Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
1 495.00 грн
/шт

Сітка пластикова 1.5х20 м комірка 20х20 мм для забору вольєру

Виробник: Украина
Код товару: 17117
В наявності
1 495.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сітка пластикова 1.5х20 м комірка 20х20 мм для забору, вольєру

Колір сітки може відрізнятись від партії до партії (відтінки зеленого)

Невеликий розмір комірки 20х20 мм і висота рулону в 1,5м дозволяють організувати вольєри для курчат, каченят і їх використовувати для дорослих птахів. Під замовлення можна виготовити сітку шириною 2 м та використовувати її для захисту курчат від хижих птахів, накривши вольєр зверху. Оскільки сітка легко ріжеться садовими ножицями або кусачками, то отримати шматки менших розмірів не складе труднощів. Поліетилен, з якого виготовлено сітку, визначає її основні властивості. Вона нетоксична, стійка проти агресивного середовища, не іржавіє, легко очищається, не втрачає властивостей при температурах від -50 до +50°С.

Матеріал цієї сітки - стабілізований ультрафіолету, тобто. не руйнується від сонячних променів

Має невелику вагу та достатню жорсткість для швидкого монтажу.

Сітку використовують для легкого паркану заввишки 1,5 м і довільними відстанями між опорами. Вольєри для курей оптимальної висоти. Захист курчат від хижих птахів.

Застосування сітки із пластику

     • Прикраса газонів та берунків. Завдяки пластиковій сітці простір декорується, виглядає стильно та незвичайно.

     • Використовується під час догляду за рулонними газонами та посівними. Виявляється, матеріал рівномірно лягає, і виступає як захист рослин від механічних та інших впливів. Такий метод знову-таки спрямований на прикрасу ділянки, але він поєднується із запобіганням витоптуванню трави.

     • Застосовується для оформлення ділянок, якими щодня проходять тисячі людей, проїжджають сотні машин. Наприклад, пластикову сітку можна зустріти на спортивних майданчиках, автомобільних парковках, велосипедних доріжках.

     • Виконує роль каркасу кучерявих рослин. В'юни відрізняються примхливістю та неслухняністю форм, які можна «утихомирити» за допомогою пластикової сітки. Також виріб рівномірний розподіляє всю вологість, захищає від механічних впливів.

     • Вигідна ціна сітки із пластику знижує витрати у процесі проведення робіт у сфері будівництва, ремонту тощо.

     • Використовується як екран, основне призначення якого – захист людей, що проходять повз людей від наслідків, які можуть виникнути через падіння сміття різного розміру. У таких випадках доцільно інший вид сітки – склопластиковий, тому що подібні вироби мають здатність чинити опір будь-яким навантаженням, перепадам температур, є гнучкими.

     • Підходять для армування підлоги, штукатурювання поверхонь, зведення бетонної основи, будівництва різних об'єктів.

     • Надає додаткової міцності конструкції, виключає появу потріскування, зберігає колір навіть через кілька років.

     • Завдяки малій вазі використовується для розподілу навантажень та з метою стабілізації всіх елементів будівництва.

     • Після покриття поверхні штукатуркою, необхідно застосувати сітку їхнього пластику. Вона сприяє збільшенню терміну експлуатації, за рахунок того, що штукатурка не обсипається.

     • Пластикова сітка не піддається корозії, тобто не покривається іржею. Для збереження зовнішнього вигляду та властивостей не потрібно регулярно покривати матеріал фарбою, що є також приємним бонусом, тому що відсутні зайві фінансові та фізичні витрати.

     • Завдяки малій вазі не виникає труднощів, пов'язаних із переміщенням виробу з одного місця до іншого. Складнощі не трапляються і в процесі монтажу. Вага робить пластикову сітку придатною для створення опор, так як на них не падає значне навантаження.

Основні види сітки із пластику

Сьогодні на будівельному ринку представлений широкий вибір пластикової сітки, тому кожен може вибрати свій варіант, виходячи з особистих переваг, фінансових можливостей, бажаних функцій.

     Садові ґрати.

     Сітка рабиця.

     Аварійні чи сигнальні.

Класифікація пластикових сіток в залежності від форми осередків.

     Ромбоподібні.

     Квадратні.

     Шестикутні.

Вибір матеріалу – це процес, який потребує ретельного обмірковування та грамотного підходу. Якщо ви не розумієте, як чинити в цій ситуації, то професіонали радять брати до уваги наступні характеристики:

     Розмір осередків.

     Об'єм рулону.

     Відтінок.

     Товщина.

Говорячи про види пластикової сітки, варто згадати те, що кожен має певні властивості та призначення. Наприклад, садові сітки добре підходять для спорудження клітини, секцій огорож.

Практика давно довела те, що підвищену міцність має сітка рабиця, яка до того ж відрізняється від інших видів технологією виготовлення.

Назва аварійних або сигнальних сіток говорить сама за себе, оскільки вони виступають як знак, який попереджає про підвищену небезпеку. Для цих цілей виріб покривається яскравою фарбою, а щоб він точно був помітним, використовуються фосфоресцірующие склади.

Особливості процесу виготовлення пластикової сітки

Основу виробництва сітки із пластику складає метод, відомий як «екструзія». Ця технологія є ефективною, що вже неодноразово було доведено на практиці. Крім того, до неї звертаються, тому що не потрібно витрачати велику кількість коштів, за рахунок чого до покупця доходить виріб, що відрізняється привабливою вартістю.

Для початку проводиться термічна обробка, яка спрямована на плавлення пластику у гранули. Потім їх варто видавити або видути у форми, які готуються заздалегідь.

Сам процес виробництва складно уявити без використання спеціального обладнання:

     Екструдер.

     Калібрувальні установки.

     Пристрої, призначені для намотування та протягування.

     Модулі, призначені для охолодження та обрізання.

Основні матеріали, з яких виходить пластикова сітка – поліетилен та поліпропілен. Крім цього, до складу можуть входити полімери, завдяки яким готовий виріб набуває стійкості до УФ-випромінювання та атмосферних опадів. Також у процесі важливу роль відіграє низький або високий тиск. Те, яким буде показник, залежить від матеріалу, що використовується.

Сітка пластикова дрібна комірка 5х5 мм

Навіщо використовується така мелкоячеистая сітка?

     Накривають деякі рослини дрібної сіткою. Вона просто перешкоджає птахам, які намагаються дістати ягоду, наприклад полуницю. У разі вона натягується на висоті 40 див над землею.

     Захист від комарів, мух та інших комах

Для захисту приміщень від проникнення комах застосовують пластикові сітки з розміром комірки менш ніж 5х5 мм. Її розтягують на спеціальних пластикових або дерев'яних рамках, які після цього встановлюються у віконні отвори, вхідні чи балконні двері. Рами можуть бути знімними або такими, що відкриваються з поворотом на петлях.

Ще більш простим способом сезонної установки дрібної пластикової сітки є проста розтяжка на отворі за допомогою дерев'яних рейок або за допомогою пришитої краю липучої стрічки.

До складних конструкцій сіток з дрібним осередком слід віднести рулонні та розсувні конструкції. У першому випадку пристрій нагадує рольставні, що опускаються, тільки замість металевих смуг встановлена сітка. У другому варіанті це дві або більше рам, що пересуваються горизонтально для відкривання або закриття віконного отвору.

Оскільки цей вид дрібної полімерної сітки зазвичай експлуатується під впливом прямих сонячних променів, для її виготовлення використовують полімерні матеріали стійкі до ультрафіолету і здатні витримувати нагрівання до 70°C.

Пластикова будівельна сітка

Будівельні полімерні сітки широко застосовуються в будівництві для зміцнення штукатурного шару, заливки підлог і кам'яної кладки стін. Армований штукатурний шар краще утримується на стінах, не розтріскується та не обсипається. При цьому враховують густину матеріалу, яка може бути:

     70 кг/см2 для штукатурного шару не більше 30 мм усередині приміщень;

     140 кг/см2 для штукатурного шару не більше 50 мм усередині приміщень та 30 мм на фасадах будівель, кладки перегородок, а також при заливанні підлог на тверду основу;

     165 кг/см2 для штукатурного шару до 70 мм усередині приміщень та 50 мм на фасадах будівель, кладки несучих стін, так само при заливанні підлог по утеплювачу.

Крім щільності сітки слід звертати увагу на розмір та конфігурацію осередків. Форма осередку може бути квадратною (SQ) або ромбічної (PCF). Для кладки стін і заливки підлог цей показник менш важливий, тоді як при штукатурних роботах закріплення ромбічних осередків буде більш надійним, оскільки воно відбувається у верхній частині ромба і сітка нерухома у місці установки кріплення.

При використанні пластикової будівельної сітки для армування кам'яних стін її розрізають на смуги, що трохи перевищують ширину кладки. Це необхідно для можливості візуального контролю за наявності арматури в стіні.

Сітка пластикова застосовується за необхідності пристрою:

     Паркани навКруг присадибної або дачної ділянки;

     Огородження для саду та городу, а також огорожі для вольєр та пташників;

     Аварійного огородження на ділянках підвищеної небезпеки на будівельних роботах та у разі виконання непередбачених робіт;

Якщо говорити про якість, слід відзначити їх такі очевидні переваги:

     Пластикові матеріали не схильні до корозії і відрізняються довговічністю;

     Різноманітність відтінків кольорів дозволяє отримати красиві огорожі;

     Невелика вага рулону довжиною 20 метрів спрощує процес транспортування та монтажу;

     Достатня міцність та висока пластичність матеріалу;

     Невисока вартість порівняно з металевими аналогами;

     Здатність зберігати свої властивості у температурному діапазоні від -50°C до +80°C;

     Несприйнятливість впливу ультрафіолетових променів;

     Матеріали не токсичні і не схильні до процесу гниття;

     Будь-які забруднення легко видаляються простою водою зі шланга;

Крім широкого переліку переваг полімерних сіток слід зауважити і про деякі недоліки цих матеріалів, до яких відносять:

     Деякі пластики можуть змінювати свої властивості приактивному впливі на них луги, які присутні в цементних розчинах та бетоні;

     Недостатньо високий показник стійкості на розрив, що обмежує застосування матеріалу особливо відповідальних конструкціях;

     Можливі теплові розширення за значних перепадів температур.

Однак, незважаючи на ці недоліки, усі полімерні сітки можна впевнено застосовувати, уважно вивчивши конкретні умови їхньої майбутньої експлуатації.


  У нас ви можете купити Сітка пластикова 1.5х20 м комірка 20х20 мм для забору вольєру за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Основу виробництва сітки із пластику становить метод, відомий як «екструзія». Ця технологія є ефективною, що вже неодноразово було доведено на практиці. Крім того, до неї звертаються, тому що не потрібно витрачати велику кількість коштів, за рахунок чого до покупця доходить виріб, що відрізняється привабливою вартістю. Для початку проводиться термічна обробка, яка спрямована на плавлення пластику у гранули. Потім їх варто видавити або видути у форми, які готуються заздалегідь. Основні матеріали, з яких виходить пластикова сітка – поліетилен та поліпропілен. Крім цього, до складу можуть входити полімери, завдяки яким готовий виріб набуває стійкості до УФ-випромінювання та атмосферних опадів. Також у процесі важливу роль відіграє низький або високий тиск. Те, яким буде показник, залежить від матеріалу, що використовується.
Вид за хімічним складом
Основні матеріали, з яких виходить пластикова сітка – поліетилен та поліпропілен. Крім цього, до складу можуть входити полімери, завдяки яким готовий виріб набуває стійкості до УФ-випромінювання та атмосферних опадів.
Вид за призначенням
Застосування сітки із пластику: Прикраса газонів та берунків. Завдяки пластиковій сітці простір декорується, виглядає стильно та незвичайно. Використовується в процесі догляду за рулонними газонами та посівними. Виявляється, матеріал рівномірно лягає, і виступає як захист рослин від механічних та інших впливів. Такий метод знову-таки спрямований на прикрасу ділянки, але він поєднується із запобіганням витоптуванню трави. Застосовується для оформлення ділянок, якими щодня проходять тисячі людей, проїжджають сотні машин. Наприклад, пластикову сітку можна зустріти на спортивних майданчиках, автомобільних парковках, велосипедних доріжках. Виконує роль каркасу кучерявих рослин. В'юни відрізняються примхливістю та неслухняністю форм, які можна «утихомирити» за допомогою пластикової сітки. Також виріб рівномірний розподіляє всю вологість, захищає від механічних впливів. Використовується як екран, основне призначення якого – захист людей, що проходять повз людей від наслідків, які можуть виникнути через падіння сміття різного розміру. У таких випадках доцільно інший вид сітки – склопластиковий, тому що подібні вироби мають здатність чинити опір будь-яким навантаженням, перепадам температур, є гнучкими.
Тип
Сітка пластикова
Габарити (ширина, довжина)
розмір комірки 20х20 30х30 12х14 13х13 10х10 30х35 85х95 50х50 15х17 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT