний струм. Четверте – системи із ПВХ не вимагають заземлення.

Процес укладання кабель-каналу для електропроводки проводиться у два щаблі. На початковій стадії визначають місця, куди виходитимуть кінці труб – розподільні щитки, контролери, електроприймачі та інше обладнання. А вже на наступному етапі визначаються з траєкторією лінії, роблять розмітку точок кріплення, розраховують кути поворотів та місця, де будуть встановлені коробочки.

Гнучку труб із пластику можна виконувати при нагріванні їх до 100 ℃, причому варто врахувати мікроклімат у приміщенні, де виконуються роботи. Щоб уникнути накопичення конденсату, лінію варто розташовувати під невеликим ухилом.

Далі здійснюється підключення до нуля металевих елементів електропроводки та її заземлення мідною перемичкою від труби до корпусу. Для цього можна застосовувати заземлюючі гайки. Читайте також: «Які бувають металеві труби для електропроводки – характеристики та правила вибору».

Перед тим як остаточно затягнути труби, їх потрібно продути, а потім вирівняти.

З'єднання окремих ділянок кабелю можна виконувати виключно в коробочках, у жодному разі не в самому кабель-каналі. Для цього під час прокладання проводу в коробочці потрібно залишити відрізки кабелю з невеликим запасом. Зверніть увагу, що опір між трубою та проводами не може становити нижче 0,5 МОм.


  У нас ви можете купити Труба для електропроводки гнучка гофрована без протяжки діаметр 40 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
25 32 40 50 20 16 мм
Вид за способом виготовлення
Процес укладання кабель-каналу для електропроводки проводиться у два щаблі. На початковій стадії визначають місця, куди виходитимуть кінці труб – розподільні щитки, контролери, електроприймачі та інше обладнання. А вже на наступному етапі визначаються з траєкторією лінії, роблять розмітку точок кріплення, розраховують кути поворотів та місця, де будуть встановлені коробочки. Гнучку труб із пластику можна виконувати при нагріванні їх до 100 ℃, причому варто врахувати мікроклімат у приміщенні, де виконуються роботи. Щоб уникнути накопичення конденсату, лінію варто розташовувати під невеликим ухилом. Далі здійснюється підключення до нуля металевих елементів електропроводки та її заземлення мідною перемичкою від труби до корпусу. Для цього можна застосовувати заземлюючі гайки. Читайте також: «Які бувають металеві труби для електропроводки – характеристики та правила вибору». Перед тим як остаточно затягнути труби, їх потрібно продути, а потім вирівняти. З'єднання окремих ділянок кабелю можна виконувати виключно в коробочках, ні в якому разі не в кабель-каналі. Для цього під час прокладання проводу в коробочці потрібно залишити відрізки кабелю з невеликим запасом. Зверніть увагу, що опір між трубою та проводами не може становити нижче 0,5 МОм.
Вид за хімічним складом
Для виготовлення труб ПНД використовують поліетилен низького тиску (зовнішній шар) та поліетилен високого тиску гладкий внутрішній шар. Полівінілхлорид як матеріал для труб, що використовуються для прокладання проводів, майже ідеальний матеріал
Вид за призначенням
У гофрі можна прокладати електричні кабелі напругою до 1000В, телефонні кабелі, кабелі комп'ютерних і телевізійних мереж. Гофра надійно захищає проводку в негорючих конструкціях, у стінах, підлогах і стелях. Вона не взаємодіє з будівельними розчинами, тому чудово ховається в борознах штукатуркою. Крім прихованої проводки, гофру використовують для відкритої проводки за негорючими і важко горючими матеріалами. Варто врахувати, що гофра втрачає свої властивості від ультрафіолету. Двошарові гофр труби ПНД використовуються для захисту кабелів низької та високої напруги від зовнішнього впливу механічних впливів та агресивного середовища. Використовується для прокладання кабелю у землі (траншеї).
Тип
Трубка
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT