Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
83.00 грн
/кг

Гідросульфат натрію

Виробник: Украина
Код товару: 07888
В наявності
83.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Гідросульфат натрію 25кг, опт є сухою білою кристалічною речовиною, сильно гігроскопічною. Одержання: вплив надлишку сірчаної кислоти на їдкий натр.

Хімічна формула – NaHSO4.

Де застосовується?

Металообробка, прикладні галузі, комунальне господарство, легка та харчова промисловості.

У текстильній промисловості натрій гідросульфат використовується для обробки шкіри та різних текстильних матеріалів. У металообробці ця речовина застосовується при лакування та гальванізації.

У процесі хлорування води, наприклад, для знезараження вод у різних басейнах. Широке застосування ця речовина отримала як компонент побутових миючих засобів.

У харчовій промисловості сіль натрію та сірчаної кислоти застосовується як харчова добавка в кормах тварин. А також, завдяки здатності знижувати рН середовища, без підкислення смаку, використовується як безпечна харчова добавка Е514 в продовольчих продуктах.

В ювелірній промисловості застосовується як основа травильних розчинів для видалення шару оксидів з поверхні.

    У нас ви можете купити Гідросульфат натрію за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
порошок
Вид за хімічним складом
Гідросульфат натрію
Вид за призначенням
застосовують у легкій, хімічній та інших галузях промисловості. У харчовій промисловості застосовується як консервант або антиокислювач
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT