Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
140.00 грн
/кг

Алюмінієва чушка АК12 Ч

Виробник: Украина
Код товару: 11496
В наявності
140.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Алюмінієва чушка АК12 Ч – брусок зі сплавів на основі алюмінію, що не має порожнин та виїмок. Цю продукцію виготовляють у 3 етапи: плавка алюмінію, його рафінування, заливання у форми для застигання. Її використовують для переробки деталі потрібної форми.

Чушки роблять з алюмінію, маркованого АД31, Д16, А8, АК12М2, А7Е та інших марок. АД31 - алюміній, податливий для обробки, він витримує навантаження середньої сили, добре піддається зварюванню. Його добре кувати, гнути, простягати. Д16 – дуже твердий та міцний дюраль. З нього роблять конструкції, що витримують великі навантаження, використовують у будівництві, технічній сфері, у важкому машинобудуванні. А8 та А7Е – марки технічного алюмінію, мають позначку «первинна чистота». Вони найменша кількість сторонніх домішок. АК12М2 застосовують для лиття деталей під тиском, а також для деталей, які будуть працювати під тиском. Алюмінієві чушки мають різні розміри та значення параметрів.

Алюмінієва чушка: переваги

Стійкі до корозії. Вироби з них можуть працювати в кислотних та лужних середовищах, за умов підвищеної вологості без втрати якостей.

Досить міцні.

Довго служать, стійкі до пошкоджень різного характеру.

Жароміцні, не горять.

Мають невелику вагу порівняно з іншими металами.

Зручні для перевезення та зберігання на складі.

Висока тепло- та електропровідність, можна використовувати для теплових та електричних систем.

Добре піддаються подальшій обробці куванням, штампуванням, витяжкою, свердлінням, зварюванням, плавкою, поліруванням, різким та іншими способами.

На чушки легко нанести захисні чи декоративні покриття.

Чи не накопичують бруд.

Безпечні та нетоксичні.

Пластичні можна легко деформувати при необхідності.

Цей вид металевих товарів використовується як напівфабрикат для подальшого виробництва.

Його застосовують такі сфери:


Виробництво тари, посуду та побутового приладдя, фольги;

Будівництво, ремонтні та супутні роботи;

Машинобудування різних напрямків: авіація, автомобілебудування, будівництво суден, виготовлення космічної техніки, деталей та комплектуючих для машин, приладів, хімічної техніки;

Переплавлення металу інші сплави;

Виготовлення дротяної продукції та прутків з різними перерізами, труб, металевих листів, фігурних виробів;

Створення конструкцій, які мають бути легкими;

Електротехніка.


         У нас ви можете купити Алюмінієва чушка за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Клас
напівфабрикат для подальшого виробництва продукції
Вид за способом виготовлення
холоднокатана
Вид за хімічним складом
алюмінієві сплави: А8, АК9, А7, АК12, АК5М2, АК8М та багато інших
Вид за призначенням
Алюмінієва чушка – досить зручний вид напівфабрикату алюмінію, який застосовується у деяких сферах виробничої діяльності. Необхідна алюмінієва чушка у чорній металургії для розкислення сталі та шлаку, для виробництва феросплавів, а також для алюміній. Алюмінієві сплави в чушках – зручні заготівлі для подальшої роботи з металом. Широко застосовуються при виробництві листового та профільного прокату. З них роблять листи, плити, прутки та інші вироби. Використовується як напівфабрикат для подальшого виробництва продукції
Тип
Алюмінієва чушка
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT