Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/шт

Шпагат льнопеньковий 0,200 кг

Виробник: Украина
Код товару: 17048
В наявності
39.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Шпагат льнопеньковий  0,200 кг використовуються шпагати в сільському господарстві, харчовій промисловості, торгівлі та в поштових установах для ув'язування при упаковці кипових товарів та для допоміжних операцій.

Головна перевага льнопенькового шпагату в тому, що він екологічно безпечний, на відміну від синтетичних видів шпагату. Також для виробництва лляного шпагату немає необхідності вирубувати дерева, обробляти деревину, а це означає, що його виробництво благотворніше впливає на збереження лісів.

Пенька – це унікальний природний матеріал. Його фізичні властивості не гірші, а іноді й кращі за синтетичні аналоги. Стійкість до сонця, висока міцність, ось чому лляний шпагат займає першість серед інших шпагатів. Коли шпагат вбирає вологу, він не набухає, як інші шпагати, тому його ще використовують у морській галузі. Його міцність відповідає будівельним вимогам і використовується в цій же галузі.

Переваги прядив'яного каната:

- висока міцність при проході через блоки та барабани промислових механізмів;

- стійкість до ультрафіолетового та теплового випромінювання;

- антистатичний;

- Повністю екологічний продукт.

Недоліки прядив'яного каната:

- подовження під навантаженням;

- Натуральне волокно схильне до гниття.

Льонопеньковий шпагат виготовляється з рослинної натуральної сировини – суміші луб'яних волокон пеньки та льону.

Будь-який шпагат є крученим виріб, який за своєю структурою буває багатонитковим або однонитковим. Скручування ниток відбувається у зворотному напрямку крутки вихідної пряжі чи нитки.

Шпагати з натуральних волокон використовувалися людьми з найдавніших часів: лляний, джутовий і льнопеньковий шпагат – стійкі та міцні та абсолютно не бояться впливу кліматичних факторів.

Переваги шпагату з натуральних волокон очевидні: крім міцності, перевіреної роками використання, льнопеньковий шпагат є екологічно чистою продукцією, безпечною для здоров'я людей, що є дуже важливим у сучасному світі, де всюди на нас впливають шкідливі фактори середовища оточення. У виробництві шпагату використовуються волокна лише природних луб'яних культур.

Подібні шпагати мають привабливий зовнішній вигляд і приємні на дотик. Саме шпагат з льону та пеньки є найбільш тонким виріб, який може мати діаметр від одного до шести мм. Лінійна щільність виробу може бути різною. Купити шпагат можна у вигляді каліброваних чи різноважних бобін чи клубків. Шпагати, що використовуються для побутових потреб, зазвичай мають діаметр від 1 до 4,5мм, шпагати для технічних цілей мають великий діаметр - від 2,5 до 6,5мм.

Область застосування шпагатів – це сільське господарство, і різні промислові сфери – харчова, легка, і область торгівлі. Використовується шпагат і поштою для упаковки товарів. Випускається льонопеньковий шпагат з армованою ниткою, що має підвищену міцність, який призначений для господарських потреб на дачі, в будинку та садовій ділянці. Його діаметр складає 2 мм.

Використовуються льнопенькові мотузки, канати і шпагати також для оформлення інтер'єру: як елементи сходів: балясин, перил, балюстрад, як кріплення. Ними обмотують вертикальні конструкції: стовпи чи арки. Дитячі мотузкові сходи, обгорнуті шпагатом ніжки столів, вази та абажури – це ще одна сфера застосування льонопенькових виробів.

Шпагат джутовий та лляна відмінність мають досить суттєве. Виріб з льону набагато міцніший і легший за джутовий. Тому лляний матеріал через його унікальні якості часто застосовують при виготовленні канатів, шнурів, технічних тканин.

Важливі властивості лляного шпагату дозволяють застосовувати їх у харчовій галузі, наприклад, при копченні харчових продуктів – м'яса, риби. Популярний матеріал з льону і сільгоспгалузі. Перерахуємо основні корисні характеристики цього виробу:

Через натуральність походження шпагат з льону майже інертний до

впливу вологи та вогкості. Йому не страшні сонячні промені,

ультрафіолету. Матеріал не жовтіє, не псується з часом, не

втрачає під час експлуатації свої первісні властивості. Він має

хорошу гігроскопічність, а також протимікробні якості, стійкість

до дії на нього патогенної мікрофлори.


  У нас ви можете купити Шпагат льнопеньковий 0,200 кг, доступна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Будь-який шпагат є крученим виріб, який за своєю структурою буває багатонитковим або однонитковим. Скручування ниток відбувається у зворотному напрямку крутки вихідної пряжі чи нитки.
Вид за хімічним складом
Льонопеньковий шпагат виготовляється з рослинної натуральної сировини – суміші луб'яних волокон пеньки та льону.
Вид за призначенням
Шпагат льнопеньковий використовуються шпагати в сільському господарстві, харчовій промисловості, торгівлі та в поштових установах для ув'язування при упаковці кипових товарів та для допоміжних операцій. Використовуються льнопенькові мотузки, канати і шпагати також для оформлення інтер'єру: як елементи сходів: балясин, перил, балюстрад, як кріплення. Ними обмотують вертикальні конструкції: стовпи чи арки. Дитячі мотузкові сходи, обгорнуті шпагатом ніжки столів, вази та абажури – це ще одна сфера застосування льонопенькових виробів. Шпагати використовуються для побутових потреб.
Тип
Шпагат льонопеньковий
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT