Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
75.40 грн
/кг

Нітрит натрію, технічний

Виробник: Украина
Код товару: 7981
В наявності
75.40 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Нітрит натрію, технічний це біла порошкоподібна кристалічна речовина - сіль азотистої кислоти. Це окисник. Має класифікацію на кілька сортів: вищий, 1,2. Поділ проводиться у відсотковому співвідношенні складових речовини. Найміцніший вищий сорт.

Одержують із оксидів азоту. Перший етап - це окислення аміаку, потім - при взаємодії розчину кальцинованої соди, відбувається хемосорбція оксидів азоту з гарячих нітрозних газів. Гігроскопічний, густина 2,17 г/см3, молярна маса 68,995 г/моль, температура плавлення від 271°С.

Хімічна формула – NaNO2.

Де застосовується?

Як протиморозну добавку до розчинів і бетонів у виробництві будівельних конструкцій;

Як інгібітор для захисту від атмосферної корозії;

При виробництві азобарвників, нітро- та інших органічних сполук, а також для різних цілей у хімічній, металургійній, гумотехнічній, верстато- та машинобудівній, целюлозно-паперовій та інших галузях промисловості.

    У нас ви можете придбати Нітрит натрію, технічний за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
порошок
Вид за хімічним складом
Нітрит натрію, технічний
Вид за призначенням
знижує температуру замерзання рідкої фази бетону (розчину)
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT