Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
13.39 грн

Трубка силіконова 3 мм -50 мм

Виробник: Украина
Код товару: 5375
В наявності
13.39 грн
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Трубки силіконові 3мм -50мм створюються з термостійкої гумійної гуми. Вони демонструють стійкість до численних впливів, Трубки не бояться вологи, різних агресивних речовин. Крім того, продукція (силіконові шланги) вирізняються абсолютною безпекою. Це пов'язано з тим, що силікон не викликає алергічних реакцій, нетоксичний. Завдяки цьому трубка може використовуватись у медичних центрах, лабораторіях, на інших аналогічних об'єктах.

До переваг представлених шлангів для крапельниць також відносять високу гнучкість та еластичність. Вироби із силікону можуть мати діаметр від 3 до 50 см. Завдяки цьому вони застосовуються не тільки для крапельниць, але й для інших цілей (перекачування рідин та інших середовищ) у хімічній, харчовій та інших видах промисловості.

Трубка гумова чи силіконова може бути білою, прозорою чи кольоровою.

Важливо і те, що силікон може піддаватися стерилізації в автоклаві, впливу низьких і високих температур. Трубки, виготовлені з нього, не втрачають властивостей з часом. Вироби для крапельниці, інша продукція може контактувати із тілом людини. Трубка не призведе до подразнення та виникнення алергічної реакції.

ХАРАКТЕРИСТИКА ШЛАНГІВ ІЗ СИЛІКОНУ

Вироби із силікону зберігають свою працездатність від -50С до +250С.

Стійкі до дії озону, морської та прісної води (в т.ч. окропу), спиртів, мінеральних масел та палива, слабких розчинів кислот, лугів.

Стійкі до дії радіації, УФ випромінювання, електричних полів та розрядів.

Властивості силіконової трубки практично не залежать від температури і не змінюються під впливом світла та повітря. Завдяки цим якостям можливості застосування трубок із силіконової гуми надзвичайно різноманітні та охоплюють багато галузей промисловості.

     У нас ви можете купити Трубка силіконова 3мм -50мм

 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
25 32 40 50 20 16 мм
Вид за способом виготовлення
Процес укладання кабель-каналу для електропроводки проводиться у два щаблі. На початковій стадії визначають місця, куди виходитимуть кінці труб – розподільні щитки, контролери, електроприймачі та інше обладнання. А вже на наступному етапі визначаються з траєкторією лінії, роблять розмітку точок кріплення, розраховують кути поворотів та місця, де будуть встановлені коробочки. Гнучку труб із пластику можна виконувати при нагріванні їх до 100 ℃, причому варто врахувати мікроклімат у приміщенні, де виконуються роботи. Щоб уникнути накопичення конденсату, лінію варто розташовувати під невеликим ухилом. Далі здійснюється підключення до нуля металевих елементів електропроводки та її заземлення мідною перемичкою від труби до корпусу. Для цього можна застосовувати заземлюючі гайки. Читайте також: «Які бувають металеві труби для електропроводки – характеристики та правила вибору». Перед тим як остаточно затягнути труби, їх потрібно продути, а потім вирівняти. З'єднання окремих ділянок кабелю можна виконувати виключно в коробочках, ні в якому разі не в кабель-каналі. Для цього під час прокладання проводу в коробочці потрібно залишити відрізки кабелю з невеликим запасом. Зверніть увагу, що опір між трубою та проводами не може становити нижче 0,5 МОм.
Вид за хімічним складом
Для виготовлення труб ПНД використовують поліетилен низького тиску (зовнішній шар) та поліетилен високого тиску гладкий внутрішній шар. Полівінілхлорид як матеріал для труб, що використовуються для прокладання проводів, майже ідеальний матеріал
Вид за призначенням
У гофрі можна прокладати електричні кабелі напругою до 1000В, телефонні кабелі, кабелі комп'ютерних і телевізійних мереж. Гофра надійно захищає проводку в негорючих конструкціях, у стінах, підлогах і стелях. Вона не взаємодіє з будівельними розчинами, тому чудово ховається в борознах штукатуркою. Крім прихованої проводки, гофру використовують для відкритої проводки за негорючими і важко горючими матеріалами. Варто врахувати, що гофра втрачає свої властивості від ультрафіолету. Двошарові гофр труби ПНД використовуються для захисту кабелів низької та високої напруги від зовнішнього впливу механічних впливів та агресивного середовища. Використовується для прокладання кабелю у землі (траншеї).
Тип
Трубка
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT