Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/шт

Цементно-стружкова плита товщина 10 мм, 3200х1200 мм

Виробник: Украина
Код товару: 08181
В наявності
39.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Цементно-стружкова плита товщина 10 мм, 3200х1200 мм - це універсальні монолітні плити товщиною від 8 до 40 мм з гладкою, твердою поверхнею, що застосовуються в технології «сухого монтажу».

ЦСП плита ArmoPlit відноситься до нового універсального покоління будівельних матеріалів. Завдяки своїм високим технічним та якісним складовим плити мають широке Круг застосування та здатні полегшити вирішення цілого ряду завдань, що виникають при будь-якому будівництві.

Плити виготовляються шляхом пресування відформованої технологічної суміші, що складається із стружки деревини хвойних порід, портландцементу, мінеральних речовин та води.

Переваги ЦСП:

екологічна та гігієнічна безпека - не містять у своєму складі формальдегідні смоли, фенол, азбест та інші отруйні, шкідливі та небезпечні речовини;

стійкість до гниття, не уражаються грибком та пліснявою, протистоять впливу термітів, комах та гризунів;

стійкість до дії бензину, масел, сечовини, розчинів кислот та лугів, розчинів дезінфікуючих засобів;

довговічність (гарантійний термін експлуатації у будівельних конструкціях не менше 50 років);

висока міцність та зносостійкість;

хороші звукоізоляційні та теплотехнічні властивості;

оброблюваність, подібна до деревини при більш високій міцності;

вогнестійкість та пожежна безпека: група горючості: Г1 (слабкогорючі), група займистості: В1 (трудозаймисті), група поширення полум'я: РП1 (не розповсюджуючі), група димоутворюючої здатності: Д1 (малодимоутворююча), група токсичності;

стійкість до атмосферних впливів: набухання ЦСП ArmoPlit за товщиною за 24 години не більше 2%; водопоглинання за 24 години не більше 16%;

придатність до застосування як усередині, і зовні житлових і господарських приміщень;

різноманіття поверхневого оздоблення: фарбування, штукатурка, обклеювання шпалерами, облицювання керамічними плитками, обшивка деревом, пластиком тощо;

придатність до використання у всіх кліматичних районах.

Застосування ЦСП у будівництві забезпечує надійний внутрішній тепловий захист. Цей будівельний матеріал чудово підійде для обшивки стін у малоповерхових будинках, спорудах спеціального призначення та приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Поверхня цементно-стружкових плит не потребує значної обробки чи оздоблення. Будівлі, в обробці яких є ЦСП, витримують досить серйозні експлуатаційні умови. Фізичні властивості матеріалу та його незрівнянні технічні характеристики забезпечують довговічність, цілісність та захист внутрішнього приміщення. Відносно низька вартість будматеріалу не впливає на його споживчі якості. За допомогою цементно-стружкових плит можна легко і швидко вирівняти стіни або основу підлоги, вони хороші і для чорнового оздоблення будівлі. ЦСП здатні зробити будь-який будинок теплим, комфортним та значно збільшити термін його експлуатації.

Цементно-стружкова плита (ЦСП) - це листовий будівельний та оздоблювальний матеріал, який виготовляється методом пресування цементно-стружкової суміші. Вона широко використовується в будівництві, а також у внутрішній та зовнішній обробці. Основним нормативом є ГОСТ 26816-2016. Розміри та технічні вимоги до продукції, викладені у цьому документі, відповідають європейським стандартам EN 634-1:1995 (ч. 1) та EN 634-2:2007 (ч.2).

Склад та структура ЦСП

За об'ємом

     66% - дерев'яна стружка;

     21% - портландцемент М500;

     10% - вода;

     3% - гідратаційні добавки та модифікатори.

ЦСП має 3-4 шари. Для внутрішніх використовується тирса більшої довжини, для зовнішніх - меншої. Така неоднорідна структура надає матеріалу міцність та пружність та забезпечує гладку поверхню кінцевого виробу.

Характеристики

Розміри. Плити випускаються довжиною 2700, 3200 та 3600 мм, шириною 1200 та 1250 мм. Товщина варіюється від 8 до 40 мм, з кроком 2 мм. Можливий випуск ЦВП інших розмірів під індивідуальні вимоги замовника.

Фізико-механічні характеристики.

     Щільність – 1100–1400 кг/м³, що робить цементно-стружкові плити найважчим листовим матеріалом.

     Коефіцієнт теплопровідності – 0,26 Вт/(м·К). Температурний опір (м2·°C/Вт) - 0,031-0,138 залежно від товщини плити (чим товщі плита, тим вищий показник).

     Межа міцності на розтяг - не менше 0,35-0,40 МПа, на вигин - не менше 7-12,9 МПа в залежності від типу та товщини ЦСП.

     Вологість у межах 6–12 %, водопоглинання за добу – не більше 16 %.

     Морозостійкість – не менше 50 циклів.

Технологія виробництва

Підготовка стружки. Для виготовлення ЦСП може бути використана тільки суха стружка, що вилежалася. Вона поділяється на дві фракції: дрібну, яка йде зовнішні шари, і більшу (на внутрішні). Просіяну сировину обробляють солями натрію, кальцію або алюмінію, щоб заповнити капіляри деревини мінералами і таким чином знизити її здатність до поглинання вологи. Крім цього, обробка проводиться з метою перетворення розчинних цукор.ов деревини, в чистому вигляді змінюють час твердіння цементу, нерозчинні з'єднання. Стружку витримують у розчинах солей не менше доби.

Підготовка водяного розчину. Звичайна вода не може бути використана, тому навіть після обробки гідратаційними розчинами в деревині можуть залишатися цукру, що вступають в реакцію з водою і знижують якість цементного каменю. Тому у воду вводять ті ж солі, що використовуються для обробки стружки (силікат натрію, хлорид кальцію, сульфат алюмінію), у пропорціях, що залежать від ступеня попередньої обробки, породи деревини, якості води та інших факторів.

Приготування робочої суміші. Підготовлені стружки та тирсу змішуються з цементом і водним розчином у бетонозмішувальних установках. При цьому змішування стружок різних фракцій відбувається окремо, у різних БСУ.

Формування. Підготовлена цементно-стружкова суміш викладається в три шари на піддони, в процесі викладки проводиться зважування для визначення точної кількості (при необхідності суміш додають до потрібної кількості або видаляють надлишки). Потім піддони надходять на вібраційний стенд для ущільнення, видалення бульбашок повітря із суміші та максимально повного заповнення форми. Після ущільнення суміш піддається пресуванню до необхідної товщини.

Температурне оброблення. Стиснуті пакети піддонів, залежно від технології та обладнання, обробляю парою при температурі +80…+100 °С протягом 6–16 годин. Такі умови призводять до прискореної гідратації та затвердіння цементної суміші. Габарити плити не змінюються.

Завершальна обробка. Плити витягуються з прес-форм і вирушають на буферне складування для подальшого дозрівання. Для цього ЦСП обдуваються гарячим повітрям +70…+100 °С. Потім листи обрізаються за розмірами, проходять шліфування та сортування.

Важливо знати. Цементно-стружкові плити випускаються двох категорій: ЦСП-1 та ЦСП-2. Продукція першого виду відрізняється кращими характеристиками: меншим відхиленням від розмірів (±3,0 мм проти ±5,0), більшою межею міцності на вигин (9,0–12,0 МПа проти 7,0–9,0 МПа), меншою шорсткістю (80 і 100 мкм) тощо.

Переваги цементно-стружкових плит

Екологічна безпека. У виробництві ЦСП використовують нешкідливу сировину: портландцемент, деревна стружка, солі металів. У процесі виготовлення відбувається повна мінералізація компонентів, що унеможливлює виділення готовим виробом газів або пилу. Матеріал безпечний для людини та навколишнього середовища, у тому числі при нагріванні.

Пожежна безпека. ЦСП не горить, не підтримують та не поширюють горіння, не виділяє токсичних димів та пари. Це дозволяє встановлювати цементно-стружкові плити у приміщеннях із підвищеними пожежними вимогами.

Надійність. ЦСП є матеріалом, що надає каркасу жорсткості, і можуть застосовуватися в багатоповерхових будівлях і в сейсмонебезпечних районах (успішно пройшли позавідомчу експертизу та експертизу ЦНДІБК).

Біостійкість. У процесі перетворення цементу на бетон при виготовленні ЦСП у самій масі утворюється гідроксид кальцію – природний антисептик. Завдяки цьому в матеріалі не утворюється пліснява, а його структура дозволяє протистояти впливу комах та гризунів.

Вологостійкість. Плити не вбирають вологу та при монтажі зовні додатково захищають будівлю від атмосферних явищ. Також це дозволяє використовувати ЦСП для оздоблення вологих приміщень. Морозостійкість. Ця властивість дозволяє застосовувати матеріал у серверних регіонах – зниження міцності на вигин після 50 циклів не перевищує 10%.

Застосування ЦСП

ЦСП використовуються під час будівництва та реконструкції житлових будинків, а також різних будівель та споруд промислового, цивільного чи сільськогосподарського призначення. Найбільш поширені такі способи застосування.

Зведення зовнішніх та внутрішніх стін та перегородок. ЦСП, що мають товщину 10-16 мм, використовуються для створення зовнішньої та внутрішньої обшивки по металевій або дерев'яній обрешітці. В результаті утворюється жорсткий каркас, використання якого допустиме у тому числі в сейсмонебезпечних районах.

Влаштування плоскої покрівлі. ЦСП використовується як збірна стяжка під рулонне покриття, у тому числі в регіонах з високим сніговим навантаженням. Це дозволяє забезпечити рівне укладання рулонного покриття, відсутність мокрих процесів надалі. Застосування ЦСП дозволяє організувати експлуатовану покрівлю.

Влаштування незнімної опалубки. Незнімна опалубка з елементами із ЦСП використовується при влаштуванні фундаментів, зведенні стін, мансардних стін та перекриттів у будинках різної поверховості.

Пристрій «плаваючої підлоги». Це підлога з ЦСП, укладена на звукоізоляційному шарі, що не має жорстких зв'язків з несучою частиною перекриття та іншими конструкціями будівлі. Його основні переваги - висока швидкість монтажу, підвищення звукоізоляції, а також волого- та біостійкість.

Влаштування перекриттів. ЦСП товщиною 12–36 мм можуть використовуватися як чорнова підлога за лагами, профлистом, старою дерев'яною основою та ін., так і в якостіпідстилаючого або вирівнюючого шару і навіть чистової підлоги (з подальшим монтажем лицьового покриття).

Облицювання під час створення вентильованих фасадів. Плити товщиною 8-12 мм монтуються на дерев'яну або металеву решетування, між ними та стіною укладаються теплоізоляційні матеріали. Таке застосування ЦСП дозволяє підвищити енергоефективність як старих, і нових будинків.

Інтер'єр. Крім будівництва та чорнового оздоблення, ЦСП використовуються і в чистовій, зокрема, для створення інтер'єрів у стилі лофт або ганьби-тік. Їхнє застосування дозволяє значно скоротити терміни облаштування приміщення. Деревна основа плит дозволяє забивати в поверхні цвяхи, вкручувати шурупи, розміщувати на стінах, оброблених ЦСП, предмети інтер'єру. Плити можуть використовуватись у тому числі у вологих приміщеннях.

Що необхідно враховувати під час роботи з ЦСП

Слід усвідомити, що цементно-стружкова плита дуже відрізняється від інших деревно-композитних матеріалів, таких як ДСП або ДВП. Відсотковий вміст стружки в ЦСП не перевищує 25%, тому матеріал за своїми фізичними властивостями та експлуатаційними характеристиками ближче до бетонних виробів, ніж до дерева.

Велика вага. Це означає, що при роботі з цементно-стружковою плитою потрібно не менше двох осіб, тому що для одного це буде дуже важко. Крім того, використання ЦСП, наприклад, для облицювання фасаду, веде до значного обтяження конструкції. Тому перед початком облицювальних робіт слід обов'язково з'ясувати максимальне навантаження, на яке розраховані несучі стіни, перекриття та фундамент будинку.

Крихкість. Плити вимагають більш акуратного та дбайливого відношення, ніж ДВП- та ДСП-панелі. Наприклад, їх перенесення має здійснюватися лише у вертикальному положенні, перпендикулярно до землі, а горизонтальному слід зберігати.

Різання. При розкрої ЦСП виділяється багато цементного пилу, тому всі роботи слід здійснювати на відкритому повітрі або в приміщенні з природним повітрообміном або витяжною вентиляцією. При різанні необхідно використовувати засоби індивідуального захисту як мінімум респіратор.

Інструменти. ЦСП – це більше цемент, ніж деревина, оскільки значно перевершує її за міцністю. Однак для її обробки використовується практично аналогічний інструмент, проте його ріжучі поверхні мають бути виконані із твердого сплаву. ЦСП ріжеться, фрезерується, шліфується та свердлиться.

Кріплення. Для монтажу ЦСП використовуються цвяхи або шурупи. Для останніх попередньо розсвердлюються отвори дещо більшого діаметра, ніж кріплення. Це робиться, щоб запобігти вкручування в плиту впритул і знизити ймовірність відколів або тріщин. Всі види сполучних елементів повинні мати антикорозійну поверхню. Оцинковане покриття запобігає корозії, тим самим забарвлена поверхня ЦСП захищена від прояву іржі.


  У нас ви можете купити Цементно-стружкова плита товщина 10 мм, 3200х1200 мм, доступна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Плити виготовляються шляхом пресування відформованої технологічної суміші, що складається із стружки деревини хвойних порід, портландцементу, мінеральних речовин та води.
Вид за хімічним складом
з портландцементу (65%), деревної стружки (24%), води (8%), мінералізуючих та гідратаційних добавок – сульфату алюмінію, рідкого скла (3%)
Вид за призначенням
Застосування ЦСП у будівництві забезпечує надійний внутрішній тепловий захист. Цей будівельний матеріал чудово підійде для обшивки стін у малоповерхових будинках, спорудах спеціального призначення та приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Поверхня цементно-стружкових плит не потребує значної обробки чи оздоблення. Будівлі, в обробці яких є ЦСП, витримують досить серйозні експлуатаційні умови. Фізичні властивості матеріалу та його незрівнянні технічні характеристики забезпечують довговічність, цілісність та захист внутрішнього приміщення. ЦСП використовуються під час будівництва та реконструкції житлових будинків, а також різних будівель та споруд промислового, цивільного чи сільськогосподарського призначення. Найбільш поширені такі способи застосування: Зведення зовнішніх та внутрішніх стін та перегородок. Влаштування плоскої покрівлі. Влаштування незнімної опалубки. Пристрій «плаваючої підлоги». Влаштування перекриттів.
Тип
Плита цементно-стружкова
Габарити (ширина, довжина)
3200х1200 1600х1200 3100х1250 3000х1250 1200х1250 3200х1250 1550х1250 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT