Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
417.30 грн
/кг

Азотна кислота в каністрах по 10л

Виробник: Украина
Код товару: 07855
В наявності
417.30 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Азотна кислота в каністрах по 10л – сильна одноосновна кислота. Тверда азотна кислота утворює дві кристалічні модифікації з моноклінною та ромбічною решітками.

Азотна кислота поєднується з водою в будь-яких співвідношеннях. У водяних розчинах вона практично повністю дисоціює на іони. Утворює з водою азеотропну суміш з концентрацією 68,4 % та tкіп120 °C при атмосферному тиску. Відомі два тверді гідрати: моногідрат (HNO3·H2O) і тригідрат (HNO3·3H2O).

Хімічна формула – (HNO3).

Де застосовується азотна кислота?

У ювелірній справі – основний спосіб визначення золота у золотому сплаві;

у виробництві мінеральних добрив;

У військовій промисловості (димна - у виробництві вибухових речовин, як окислювач ракетного палива, розведена - у синтезі різних речовин, у тому числі отруйних);

У фотографії – розведена – підкислення деяких тонуючих розчинів [3];

У станковій графіці - для травлення друкарських форм (офортних дощок, цинкографічних друкарських форм та магнієвих кліше).

У виробництві барвників та ліків (нітрогліцерин).

    У нас ви можете купити Азотна кислота в каністрах по 10л за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
рідке
Вид за хімічним складом
Азотна кислота
Вид за призначенням
хімічну (виготовлення вибухових речовин, органічних барвників, пластмас, натрію, калію, пластмас, деяких видів кислот, штучного волокна); - сільськогосподарську (виробництво азотних мінеральних добрив чи селітри)
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT