Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/шт

Гак чалочний А320 SLR-130 2000 кг

Виробник: Украина
Код товару: 17130
В наявності
39.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Гак чалочний А320 SLR-130  2000 кг призначений для використання в різних вантажопідйомних пристроях: на лебідках, кранах, талях. Застосовується у вантажно-розвантажувальних роботах, будівництві, судноплавстві. Як правило, кріпиться на ланцюг чи трос. Виготовляється з вуглецевої сталі підвищеної міцності та має цинкове покриття, яке запобігає дії корозії.

Гак крана - це точка кріплення крана, призначена для з'єднання ланцюгів і канатів, прикріплених до таких вантажів, як ящики, будівельні балки та машини. Гаки бувають різних стилів задоволення різних потреб, і, як і інші частини крана, вони розраховані на навантаження певного розміру і типу. Важливо уникати використання недооціненого гака крана, оскільки це може призвести до пошкодження крана або втрати вантажу.

Крани дозволяють людям переміщати матеріали як по горизонталі, так і по вертикалі. Вони різняться за розміром: від автокранів, що використовуються на робочих майданчиках, до потужного обладнання, призначеного для переміщення транспортних контейнерів у портах. Гаки є кращим методом кріплення вантажу, так як вони прості у використанні та при необхідності можуть бути закріплені замками. Крюк крана також може з'єднуватися з широким спектром з'єднувачів, що дозволяє людям переміщати різні види вантажів, не змінюючи кріплення гака.

Для використання крана може знадобитися кілька людей. Одна людина відповідає за кріплення крана до вантажу та його кріплення, тоді як інша управляє краном під керівництвом людини, що знаходиться на землі в межах прямої видимості. На невеликому будмайданчику з усіма цими завданнями може впоратися одна людина. Персонал, який відповідає за кран, також несе відповідальність за підтримку пристрою в хорошому робочому стані, а також за вибір правильного обладнання для конкретної роботи. Якщо кран не розрахований на роботу з важким вантажем, він може перекинутися або зламатися під час підйому вантажу.

Є кілька проблем безпеки з гаками крана. Гак, що опускається, може становити загрозу безпеці, оскільки гаки крана великі і можуть призвести до серйозних травм голови, якщо хтось вдариться. Важливо переконатися, що вантажі надійно закріплені на гаку і люди не знаходяться поруч із вантажем під час підйому та опускання. Люди також повинні бути обережними при кріпленні вантажів до гака крана, оскільки існує ризик защемлення пальців або кінцівок у такелажі вантажу.

Крім того, що гак крана використовується для кріплення вантажів, він також може бути точкою кріплення арматури крана, наприклад, кульової опори. Фітинг із кулею та краном можна використовувати для швидкого руйнування конструкції в рамках проекту зі зносу. Виробники кранів часто випускають безліч аксесуарів, призначених для роботи з їх продуктами, включаючи гаки різних розмірів та різні пристрої.

Матеріал гака

А, власне, з чого роблять гачок крановий? Якщо говорити загалом, то із металу. Розрізняють литі, ковані та пластинчасті гаки. Відмінності полягають у вазі, ціні та надійності. Литі гаки намагаються не використовувати через можливі приховані дефекти і порожнини. Хоча для невеликих робіт і вони підійдуть, тому що ціна гака в даному випадку буде низька через дешевизну матеріалу та відносну простоту виготовлення.

Призначення гака

Взагалі гак використовують для швидкого з'єднання та роз'єднання вантажного крана з вантажем. Найпростішим способом використання можна назвати з'єднання гака безпосередньо до основного троса крана та вантажу. Які проблеми можуть виникнути у своїй?

Гак крана підвантажений По-перше, вага гака може бути недостатній. Прості крани, а точніше їх механізм випуску троса, розраховані на самотек. Тобто. бобіна з тросом може розмотуватися лише під впливом вантажу. Цю проблему можна вирішити, вибравши масивніший гак або підвісивши невеликий додатковий вантаж на канат. Параметр "самотеку" троса потрібно дивитися в специфікації до крана.

По-друге, існують вантажі, які необхідно переміщати у певному положенні. Наприклад, сходовий проліт під час будівництва висотного будинку. Такі вантажі вимагають багатоточкового захоплення. У цьому випадку вже потрібне використання строп. На кінцях цих строп кріпляться чалкові гаки. Тобто. одночасно одному крані використовуються кілька гаків. Для розподілу навантаження часто використовують дворогий гачок.

По-третє, сталевий канат крана річ, що погано піддається рукам людини. Змінити кут стику гака та вантажу часто дуже складно. І тут ми переходимо до наступного пункту:

Типи кріплення гака

У базового гака зверху розташовується вухо. У нього простягається канат. Якщо ж у вас ланцюг, то потрібно використовувати вилкове з'єднання гака.

Для зручності часто необхідно використовувати вертлюг. це верхня частина гака, яка вільно крутиться навКруг своєї осі, значно спрощуючи роботу стропальника.

Є ще останні варіанти. Наприклад "S"-подібний гак. Він має ідентичні верхню та нижню частини.

Тепер детальніше розглянемо ннижню частину підйомного гака. Як я вже розповідав, крім стандартного однорогового гака існують дворогі, які використовуються для стабільнішого транспортування вантажів.


  У нас ви можете купити Гак чалочний А320 SLR-130  2000 кг за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Гак може бути виготовлений за ГОСТ 2105-75 або із заготівлі з подальшою механічною обробкою за ГОСТ 6627-74. Крім цього, здійснюється обробка хвостовика, нарізка різьблення та гайки. Для надання додаткової міцності рекомендована термічна обробка та нанесення антикорозійного покриття. Гак може бути: литий, кований та пластинчастий.
Вид за хімічним складом
Виготовляється з вуглецевої сталі підвищеної міцності та має цинкове покриття, яке запобігає дії корозії.
Вид за призначенням
Крюк крановий призначений для використання в різних вантажопідйомних пристроях: на лебідках, кранах, талях. Застосовується у вантажно-розвантажувальних роботах, будівництві, судноплавстві. Як правило, кріпиться на ланцюг чи трос. Крюк крана - це точка кріплення крана, призначена для з'єднання ланцюгів і канатів, прикріплених до таких вантажів, як ящики, будівельні балки та машини. Крім того, що гак крана використовується для кріплення вантажів, він також може бути точкою кріплення арматури крана, наприклад, кульової опори. Фітинг із кулею та краном можна використовувати для швидкого руйнування конструкції в рамках проекту зі зносу.
Тип
Крановий гак
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT