Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
12.87 грн
/кг

Сухе пальне (сухий спирт)

Виробник: Украина
Код товару: 8054
В наявності
12.87 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сухе пальне (сухий спирт), також зване сухим спиртом, випускається в таблетках білого кольору, отриманих пресуванням суміші, що складається з гексаметилентетраміну (уротропіну) та невеликої кількості парафіну. При горінні таблеток з'являється жовто-блакитне полум'я без кіптяви. Пальне зберігає свою форму, не розтікаючись при згорянні та не залишаючи золи.

Виробництво сухого пального ґрунтується на отриманні уротропіну при змішуванні формальдегіду з розчиненим у воді аміаком. Цей метод було запропоновано ще 1859 р. А.М.Бутлеровым. Перевагою цього матеріалу для використання у вигляді пального є зручність застосування. Його легко запалити, щоб погасити полум'я, достатньо припинити доступ кисню, накривши тиглем або іншим опуклим предметом.

Питома теплота згоряння сухого спирту становить 31300 МДж/кг. Він часто входить у продовольчу пайку, що видається солдатам, як правило в комплекті зі спеціальною металевою підставкою, розміри якої відповідають паливу і забезпечують зручність використання. Цей матеріал є паливом у маленьких моделях парових машин і дозволяє здійснювати багато видів хімічних реакцій у лабораторіях навчальних закладів.

Перед використанням таблетки потрібно розташувати на вогнетривкій поверхні: металевій пластині, керамічній плитці, азбестовому листі. Найчастішим застосуванням сухого спирту є розігрів чи приготування їжі за відсутності інших джерел вогню у туристичних походах, при розгортанні наметового табору гуманітарними чи військовими організаціями.

Через складність регулювання потужності полум'я за допомогою сухого пального простіше розігрівати, а не готувати їжу. Щоб захистити вогонь від поривів вітру, достатньо встановити будь-який екран. До недоліків цього матеріалу можна віднести його розтріскування з іскрами, що розлітаються в сторони, при відсиджуванні таблеток. Внаслідок дорожчої вартості цей вид палива менш поширений у порівнянні з бензином або етанолом.


Хімічна формула - (СH3CHO)4.

Де застосовується?

для розігріву або приготування їжі в польових умовах туристами, військовими та рятувальними організаціями;

У складі армійського продовольчого пайка, найчастіше в комплекті йде металева підставка за розміром таблетки пального для зручності застосування;

Як паливо для мініатюрних моделей парових машин, наприклад, виробництва Wilesco або Mamod.

Як інгібітор при видаленні продуктів корозії зі сталевих деталей соляною кислотою відповідно до ГОСТ Р 9.907-2007. Крім цього, застосовується деякими кустарними виробниками спиртовмісних напоїв як підсилювач алкогольного сп'яніння, що викликається ними, що може викликати важке отруєння аж до летального результату.

    У нас ви можете купити Сухе пальне (сухий спирт) за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
таблетки
Вид за хімічним складом
Сухе пальне (сухий спирт)
Вид за призначенням
використовуються для розігріву або приготування їжі в польових умовах туристами, військовими та рятувальними організаціями
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT