Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
244.00 грн
/кг

Захисний віск парафіновий нафтовий яв-1

Виробник: Украина
Код товару: 07917
В наявності
244.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Захисний віск парафіновий нафтовий яв-1 25кг, опт - це тверда біла або жовта в'язка речовина без запаху та смаку, нерозчинна у воді, але добре розчинна в органічних розчинниках: бензині, хлороформі, ефірі. Продукт переробки нафти. Температура спалаху захисного воску ЯВ-1 – 230°С.

Захисні властивості воску для виробів з гуми обумовлені створенням на гумовій поверхні плівки, що перешкоджає її контакту з озоном, що міститься в атмосфері. Плівка утворюється при виході воску, що міститься в гумовій суміші, на поверхню та подальшій його кристалізації. Кристалічна структура воску має щільність, що значно знижує доступ озону до матеріалу. Висока інертність воску забезпечує тривалість його захисної дії.


Хімічна формула - СnH2n+2 (де n C18-C35)

Де застосовується парафіновий віск ЯВ-1?

Застосовується у виготовленні РТІ як пластифікатор і протистаритель гумових сумішей;

Входить до складу парафінових свічок;

Використовується у виробництві керамограніту, технічних паст, мастил, поліролей;

Широко затребуваний у деревообробці, автомобілебудуванні та шинній промисловості.


    У нас ви можете купити Захисний віск парафіновий нафтовий яв-1е за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
порошок
Вид за хімічним складом
Захисний віск парафіновий нафтовий яв-1
Вид за призначенням
для виготовлення різних поліролей, мастил, паст технічного призначення, у виробництві керамограніту, в автомобільній, шинній, деревообробній промисловості.
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT