Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/шт

Бризол

Виробник: Украина
Код товару: 8199
В наявності
39.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Бризол - безосновний рулонний матеріал, що виготовляється методом вальцювання та подальшого каландрування суміші, що складається з нафтового бітуму, подрібненої гуми (з амортизованих автопокришок), азбесту та пластифікатора, використовується для дахів.


Бризол


марки Бр-С застосовується при температурі повітря від 30 до - 5°С,


марки Бр-П – від 45 до -15 °С.


Бризол марки Бр-П може застосовуватися при температурі навколишнього повітря до - 25 °С за умови зберігання його до моменту використання в приміщенні, що має температуру 20...25 °С.


Полотно бризолу перед намотуванням на сердечник має бути охолодженим до температури 20±2°С.


Внутрішня поверхня полотна бризолу повинна бути рівномірно припудрена тонкоподрібненим сухим мінеральним порошком (крейдою, вапняком або азбестом), який не повинен ушкоджувати прилипання бризолу до бітумної мастики. Полотно бризолу в рулоні не повинно бути злиплим, рулони повинні бути обв'язані шпагатом.


Транспортувати рулони бризолу слід у закритих вагонах або інших закритих транспортних засобах в умовах, що оберігають матеріал від впливу атмосферних опадів та нагрівання сонячними променями.


При транспортуванні та зберіганні бризолу рулони встановлюють на торець у два ряди за висотою. При влаштуванні настилу для встановлення другого ряду рулонів настил не повинен спиратися на нижній ряд рулонів бризолу.


Рулони бризолу слід зберігати окремо за марками у закритому приміщенні. При короткочасному зберіганні (на місці виконання робіт) вони повинні бути закриті брезентом або покрівельним матеріалом.

     У нас ви можете купити Стрічка смоляна за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Бризол - безосновний рулонний матеріал, що виготовляється методом вальцювання та подальшого каландрування суміші, що складається з нафтового бітуму, подрібненої гуми (з амортизованих автопокришок), азбесту та пластифікатора.
Вид за хімічним складом
входить суміш нафтового бітуму та гуми, що включає добавки азбесту та пластифікатора
Вид за призначенням
Метою застосування бризолу є захист конструкції від впливу вологи та зменшення корозії в особливо активних та несприятливих середовищах. Матеріал широко застосовується у будівництві для: гідроізоляції фундаменту різних конструкцій; ізоляції газопроводів, нафтопроводів; захисту каналізаційних колекторів; захисту санітарних вузлів; ізоляції стиків у будівництві. Застосування бризолу дозволяє захистити конструкцію від вологи, а також зменшити корозію у несприятливих умовах.
Тип
Бризол
Габарити (ширина, довжина)
Серед габаритних параметрів стандартної є лише довжина – 50 м. Рекомендовані значення ширини та товщини (відповідно 425 та 1,5 мм) за погодженням зі споживачем можуть змінюватись.
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT