Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
280.00 грн
/кг

Шестигранник алюмінієвий 25 - БП

Виробник: Украина
Код товару: 11352
В наявності
280.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Шестигранник алюмінієвий 25 - БП - широко затребуваний вид алюмінієвої продукції, представлений у формі витягнутого прута з шестигранним перетином. Такі прутки надходять у продаж у різних варіантах виконання – відрізняються розмірами, наявністю та типом додаткової обробки. При виробництві алюмінієвого шестигранника використовуються різні технології, що дозволяють отримувати шестигранник алюмінієвий пресований або тягнутий. За типом додаткової обробки продукція може бути нагартованою, відпаленою, загартованою.

Алюмінієвий шестигранник, як і інші види продукції зі сплаву алюмінію, має відмінні експлуатаційні властивості. Він довговічний, надійний, приваблює міцністю та стійкістю до широкого спектру впливів ззовні.

Завдяки сукупності перерахованих вище та багатьох інших якостей алюмінієвий шестигранник знайшов застосування у багатьох сферах діяльності. Пруток активно використовується в машинобудуванні, транспортному будівництві, приладобудуванні, меблевому виробництві, хімічній промисловості, будівництві та ін.

        У нас ви можете купити Шестигранник алюмінієвий 25 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
10-36 мм
Вид за способом виготовлення
гарячекатаний
Вид за хімічним складом
у своєму складі 99,5% чистого алюмінію, решта – домішки заліза, цинку, кремнію, міді та титану.
Вид за призначенням
Виготовляються різні кріпильні пристрої (наприклад, болти та гайки) для будівельних конструкцій. для виробництва деталей та механізмів високої точності, часто це така сфера, як авіабудування, машинобудування тощо. Гарячекатаний шестигранник дуже зручний як заготовка під гаряче штампування методом вальцювання на кувальних вальцях, а також при гарячому об'ємному штампуванні на ГКМ і кривошипних гарячештампувальних пресах.
Тип
Алюмінієвий шестигранник
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT