Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
58.00 грн
/кг

Нітрат барію, азотнокислий барій, барієва селітра

Виробник: Украина
Код товару: 07976
В наявності
58.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Нітрат барію, азотнокислий барій, барієва селітра 25кг, опт - барієва сіль азотної кислоти, кристали білого кольору. Барій азотнокислий розчинний у воді і не розчинний у спирті та концентрованої азотної кислоти. Тверда кристалічна речовина білого кольору, помірно розчинна у воді (9,2 г/100 мл при 20 °C), температура плавлення дорівнює 595 °C, починає розкладатися при плавленні, щільність кристалічної солі дорівнює 3,24 г/см3.

Хімічна формула – Ba(NO3)2.

Де застосовується?

Як компонент емалей та глазурів;

У піротехніці для фарбування полум'я у зелений колір.

    У нас ви можете придбати Нітрат барію, азотнокислий барій, барієва селітра за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
порошок
Вид за хімічним складом
Нітрат барію, азотнокислий барій, барієва селітра
Вид за призначенням
Для отримання оксиду та пероксиду барію. Компонент емалей та глазурів. У піротехніці негігроскопічний нітрат барію широко використовується для фарбування полум'я в зелений колір (більшість сполук інших металів, здатних на це, мало придатні через гігроскопічність)
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT