Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
810.00 грн
/кг

Стрічка бронзова БрОФ, БрКМЦ, БрБ2, БрОЦС 0,8 мм

Виробник: Украина
Код товару: 6207
В наявності
810.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Стрічка бронзова БрОФ, БрКМЦ, БрБ2, БрОЦС 0,8 мм це суцільний, прямокутного перерізу напівфабрикат, що виготовляється холоднокатанним способом із різних за хімічним складом бронз.

Бронза - це метал на основі міді, олова з додаванням інших елементів, що покращують основні властивості. З бронзи виготовляють різного діаметра втулки, гайки, клапани та інші необхідні у промисловості деталі, також роблять деталі для підшипників. Сфера застосування дуже велика.


Марка бронзи БрБ2 - це безолов'яна, що обробляється тиском, високолегована берилієва бронза. Бронзова стрічка БрБ2 відрізняється високою міцністю, зносостійкістю, електричною та тепловою провідністю. Бронзові стрічки використовуються для виготовлення пружин та інших чутливих пружних елементів. З них виробляють деталі для різноманітного обладнання та технічних апаратів. Дана льона широко застосовується у приладобудуванні, машинобудуванні, електроенергетиці, будівництві та хімічній промисловості.


Бронза марки БрКМц відноситься до кремністо-марганцевої бронзи. Добре проявляє себе на стійкість до корозії, тому заготовки з кремнієвих бронз стійкі до різних негативних проявів навколишнього середовища і менш схильні до іржавлення, що дозволяє використовувати деталі зі сплаву в суднобудуванні.


Бронза марки БрОФ відноситься до олов'яно-фосфористих бронз, де у сплаві з міддю основними легуючими елементами виступають олово та фосфор. З цієї стрічки роблять красиві та оригінальні декоративні прикраси, які не боятимуться вологи та вогкості та будуть служити протягом багатьох років. Ленат БрОФ використовується в енергетиці, машинобудуванні, приладобудуванні, суднобудуванні тощо.


    У нас ви можете купити Стрічка Бронзова БрОФ, БрКМЦ, БрБ2, БрОЦС 0,8 мм, ціна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Належить до олов'яно-фосфористих бронз, де в сплаві з міддю основними легуючими елементами виступають олово та фосфор.
Вид за способом виготовлення
холоднокатана
Вид за хімічним складом
близько 98% чистої міді, решта – домішки нікелю (0,2 – 0,5%) та берилію (1,8 – 2,1%), а також інших елементів
Вид за призначенням
З бронзової стрічки виготовляють різні деталі для подальшого складання вузлів та механізмів, або використовують як самостійний закінчений продукт, застосовуючи для кріплення арматури СІП на стовпах та опорах ліній ЛЕП. Використовується для обв'язування труб, куточка, різних металевих заготовок, арматури, різноманітних виробів з металу, а також злитків. Стрічка нержавіюча нагартована вважається найнадійнішим способом фіксації вантажу, і має переваги: Лідер із зусилля стягування вантажу, в порівнянні з іншими видами пакувальних стрічок. Застосування в будь-яких погодних умовах, включаючи різкі перепади температур та високу вологість. Зручна для штабелювання вантажів, завдяки високій стійкості на розрив.
Тип
Стрічка бронзова БрОФ, БрКМЦ, БрБ2, БрОЦС
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT