Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
67.60 грн
/кг

Натрію триполіфосфат

Виробник: Украина
Код товару: 7972
В наявності
67.60 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Натрію триполіфосфат – сіль триполіфосфатної кислоти, отримана з фосфатних сполук. Жорстка (щільність 2,52 г/см3), біла. Сіль характеризується гарною розчинністю у воді, починається від 25 ° C, показник - 14,5 г на 100 мл. Характерна невелика гігроскопічність. Не загоряється температура плавлення від 622°C. Документи, що регламентують виробництво та використання речовини:


ГОСТ13493-86;

ТУ 2148-037-00194441-02.

Речовина є нетоксичною, відповідає четвертому класу небезпеки (безпечні речовини або малонебезпечні). Попадання на шкіру або слизову оболонку може викликати роздратування.

Хімічна формула - Na5P3O10

Де застосовується триполіфосфат натрію?

У побуті використовується як елемент, що зменшує жорсткість води для прання. Мінімальна жорсткість забезпечує максимальне розкриття властивостей миючих засобів.

Додають у воду для запобігання утворенню корозії трубопроводів (уповільнює або зупиняє солеотложения). Врівноважує активний хлор та знижує запах.

Як добавка до миючих засобів. Триполіфосфат натрію підвищує кислотно-лужну рівновагу та сприяє видаленню залишкових жирних кислот.

Істотно покращує здатність розчинів переміщатися в устаткуванні, підвищує плинність портландцементу, коаліну, глини.

Як відбілювач.

Як компонент дезінфікуючих засобів.

У харчовій промисловості як стабілізатор рН для поліпшення зовнішнього вигляду продукції.

    У нас ви можете купити Натрію триполіфосфат за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
порошок
Вид за хімічним складом
Натрію триполіфосфат
Вид за призначенням
для поліпшення текстури м'ясних та рибних продуктів, у ролі солі-плавителя у виробництві плавлених сирів, як добавка при виробництві вершків, сухого та згущеного молока, у кондитерській промисловості
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT