Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
26.00 грн
/кг

Електроди для спектрального аналізу С-3

Виробник: Украина
Код товару: 11834
В наявності
26.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Електроди для спектрального аналізу С-3 застосовують для повітряно-дугового різання сталі та зварювання міді, зрізання заклепок, видалення прибутків і дефектів лиття, стружки електроприхваток і зварних швів при силі струму до 1000 А.


Вугільні електроди виробляють шляхом пресування та подальшої термічної обробки вугільного порошку у вигляді стрижнів круглого та прямокутного перерізу.


Для повітряно-дугового різання виробляють стрижні круглого перерізу (марки ВДК), діаметром 6, 8, 10, 12 мм та довжиною 300 мм, а також плоскі стрижні марки ВДП, перетином 5x12 та 5X18 мм та довжиною 350 мм. Для зварювання виробляють круглі стрижні марки СК діаметром 4-18 мм та завдовжки від 250 мм. Для покращення теплофізичних властивостей та більшої стійкості вугільні стрижні піддають графітизації шляхом термічної обробки за температури 2600 °С. Графітизація зменшує омічний опір електродів у 4 рази, тому вони менше нагріваються, менше окислюються (згоряють) і застосовуються при струмі більшої величини.


При експлуатації електродів, що не плавляться, слід дотримуватися технологічних правил, що забезпечують якісне виконання зварювання або різання, а також менший знос електрода в процесі роботи. Зварювання та різання вугільним електродом, а також плазмове різання можливі лише постійним струмом прямої полярності. Необхідно також виконувати технологічні рекомендації щодо заточування кінця електрода та його закріплення.


    У нас ви можете придбати Електроди для спектрального аналізу С-3 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Графіт МПГ виробляється з непрожареного нафтового коксу – твердого залишку вторинної переробки нафтопродуктів чи нафти із вмістом золи трохи більше 0,02 %. Необхідний рівень чистоти сировини досягається внаслідок впливу високої температури та контролю газового середовища. Спочатку кокс розігрівається за температури 1200 °C, далі поміщається у спеціальний автоклав і проходить етап графітації при максимальній температурі до 3000 °C. Висока механічна міцність досягається за рахунок дрібнозернистої структури матеріалу. Для посилення експлуатаційних якостей графіт модифікується - просочується кам'яновугільним пеком, піролітичним вуглецем або розчинами солей.
Вид за хімічним складом
Хімічний склад графіту не відрізняється чистотою. У великій кількості (до 10-20%) є зола, що складається з різних складових (FeO, SiO2, Аl2O3, MgO, Р2О5, CuO, СаО та ін), гази (до 2%) і бітуми, іноді вода.
Вид за призначенням
Електрод графітовий для повітряно-дугового різання, застосовують для повітряно-дугового різання сталі і зварювання міді, зрізання заклепок, видалення прибутків і дефектів лиття, стружки електроприхваток і зварних швів при силі струму до 1000 А. Витратники досить популярні, тому область їх застосування. Графітові електроди використовують для виконання ряду завдань. Графітові стрижні підходять для обробки металевої поверхні перед зварюванням, зачищення деталей. За допомогою графітових електродів можна знизити ризики шлюбу і уникнути дефектів швів. Визначають кілька основних напрямків використання витратних матеріалів: зварювання кольорових сплавів; усунення дефектів під час створення литого сплаву; наплавлення твердих сплавів на основу металу.
Тип
Неплавкий електрод
Габарити (ширина, довжина)
Для повітряно-дугового різання виробляють стрижні круглого перерізу (марки ВДК), діаметром 6, 8, 10, 12 мм та довжиною 300 мм, а також плоскі стрижні марки ВДП, перерізом 5x12 та 5X18 мм та довжиною 350 мм.
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT