Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Ксантанова камедь для бурових розчинів

Виробник: Украина
Код товару: 7947
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Ксантанова камедь для бурових розчинів має вигляд порошку білого або кремового кольору без запаху. Є природним загусником. Завдяки якості структуроутворення, ксантова камедь для бурових розчинів має високу міцність одночасно з великою розтяжністю, що дає їй перевагу різко знижувати в'язкість зі збільшенням зрушень.

Біополімер, природний полісахарид, є вуглеводневим полімером із високою молекулярною вагою. Загущувач, стабілізатор, гелеутворювач, засіб для капсулювання. Застосовується у процесах видобутку нафти та газу (бурові розчини з вмістом камеді до 2% для буріння горизонтальних та похило-спрямованої свердловини).

Хімічна формула - (C35H49O29)n.

Де застосовується?

Сприяє згущенню бурових розчинів на прісноводній основі, на основі солоної води, морської води та на основі насиченої солями води, які застосовуються при бурінні, дробленні, при розширенні стовбура свердловини, а також при операціях заповнення свердловинного фільтра гравієм.

Дозволяє збільшити в'язкість розчину і забезпечити його чудові характеристики, що містять, навіть у невеликих концентраціях.

При вертикальному та горизонтальному бурінні, бурінні свердловин великого діаметру, розчину для розтину пласта. Бурові розчини, що містять тверді фази для закачування та розчину капітального ремонту свердловин та модифікацій профілю. Низька в'язкість за високих швидкостей зсуву дозволяє знизити втрати тиску в трубах і забезпечити максимальну гідравлічну потужність на долоті.

    У нас ви можете придбати Ксантанова камедь для бурових розчинів за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
порошок
Вид за хімічним складом
Ксантанова камедь для бурових розчинів
Вид за призначенням
у процесах видобутку нафти та газу (бурові розчини з вмістом камеді до 2% для буріння горизонтальних та похило-спрямованої свердловини)
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT