Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Дихлорантин

Виробник: Украина
Код товару: 7906
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Дихлорантин, складна хімічна сполука, білий, сірий або жовтуватий порошок, що має характерний запах хлору. Містить до 72% активного хлору. Добре розчиняється у воді, спирті, ефірі. Виробляють дихлорантин обробкою води хлором у присутності 5,5-диметилгідантоїну. Небезпечна речовина для здоров'я. Дуже токсичний. Не можна ковтати, пити розчини, вдихати пил. Небезпечний як аерозолі повітря. Уникати потрапляння на шкірні та слизові оболонки. Користуватися з обережністю, може спричинити опіки. Належить до 5 класу небезпеки. При контакті з горючими матеріалами можливе загоряння. Виготовляється за ТУ 6-01-672-79. При обробці препаратом басейнів слід керуватися СанПіН2.1.2.568-96.

Хімічна формула – С5Н6Cl2N2O2.

Де застосовується?

для знезараження води в плавальних басейнах та різних поверхонь у побуті, на виробництві та в медицині.

Основний продукт, що входить до складу багатокомпанентних препаратів.

Як бактерицидний препарат, що містить хлор, для дезінфекції застосовується при очищенні стічних вод.

У тваринництві та птахівництві для обробки інвентарю та технологічного обладнання, у м'ясо- та птахопереробних підприємствах, пунктах забою та транспорті для перевезення худоби, у ветеринарії, а також для обробки яєчної шкаралупи.

У дитячих та оздоровчих закладах, готелях, гуртожитках, спортивних комплексах, об'єктах культури, у пенітенціарних закладах для профілактики та у разі виявлення вогнища інфекції.

Для дезінфекції медичних та біохімічних лабораторій. Має сильну антимікробну, антивірусну та протигрибкову дію.

У складі деззасобу дихлорантин використовується медичними установами для обробки металевих, керамічних, дерев'яних, пластикових поверхонь, білизни, санітарно-технічного обладнання, медичного інструментарію, посуду, у тому числі проти туберкульозної палички, а також для генеральних прибирань та дезінфекції медичних відходів.


    У нас ви можете придбати Дихлорантин за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
порошок
Вид за хімічним складом
Дихлорантин
Вид за призначенням
використовують для дезінфекції: - виробів медичного призначення; виділень (кров, сеча, мокрота, блювотні маси, фекально-сечова завись та ін.)
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT