Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/шт

Каучук СКІ - 3 ГОСТ 14925-79

Виробник: Украина
Код товару: 8186
В наявності
39.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Каучук СКІ – 3 ГОСТ 14925-79 брикети жовтого або темно-коричневого кольору. Пожежно- та вибухобезпечний. Не викликає алергії. Стійкий до впливу хімічних речовин та високих температур. Кристалізується. За властивостями найближчий до натуральних каучуків.

Застосування. При виготовленні тонкостінних шприцьованих виробів, таких як камери, мембрани, гумові стрічки, тонкі трубки та ін У виробництві шин для виготовлення брекерних і каркасних гум. Гуми для каркасу шин виготовляють також у суміші з іншими каучуками.

     У нас ви можете купити Каучук СКІ - 3 ГОСТ 14925-79, за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Каучук отримують спільною полімеризацією бутадієну з альфаметилстиролом (стиролом) в емульсії при низькій температурі із застосуванням в якості емульгатора суміші мил, каніфолі та синтетичних жирних кислот.
Вид за хімічним складом
Каучуки - натуральні або синтетичні еластомери. Еластоміри - це полімери, що мають високоеластичні властивості і в'язкість. Гумою або еластомером називають будь-який пружний матеріал, який може розтягуватися до розмірів, що багато разів перевищують його початкову довжину. В даний час більша частина вироблених каучуків є бутадієн-стирольними або бутадієн-стирол-акрилонітрильними кополімерами.
Вид за призначенням
Найбільш масове застосування каучуків - це виробництво гум для автомобільних, авіаційних та велосипедних шин. З каучуків виготовляються спеціальні гуми величезної різноманітності ущільнень для цілей тепло-, звуко-, повітро- та гідроізоляції роз'ємних елементів будівель, у санітарній та вентиляційній техніці, у гідравлічній, пневматичній та вакуумній техніці. Використовується в шинній, гумотехнічній, взуттєвій та інших галузях промисловості. Каучуки застосовують для електроізоляції, виробництва медичних приладів та засобів контрацепції. У ракетній техніці синтетичні каучуки використовуються як полімерна основа при виготовленні твердого ракетного палива, в якому вони відіграють роль пального.
Тип
Каучук
Габарити (ширина, довжина)
ширина 1000 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT