Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
26.00 грн
/кг

Кільця із самопов'язаного карбіду кремнію

Виробник: Украина
Код товару: 11841
В наявності
26.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Кільця з самопов'язаного карбіду кремнію мають високу зносостійкість, стійкість до багатьох хімічних реагентів, у тому числі до більшості кислот, розплавів кольорових металів і сплавів до температури 1350 °С, достатньою механічною міцністю при нормальних і підвищених температурах.


Вироби випускаються без механічної обробки як заготовок, і навіть з механічної обробкою.


Вироби використовуються як пар тертя в торцевих ущільненнях і підшипниках ковзання в насосах і компресорах, як покриття відсмоктують ящиків папероробних машин, тягнучих роликів при волочении дроту в канатному виробництві, сопел і дисків у розпилювальних пристроях при виробництві для гарячого пресування феритів при температурі до 1350 ° С, рихтувальних втулок для правильно-відрізних верстатів при правці арматурної сталі, сопел для абразивноструминної та гідроабразивноструминної обробки, пар тертя пристроїв для подрібнення геологічних проб та ін.


    У нас ви можете купити Кільця із самозв'язаного карбіду кремнію за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Вироби з карбіду кремнію виготовляються із заготівлі механічним способом: точення, фрезерування, свердління та багато інших операцій.
Вид за хімічним складом
Хімічний склад графіту не відрізняється чистотою. У великій кількості (до 10-20%) є зола, що складається з різних складових (FeO, SiO2, Аl2O3, MgO, Р2О5, CuO, СаО та ін), гази (до 2%) і бітуми, іноді вода.
Вид за призначенням
Вироби використовуються як пар тертя в торцевих ущільненнях і підшипниках ковзання в насосах і компресорах, як покриття відсмоктувальних ящиків папероробних машин, тягнучих роликів при волочении дроту в канатному виробництві, сопел і дисків у розпилювальних пристроях при виробництві для гарячого пресування феритів при температурі до 1350 ° С, рихтувальних втулок для правильно-відрізних верстатів при правці арматурної сталі, сопел для абразивноструминної та гідроабразивноструминної обробки, пар тертя пристроїв для подрібнення геологічних проб та ін.
Тип
Вироби з карбіду кремнію.
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT