Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
102.00 грн
/кг

Монофосфат калію

Виробник: Украина
Код товару: 07965
В наявності
102.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Монофосфат калію 25кг, опт є кристалічний порошок білого кольору, добре розчинний у воді і сильних кислотах, не розчинний в етанолі. Є калієвою сіллю ортофосфорної кислоти. У водних розчинах гідролізується, має слабку гігроскопічність.

Щільність: 2,34 г/см³. Температура плавлення - 252,6 ° C; температура кипіння – 400° C.

Хімічна формула – KH2PO4.

Де застосовується?

У медицині як антисептичний засіб, при інфекційних процесах, шкірних захворюваннях, захворюваннях очей.

У чистому вигляді гексаметилентетрамін застосовується перорально або внутрішньовенно у вигляді солей: гіппурату, індигокармінату або камфорату.

У харчовій промисловості гексаметилентетрамін може використовується як консервант.

Гексаметилентетрамін застосовують у вигляді зшиваючої речовини, коли виробляють смолу, резино-текстильний клей, модифікатор білка, а також як інгредієнт для вибухових речовин.

    У нас ви можете придбати Монофосфат калію за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
порошок
Вид за хімічним складом
Монофосфат калію
Вид за призначенням
для використання як високоефективного безхлорного подвійного (РК) добрива, що містить як живильні елементи фосфор і калій, сировини для виробництва харчових добавок, хімічних реактивів та ін.
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT