Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
263.90 грн
/кг

Лаурилсульфат натрію (натрієва сіль лаурилсульфокислоти)

Виробник: Украина
Код товару: 7951
В наявності
263.90 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Лаурилсульфат натрію (натрієва сіль лаурилсульфокислоти) – кристали або гранули білого кольору, упаковані в мішки. Має характерний запах. Хімічна формула – ROSO3Na. Речовина пальне, здатне самозайматися від 310°C, температура плавлення 206°C. Водний розчин жовтого або жовто-коричневого кольору. Позначений як добавка Е487. Одержують з кокосової олії, перетворенням хлорсульфатної кислоти та спиртового лаурила. Побічними продуктами при промисловому отриманні є канцерогени та нітрати, що сам помилково вважається канцерогеном. При розкладанні токсичних продуктів немає. Має тривалий термін зберігання. Належить до ПАР (поверхнево-активних речовин), хімічних сполук які знімають поверхневий натяг термодинамічних фаз. Розчиняє жири і налиплий бруд.

Хімічна формула – NaC12H25SO4.

Де застосовується?

У виробництві миючих засобів використовується як піноутворювач та активний емульгатор. Ефективно розчиняє жир;

У виробництві косметики, тому що є дешевим очисником та піноутворювачем. Шампуні, мила, піни, гелі та інше. Не включають у дитячу продукцію, може викликати подразнення шкіри та слизової оболонки.

У хімічній промисловості.

У виробництві пластиков та полімерів, каучуку, синтетичних матеріалів.

Для виробництва засобів боротьби з комахами для побуту та сільського господарства.

У медичних розробках використовують як клінічний засіб, що подразнює шкіру та слизову оболонку, з метою визначити лікувальні склади.

    У нас ви можете купити Лаурилсульфат натрію (натрієва сіль лаурилсульфокислоти) за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
гранули
Вид за призначенням
використовується в миючих засобах як піноутворювач
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT