Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/шт

Тигель ГЕ

Виробник: Украина
Код товару: 8220
В наявності
39.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Графітовий Тигель ГЕ незамінні для нагрівання, висушування, випалу, розливу та плавлення різних речовин. Причина їхньої широкої затребуваності криється в унікальних якостях графіту. Основні з них:


Висока теплопровідність, величина якої залежить від температури використання та температурного режиму обробки під час виробництва.

Хороша електропровідність, що збільшується під час нагрівання.

Стійкість до високотемпературних дій.

Інертність по відношенню до багатьох хімічних елементів та сполук.

Здатність витримувати перепади температури.

Підвищення механічної міцності при нагріванні до 2700 К цим графіт вигідно відрізняється від більшості матеріалів.

Несмачиваемость металами.

Графітові тиглі можуть експлуатуватися у вакуумі, захисному та інертному середовищі при температурах до 2000 °C та 2300-2500 °C відповідно. При доступі кисню нагрівання до 400-700 ° C (залежно від марки матеріалу) може викликати вигоряння графіту, тому для використання в окисному середовищі виробляються графітовмісні вироби. Вони виготовляються із застосуванням сполучного, як правило, високовогнетривкої глини або карбіду кремнію, що підвищує не тільки механічну міцність, але й теплопровідність.


ЗАСТОСУВАННЯ ГРАФІТОМІСНИХ ТИГЛІВ

Для кольорових металів:

з температурою плавлення до 1500 °C – плавка в індукційних та печах опору;

з Т пл. до 1600 °C - плавка в печах опору, печах на рідкому та газоподібному паливі, індукційних печах;

розливання металів з робочою температурою до 1600°C.

Для дорогоцінних металів:

з Т пл. до 1600 ° C - плавка в муфельних та індукційних печах.

з Т пл. до 1250 °C - плавка при нагріванні безпосередньо тигля електричним струмом.

     У нас ви можете придбати Тигель ГЕ за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Графітові тигелі виготовляються не із чистого графіту. Для формування суміші в графіт додають вогнетривку глину (шамотну, глинозем), кварцовий пісок. Частина глини може бути замінена на каолін. Якісно виготовлені ємності легко переносять значну кількість плавок.
Вид за хімічним складом
Хімічний склад графіту не відрізняється чистотою. У великій кількості (до 10-20%) є зола, що складається з різних складових (FeO, SiO2, Аl2O3, MgO, Р2О5, CuO, СаО та ін), гази (до 2%) і бітуми, іноді вода.
Вид за призначенням
Вугільний тигель для плавки феросплавів в електропечах Д830 h970 - це вогнетривка ємність, призначена для плавлення металів. У тигелях, у складі яких є графіт, виробляють плавку сталей або міді і сплавів на її основі. Одержання розплаву металу виробляють у печах тигельних. Графітові тигелі для плавки кольорових металів мають тривалий експлуатаційний період. Добре протистоять окисленню, термічному та механічному впливу розплаву. Використовуються в основному тигелі в парі з нагрівальними індукційними печами. Графітовий Тигель ГЕ незамінні для нагрівання, висушування, випалення, розливу та плавлення різних речовин. Тигель графітовий МПГ-7 для лиття у спеціальному устаткуванні для отримання виливків широкої номенклатури з алюмінієвих, цинкових, мідних та магнієвих сплавів. Тигель графітовий ГЕ використовується для виготовлення тиглів, електродів, екранів, човників, стрижнів, нагрівачів, тримачів, кришок, підставок та інших виробів. Тиглі ювелірні для плавки кольорових та драг. металів із графіту.
Тип
Тигель вогнетривкий графітовмісний
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT