Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
26.00 грн
/шт

Втулка гумова виробництво на замовлення

Виробник: Украина
Код товару: 11777
В наявності
26.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Муфти пружні втулково-пальцеві (МУВП) застосовуються для з'єднання співвісних валів при передачі моменту, що крутить, від 6.3 Н*м до 16000 Н*м і зменшення динамічних навантажень.

Втулка гумове виробництво на замовлення

Працездатні при температурі від -50 до +130 °С. Пружні муфти призначаються для установки в приводах, що працюють із коливаннями навантаження. Найбільш проста з пружних муфт - муфта пружна втулково-пальцева (МУВП). Удари при коливаннях навантаження амортизуються пружними гумовими втулками, надіти на сталеві пальці.


Втулки гумові знайшли своє широке застосування у сучасній промисловості. Вони можуть використовуватися як самостійно, або як напівфабрикат для різноманітних деталей. Також вони можуть бути застосовані на підприємствах кольорової та чорної металургії, хімічної промисловості та у багатьох інших виробничих процесах.


Гумові втулки, виготовлені з синтетичного каучуку, мають високі механічні та хімічні характеристики:


ми зуміли знизити коефіцієнт тертя, чим збільшили термін служби у 4-5 разів!

втулки гумові для муфт, які ви зможете придбати скориставшись нашими послугами, дозволять збільшити міжремонтний проміжок, та подарують довгу та приємну експлуатацію ваших механізмів та машин;

гумові втулки стійки до сильних окисників, таких як озон.


Гумові втулки для муфт, широко застосовуються в пресовому устаткуванні, з успіхом замінюючи поліхлорвінілові та металеві втулки.


Втулки для муфт втулково - пальцевих МУВП - використовуються для передачі моменту, що крутить, для з'єднання співвісних валів, і зниження динамічних навантажень. Вони мають гарну еластичність, високу електроізоляційну і демпфуючу здатність, і забезпечує надійну і довгострокову експлуатацію.


          У нас ви можете купити Втулка гумова під замовлення за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Гума
Вид за способом виготовлення
Прохідні втулки виробляють з гумової суміші на базі каучуку, шляхом вулканізації.
Вид за хімічним складом
Натуральна гума. Фторкаучук (FKM чи Вітон). Неопренова гума. Нітриловий каучук (Буна-Н).
Вид за призначенням
Муфти пружні втулково-пальцеві (МУВП) застосовуються для з'єднання співвісних валів при передачі моменту, що крутить, від 6.3 Н*м до 16000 Н*м і зменшення динамічних навантажень. Пружні муфти призначаються для встановлення в приводах, що працюють із коливаннями навантаження. Найбільш проста з пружних муфт - пружна муфта втулочно-пальцева (МУВП). Удари при коливаннях навантаження амортизуються пружними гумовими втулками, надіти на сталеві пальці. Втулки гумові знайшли своє широке застосування у сучасній промисловості. Вони можуть використовуватися як самостійно, або як напівфабрикат для різноманітних деталей. Також вони можуть бути застосовані на підприємствах кольорової та чорної металургії, хімічної промисловості та у багатьох інших виробничих процесах.
Тип
Втулка гумова
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT