Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
23.73 грн

Геотекстиль 150

Виробник: Украина
Код товару: 08122
В наявності
23.73 грн
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Геотекстиль 150 - нетканий голкопробивний матеріал із поліефірного волокна. Матеріал нейтральний до агресивного середовища, нетоксичний, екологічно чистий, стійкий до дії ультрафіолетового випромінювання, мікроорганізмів, бактерій, кислот, лугів, температурних перепадів, не утворює побічних продуктів розпаду.

ПОВЕРХНЕВА ЩІЛЬНІСТЬ Г/М2 100+/-9%

Розривне навантаження смужки (50 × 100 мм) у поздовжньому напрямку H, не менше 110

Розривне навантаження смужки (50 × 100 мм) у поперечному напрямку H, не менше 130

Подовження при розриві, %, не більше за довжиною 130

Товщина, мм 1,2

Ширина полотна, м 2

Намотування ,м 175

Мінімальна партія, м 350 (рулон)

Геотекстиль (англ. Geotextile) - один з видів геосинтетиків; геотканина (ткане полотно), а також неткане полотно, що виготовляються голкопробивним, термоскріпленим (каландрування) або гідроскріпленим способами з поліпропіленових та/або поліефірних ниток — з однієї нескінченної нитки (мононити), або з обрізків 2 -10 см (штапель). Сумішові волокна мають на увазі включення напіввовняних або бавовняних ниток.[1]

Тканим різновидом геотекстилю є геотканина, що виготовляється зі скляних або поліефірних волокон. Геотканина характеризується розривним навантаженням до 2200 кН/м² (армуючий тканий геотекстиль із поліефірних ниток). При її виготовленні з волокон спочатку формуються нитки товщиною 1—3 мкм, з яких потім виготовляється тканина.

Застосовується у будівництві та геотехніці, сільському господарстві, медицині, побутовій техніці. Використовується для виробництва меблів, упаковки, одягу, засобів гігієни.

     У будівництві найбільш високоякісним геотекстилем вважався вироблений голкопробивним способом зі 100% поліпропіленової нитки [джерело не вказано 4370 днів], поки голки не замінили на тонкі цівки води [джерело не вказано 4349 днів] під високим тиском (гідрозкріплений геотекстиль), так як води голки ушкоджують мононить.[Джерело не вказано 4349 днів] Використовується при будівництві злітних смуг, автомобільних і залізниць, фундаментів будівель, укладається під тротуарну плитку та бруківку.

     Як дрен і фільтрів застосовується голкопробивний геотекстиль на додаток або замість традиційних зернистих матеріалів.[3]

     У медицині (одноразовий одяг та постільна білизна) застосовується термоскріплений геотекстиль, зазвичай двошаровий або тришаровий.

     У засобах гігієни (прокладки, тампони, підгузки, гігієнічні серветки тощо) зазвичай використовується медичний спанбонд.

     У сільському господарстві — для захисту від бур'янів та птахів, а також як покривний матеріал на парники (замість ПЕ плівок, розрахованих на один сезон) використовується голкопробивний геотекстиль.

     У меблевій промисловості (підбиття м'яких меблів та матраців) та побутової техніки (фільтри) зазвичай використовується дешевий геотекстиль з поліефірних або сумішових штапельних ниток.

     На упаковку (мішки для взуття, одягу, побутової техніки тощо) зазвичай використовують термоскріплений геотекстиль без УФ-стабілізатора, який також йде на обмотку дренажних перфорованих труб та виготовлення геомембрани (як фільтр).

Вчасний час вважалося, що основним показником нетканого голкопробивного геотектсиля вважається показник поверхневої щільності (г/м кв.).

Нині показник поверхневої щільності перестав бути головним показником визначення придатності матеріалу. Більш того, якщо підбирати матеріал за цим показником, можна вибрати матеріал, який не виконуватиме необхідний функціонал у проекті. Наприклад геотекстиль густини 100 г/м кв. в одного виробника матиме розривне навантаження 2 кН/м, а в іншого 3,5 кН/м.

Геотекстиль виробляється у різних виконаннях, які можуть відрізнятися своїми фізико-технічними та експлуатаційними характеристиками. Але деякі якості притаманні всім видам подібних виробів:

     Матеріали вирізняються високою еластичністю.

     Геотекстиль поступово розподіляє навантаження від насипних матеріалів.

     Полотна характеризуються гарною стійкістю до хімічних окисних процесів.

     Матеріал чудово перешкоджає проростанню бур'янів через основне покриття.

     Якісно настелений геотекстиль забезпечує своєчасне водоВідвід та чудово справляється з функцією фільтра.

     Матеріали відрізняються чудовими армуючими якостями.

     Ці вироби не піддаються руйнуванню під впливом вантажів або комах.

     Геотекстиль відрізняється доступною вартістю та зручністю у використанні.

Геотекстиль поділяють на різновиду за такими критеріями - це матеріал і спосіб виробництва, і сфери використання. Тому далі варто детально зупинитися на кожній із них.

Полотна геотекстилю складаються з тонких синтетичних волокон, створених з різних матеріалів, які можутьт поєднуватись у різних пропорціях.

Залежно від домінування у складі геотекстилю тієї чи іншої компонента, його поділяють такі типи:

Поліпропіленовий геотекстиль відрізняється високою стійкістю до різних зовнішніх впливів і чудовими якостями, що фільтрують, і високою міцністю.

Поліефірний геотекстиль складається переважно з тонких поліестерових (поліефірних) волокон. Матеріал екологічний, стійкий до хімічних впливів, еластичний та досить міцний.

Змішаний (багатокомпонентний) геотекстиль. Такий тип матеріалу складається з різних елементів, виготовлених із вторинної сировини – це можуть бути відходи віскозного, бавовняного та вовняного виробництва. Змішані види полотен відрізняються доступною вартістю в порівнянні з двома першими варіантами, але вони поступаються в тривалості і міцності експлуатації, а також не настільки надійні. Це безпосередньо пов'язано з тим, що речовини, що входять до складу такого геотекстилю – натуральні, оскільки поступово розкладаються та руйнуються під впливом зовнішніх природних факторів.

Наприклад, у продажу можна знайти тканинний, в'язаний або нетканий геотекстиль (голкопробивний та термоскріплений).

Геотканина або тканинний геотекстиль виробляється так само, як і звичайна тканина, тобто шляхом складного або простого, але обов'язково «організованого» за певною схемою переплетення ниток.

Для виготовлення такого матеріалу застосовуються скляні та поліефірні волокна. Готові волокна додатково просочуються зміцнюючими складами та пропускаються через каландри (спеціальні отвори), де здійснюється часткове плавлення ниток, завдяки якому поверхня матеріалу стає ще щільнішою. Тканні полотна застосовують для поділу шарів при влаштуванні доріжок, розподілу навантаження на основу та зміцнення конструкцій.

Нетканий голкопробивний геотекстиль виробляється з волокон поліпропілену або поліефіру, які з'єднуються між собою голкопробивним способом.

Такий спосіб виготовлення матеріалу складається з декількох етапів, перший з яких полягає у формуванні пухкого шару, що складається з волокон різної довжини. Спочатку такий шар зовні нагадує просту вату, вага якої повинна рівномірно розподілятися на поверхні, інакше полотно матиме різну товщину. Потім, викладене таким чином сировину потрібно ласувати, тобто ущільнювати за допомогою голок зі спеціальними зазубринами. Голки, що проходять через шар волокон, переплітають їх, фіксуючи між собою. Така технологія виробництва дозволить отримати геоткати, яка чудово пропускає вологу.

Найвідоміші російськими виробниками цього матеріалу в Росії - компанія "Доррніт", яка представляє на ринок матеріал з аналогічною назвою. Такий вид геотекстилю відрізняється високою стійкістю до високих навантажень та механічної дії, він відрізняється гарною міцністю та не деформується під час експлуатації.

Голкопробивний геотекстиль додатково посилюють геосіткою, яка збільшує довговічність та підвищує міцність.

До голкопробивних матеріалів відносять і будівельний геотекстиль.

Нетканий термофіксований геоматеріал, який також виробляється з поліфіру або поліпропілену, але не піддається термічній обробці. Матеріал відрізняється однорідною структурною будовою, має відмінну фільтруючу здатність і високу міцність на розрив. Полотна стійки до вологи та хімічних впливів, тому матеріал не гриє і на ньому не утворюється пліснява.

Завдяки спіканню волокон під час термічної обробки термофіксований геотексиль отримує підвищені показники міцності, не втрачаючи еластичності.

Термоскріплена геотканина виробляється з розплавлених гранул сировини за допомогою екструзії, а далі на її поверхню наносять мікроскопічні волокна. Потім полотна піддаються дії підвищених температур, від яких нитки плавляться і спікаються між собою.

Завдяки такому процесу геотекстиль відрізняється високою механічною міцністю, ніж відрізняється від інших нетканих матеріалів. Матеріал застосовується для поділу насипних шарів, відрізняється відмінною еластичністю та може витримувати високі навантаження. У Росії її вид геотекстилю виробляє компанія «Техноніколь» – її вироби використовують у різних галузях будівництва.

В'язана геотканина з прошивкою. Такий варіант полотен виготовляють із тих самих матеріалів, що й вироби описані вище. Але в такому випадку основні волокна мають прошиватися за допомогою міцної нитки.

Полотна цього геотекстилю чудово пропускають вологу, але мають невисоку стійкість до механічних впливів. Але їм знаходять гідну сферу застосування.

Можна додатково відзначити, що геотекстиль, виготовлений із поліефірних волокон, відрізняється меншою стійкістю до механічних впливів у порівнянні з поліпропіленовим варіантом полотен. Тому при виборі матеріалу варто враховувати його сферу застосування.

Сьогодні у продажу можна знайти геотекстиль, який виробляється в 2 варіантах - з зміцнюючої просочення і без неї. В якостістві просочення застосовуються такі речовини, як полімерні смоли з пластифікаторами, спеціальні компоненти і латекст, необхідні для деяких сфер, де застосовується геотканина. По суті, просочений матеріал перетворюється на гнучкий композитний рулонний пластик, який армований синтетичним волокном.

Функційність та сфера застосування геотекстилю

Геотекстиль застосовується для різних потреб та в різних сферах життя господарів заміських будинків, оскільки його функціональність дозволяє покращувати якість споруд та споруд та збільшити садовий та городній урожай.

Загальні можливості геотекстилю

Такий матеріал відрізняється такими функціональними можливостями:

     Армування. Геотекстиль сприяє зміцненню та посиленню будівельних конструкцій, покращуючи несучі здібності їх основ. Результат використання цього матеріалу – рівномірний розподіл навантажень на насипний та основний ґрунт, його збереження від розмивання та просідання.

     Дренажні можливості. Геотекстиль може своєчасно віддавати воду в певному напрямку і не допускає замулювання захисних полотен шарами насипних будматеріалів.

     Захисні здібності. Шари, що створюються з геотекстилю, запобігають небажаній взаємодії грунтів, виключають механічні пошкодження гідроізоляційних матеріалів, уповільнюють або усувають ерозійні процеси. До того ж полотна можуть захистити грядки від бур'янів, що суттєво збільшить урожай культурних рослин.

     Фільтрування. Полотна, що використовуються в дренажних системах, унеможливлюють забруднення каналів, виготовлених з перфорованих труб. До того ж, матеріал не дозволяє вимиватися ґрунту, що знаходиться поряд з дренажними каналами, у результаті виключається просідання конструкції.

У наш час сфери використання геотекстилю досить різноманітні, оскільки він допомагає зберегти основні матеріали покриття чи споруди, а також збільшити термін їх експлуатації.

Полотна такого універсального матеріалу використовуються при ремонті та будівництві:

     трамвайних та залізничних колій;

     спортивних споруд та автомобільних стоянок;

     сучасний автострад, міських та сільських доріг;

     опорних стін;

     злітних смуг в аеропортах;

     систем дренажу;

     при зміцненні матеріал для квіткових клумб та городніх грядок з метою запобігти росту бур'янів;

     при влаштуванні майданчиків та дорожче на дачних ділянках.

Залежно від сфери застосування цього матеріалу, вибирається його щільність, оскільки від неї залежить функціональність матеріалу та тривалість експлуатації полотен та покриття під ними. Щільність завжди вказується у маркуванні геотекстилю.

Геотекстиль у дорожньому будівництві

Сьогодні сумлінні будівельні компанії споруджують дороги та здійснюють їх ремонт із використанням сучасних матеріалів та технологій.

Геотекстиль можна сміливо віднести до таких, оскільки його активно використовують при створенні основи, необхідної під майбутню трасу. Матеріал робить основу довговічною, міцною і стійкою до зовнішніх впливів, що дозволяє використовувати дороги довше, не вдаючись до їх ремонту.

     При будівництві підземних шляхів, автостоянок і доріг, що постійно експлуатуються. У такому випадку геотекстиль не просто збільшує несучу здатність дорожнього покриття, а й стабілізує навантаження, що припадають на нього.

     При спорудженні сучасних автомобільних трас геотканина забезпечує стабілізацію дороги, виключає зсуви або ґрунтові присідання, рівномірно розподіляючи вертикальні навантаження.

     При ремонті та розширенні дорожніх полотен цей матеріал пов'язує старе та нове покриття, виключає виникнення тріщин та просідання поверхні.

До того ж, при проведенні всіх типів дорожніх робіт полотна геотексті застосовують для облаштування фільтрувальних/дренажних систем та для зміцнення придорожніх насипів.

Використання геотекстилю знадобиться, якщо дорого прокладається по місцевості з переулаженним або нестійким грунтом, оскільки без такого армуючого прошарку покриття дороги може руйнуватися вже після першого випробування снігом або зимовими морозами.

Використання геотекстилю дозволяє більш економно витрачати матеріали, що ніяк не позначиться на здатності дорожнього полотна.

Дорожнє покриття буде надійним, оскільки шар щебеню, що сприймає навантаження, буде відділений полотном від слабких шарів насипу. В результаті верхнє покриття дороги не послабиться, що дозволить уникнути його руйнування та деформації.

Для різних типів доріг використовується геотекстиль з різною щільністю:

     Для будівництва доріг, які рідко використовуються або призначені виключно для проїзду легкових авто, використовується геотекстиль щільністю 250 г/кв. метр.

     Для спорудження трас для вантажного та легкового транспорту, що активно експлуатуються, застосовується геотекстиль щільністю від 300 г/кв. метр.

     При будівництві злітно-посадкових смуг в аеропортах, сильно завантажених автомобільних магістралей і для облаштування дна штучних водоймищ, використовується геотканина.густиною від 350 г/кв. метр.

     Матеріал, що має густину 400-450 г/кв. метр та вище використовується для зміцнення злітних смуг для великих важких літаків, зміцнення різних насипів та постійно завантажених автомагістралей.


  У нас ви можете купити Геотекстиль 150 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Геотекстиль - один із видів геосинтетиків; геотканина (ткане полотно), а також неткане полотно, що виготовляються голкопробивним, термоскріпленим (каландрування) або гідроскріпленим способами з поліпропіленових та/або поліефірних ниток - з однієї нескінченної нитки (мононить), або з обрізків 2,5-10 см (штапель). Сумішові волокна мають на увазі включення напіввовняних або бавовняних ниток. Тканим різновидом геотекстилю є геотканина, що виготовляється зі скляних або поліефірних волокон. При її виготовленні з волокон спочатку формуються нитки товщиною 1—3 мкм, з яких потім виготовляється тканина.
Вид за хімічним складом
виготовлений з волокон поліпропілену або, іноді, поліефіру, термічно закріплених, з додаванням сумішових волокон з бавовняних або напіввовняних ниток
Вид за призначенням
Застосовується у будівництві та геотехніці, сільському господарстві, медицині, побутовій техніці. Використовується для виробництва меблів, упаковки, одягу, засобів гігієни. Використовується при будівництві злітних смуг, автомобільних та залізниць, фундаментів будівель, укладається під тротуарну плитку та бруківку. В якості дрен та фільтрів застосовується голкопробивний геотекстиль на додаток або замість традиційних зернистих матеріалів. У медицині (одноразовий одяг та постільна білизна) застосовується термоскріплений геотекстиль, зазвичай двошаровий або тришаровий. У засобах гігієни (прокладки, тампони, підгузки, гігієнічні серветки тощо) зазвичай використовується медичний спанбонд. У сільському господарстві — для захисту від бур'янів та птахів, а також як покривний матеріал на парники (замість ПЕ плівок, розрахованих на один сезон) використовується голкопробивний геотекстиль. У меблевій промисловості (підбиття м'яких меблів та матраців) та побутової техніки (фільтри) зазвичай використовується дешевий геотекстиль з поліефірних або сумішових штапельних ниток. На упаковку (мішки для взуття, одягу, побутової техніки тощо) зазвичай використовують термоскріплений геотекстиль без УФ-стабілізатора, який також йде на обмотку дренажних перфорованих труб та виготовлення геомембрани (як фільтр).
Тип
Геотекстиль
Габарити (ширина, довжина)
Товщина мм 1,2. Ширина полотна, м 2
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT