Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/шт

Помольні кулі діаметром 80 мм

Виробник: Украина
Код товару: 17107
В наявності
39.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Помольні кулі діаметром 80 мм для кульових млинів можуть виготовлятися як за міжнародними, національними стандартами (наприклад, ДСТУ 8538, ГОСТ 7524), так і за специфікаціями підприємств-виробників та споживачів. Основні ознаки-класифікатори при цьому такі:

Матеріал виробів: чавун, сталь, твердий сплав, кераміка

Технологія одержання: відцентрове лиття, гаряча прокатка, кування, штампування, спікання

Твердість: нормальна, підвищена, висока

Найпоширеніші – помольні кулі з вуглецевих та низьколегованих сталей, які застосовуються переважно для помелу сировинних матеріалів. Такі тіла, що мелють для кульових млинів, виробляються шляхом гарячої прокатки, кування і штампування. Підвищення твердості куль забезпечується мікролегуванням сталі та термічною обробкою.

Технологія отримання чавунних куль складніша (відцентрове лиття), вони використовуються насамперед для розмелювання цементу і руд кольорових металів. Підвищення зносостійкості такої продукції забезпечується за допомогою легування чавуну хромом, ванадієм, молібденом та нікелем.

Основними якісними параметрами сталевих куль, що випускають за стандартом ДСТУ 8538, є: умовний діаметр, номінальний діаметр, граничні відхилення діаметра і твердість. Умовний діаметр – це діаметр кулі, заокруглений до найближчих значень стандартного ряду. Номінальний діаметр – діаметр, щодо якого визначають граничні відхилення. Граничні відхилення – це різниця між граничним та номінальним діаметрами.

Застосування куль, що мелють

Барабанний млин - це пристрій, де дроблення матеріалів виконується в циліндричному або циліндро-конічному барабані, половина якого заповнена тілами, що мелють, при цьому барабан обертається навКруг своєї горизонтальної осі. Зазвичай вихідна сировина завантажується з одного боку агрегату, а подрібнений продукт вивантажується з іншого. При обертанні барабана тіл, що мелють, у вільному русі подрібнюють матеріал, тобто. зменшують розмір його частинок шляхом механічної дії.

Розмольними тілами в млинах виступають чавунні та сталеві кулі діаметром 15-150 мм, твердосплавні кулі діаметром 8-20 мм, чавунні або сталеві циліндри (типу «цильпебс»), круглі сталеві стрижні діаметром до 130 мм і довжиною, що відповідає довжині барабана. також кремнієва або рудна галька розміром до 200 мм, великі шматки сировинного матеріалу, що подрібнюється. З урахуванням цього виділяють млини кульові, стрижневі, галькові, рудногалькові та млина самоподрібнення. Для підвищення стійкості внутрішніх стінок барабанів їх футерують (викладають) плитами із сталевого лиття або гуми, пластинами із твердих сплавів та інших матеріалів. Барабанні млини використовують у металургії та при гірському видобутку – при збагаченні сировини, що добувається, для приготування пиловугільного палива та ін.

Відповідно до обраної технології барабанні млини поділяються на агрегати для сухого та мокрого подрібнення. Для забезпечення потрібних розмірів сировини, що подрібнюється, обладнання поєднують з класифікаторами (повітряні сепаратори, гідроциклони та ін.), які поділяють одержуваний в млині матеріал на дрібний і великий. Дрібний продукт надходить у подальшу переробку, великий повертається до млина на додаткове подрібнення.

Кульовий млин – це барабанний помольний агрегат, де використовуються кулі з твердих матеріалів (сталі, чавуну, твердих сплавів, кераміки тощо). Найбільше поширені кульові млини, де при зверненні барабана і терті куль про внутрішні стінки вони піднімаються доти, доки кут підйому стане більше, ніж кут природного укосу. Потім тіл, що мелють, знову опиняються внизу. Подрібнення матеріалу йде його стиранням між внутрішньою поверхнею барабана і кулею, а також між самими кулями. Удари куль за її падіння призводять до дроблення матеріалу.

Різновид кульового млина - планетарний млин, в якому кілька вертикальних барабанів (як правило, від 3 до 6) розміщені на диску і обертаються навКруг своїх осей, а всі разом - навКруг осі диска. Протилежний напрямок обертання барабанів і диска забезпечує перекочування і обертання тіл, що мелють, за рахунок чого відбувається інтенсивне подрібнення.

Класифікація та властивості мелючих куль

Кулі сталеві, що мелють для кульових млинів, можуть виготовлятися як за міжнародними, національними стандартами (наприклад, ДСТУ 8538, ГОСТ 7524), так і за специфікаціями підприємств-виробників та споживачів. Основні ознаки-класифікатори при цьому такі:

Виробництво сталевих куль

Найпоширеніша технологія отримання куль, що мелють зі сталі - гаряча прокатка. Використовується метод поперечно-гвинтової прокатки, коли початкова кругла заготівля після нагрівання в печі до заданої температури подається в шаропрокатний стан, де стискається у валках з гвинтовими калібрами, що обертаються в одному напрямку. Може використовуватися 2-валкова або 3-валкова схема прокатки. При виході з прокатної кліті кулі металеві охолоджуються водою або водо-повітряною сумішшю для підвищення міцності.них властивостей, з подальшою самовідпусткою в бункерах.

Альтернативним способом виробництва помольних куль зі сталі є штампування, проте воно менш поширене через меншу продуктивність ліній (у 2-3 рази) і більшу металоємність (на 10-20% більше).

Вимоги до куль згідно з ГОСТ

Відповідно до норм ГОСТ 7524 кулі, що мелють, бувають чотирьох груп:

     Деталі загального призначення, що мають стандартну міцність.

     Ті, що мають підвищену міцність. Використовуються для подрібнення великих гірничорудних блоків неправильної форми.

     Спеціального призначення, що мають високу міцність. Використовуються лише для помелу цементу, вогнетривів, руд кольорових металів.

     Ті, що мають надвисоку міцність. Застосовуються для помелу виключно чорних металів.

По ГОСТ діаметр куль від 1,5 до 12 сантиметрів. Допускаються невеликі відхилення (але не більше 5 міліметрів у межах однієї партії). Об'єм таких деталей — від 1,5 до 1000 кубічних сантиметрів (чим більше діаметр, тим більший об'єм).

Щільність матеріалу повинна становити від 7,7 до 8 грамів на кубічний сантиметр (ідеальний показник - 7,85 г на куб. см). З урахуванням щільності матеріалу вага кулі, що мелє, від 17 грам до 8 кілограм.

Для виробництва застосовують низько-і високолеговану сталь, а також чавун. Максимальний вміст вуглецю – 0,7%. Рекомендується використовувати сталь з великим вмістом хрому, нікелю - цей матеріал має високу стійкість до корозії.

Контроль якості та транспортування

ГОСТ 7524 контролює також ряд суміжних питань. Проведення контрольних вимірювань, транспортування, зберігання, приймання матеріалів. По ГОСТ геометричні характеристики кулястих виробів визначаються виробником за допомогою вимірів, що виробляються штангенциркулем.

Для проведення вимірів беруться дві зони, що знаходяться по різні боки одна від одної. Саме з вимірів цих ділянок визначаються геометричні характеристики (діаметр + довжина окремих секторів). Для визначення дефектів достатньо вимірів та зовнішнього огляду.

За промовчанням для транспортування потрібно використовувати залізничний транспорт. Однак за попередньою домовленістю виконавець може використати автомобільний транспорт. Для автомобільного транспортування кулі необхідно розфасувати у спеціальні ящики. Самі ящики необхідно міцно прикріпити до вантажівки, щоб кулі не розсипалися під час перевезення.

Приймання товару здійснюється партіями; максимальна величина однієї партії становить 150 тонн. У кожній партії мають бути кулі одного розміру та однієї групи. Партія має мати належне документальне оформлення.

У документі, що супроводжує, обов'язково має бути зазначена наступна інформація — назва, товарний знак, номер партії, результати контрольних вимірів, група.

Зберігати кульки можна у сухому приміщенні без доступу води та хімічних реагентів. Термін зберігання у більшості випадків не обмежений.


  У нас ви можете купити Помольні кулі діаметром 80 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
25 90 100 120 60 40 80 70 мм
Вид за способом виготовлення
Технологія одержання: відцентрове лиття, гаряча прокатка, кування, штампування, спікання. Технологія отримання чавунних куль складніша (відцентрове лиття). Підвищення зносостійкості такої продукції забезпечується за допомогою легування чавуну хромом, ванадієм, молібденом та нікелем. Найпоширеніша технологія отримання куль, що мелють зі сталі - гаряча прокатка. Використовується метод поперечно-гвинтової прокатки, коли початкова кругла заготівля після нагрівання в печі до заданої температури подається в шаропрокатний стан, де стискається у валках з гвинтовими калібрами, що обертаються в одному напрямку. Може використовуватися 2-валкова або 3-валкова схема прокатки. При виході з прокатної кліті кулі металеві охолоджуються водою або водо-повітряною сумішшю для підвищення властивостей міцності, з подальшою самовідпусткою в бункерах.
Вид за хімічним складом
Матеріали виробів: чавун, сталь, твердий сплав, кераміка. Помольні кулі з вуглецевих та низьколегованих сталей. Для виробництва застосовують низько-і високолеговану сталь, а також чавун. Максимальний вміст вуглецю – 0,7%. Рекомендується використовувати сталь з великим вмістом хрому, нікелю - цей матеріал має високу стійкість до корозії.
Вид за призначенням
Помольні кулі використовуються у гірничодобувній, вугільній галузі, будівельній індустрії (наприклад, при виробництві цементу) та в інших галузях – в обладнанні кульових млинів як тіл, що мелють при розмелюванні матеріалів шляхом удару, стирання та роздавлювання. Барабанний млин - це пристрій, де дроблення матеріалів виконується в циліндричному або циліндро-конічному барабані, половина якого заповнена тілами, що мелють, при цьому барабан обертається навколо своєї горизонтальної осі. Зазвичай вихідна сировина завантажується з одного боку агрегату, а подрібнений продукт вивантажується з іншого. При обертанні барабана тіл, що мелють, у вільному русі подрібнюють матеріал, тобто. зменшують розмір його частинок шляхом механічної дії.
Тип
Помольні тіла
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT