Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
810.00 грн
/кг

Бронзовий дріт БРКМЦ 0,4 мм

Виробник: Украина
Код товару: 11707
В наявності
810.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Бронзовий дріт БРКМЦ 0,4 мм - виріб, виготовлений з мідних сплавів, що має невелику площу поперечного перерізу щодо довжини. Виготовляється методом тиску заготівлі, що у гарячому чи холодному стані. Найпопулярнішими видами дроту із бронзи є вироби, виготовлені із сплавів БрОЦ4-3, БрКМц3-1, БрБ2, БрАМц9-2.


Головними цінними характеристиками всіх видів бронзового дроту є гнучкість, пластичність, теплопровідність, електропровідність, стійкість до корозії. Оскільки однією з переваг є підвищена міцність, її легко обробляти механічно.


Дріт із бронзи відрізняє кілька ознак.


Призначення: для виготовлення пружин, загальне, для зварювання.


Поперечний переріз: квадратний, круглий.


Стан матеріалу: м'яка (М), тверда (Т).


Склад сплавів бронзи:


- берилієва бронза. Дріт з цього металу витримує температуру до +250°С, стійка до зносу. З неї виробляються штепсельні контакти, струмопровідні пружини;


- Кремнієво-марганцева. Не містить олова. Завдяки кремнію та марганцю у бронзи підвищується жаростійкість. Стійка до корозії, має хороші антифрикційні та пружні властивості. Відмінно паяється, піддається зварюванню зі сталлю та бронзою, обробляється тиском, різанням. Бронзовий дріт зберігає пластичність навіть під впливом дуже низької температури. При ударах не іскриться;


- Олов'яно-цинкова. Завдяки цим хімічним елементам бронза набуває хорошої щільності, міцності і пластичності. При цьому вартість її набагато менша від інших видів бронзи.

Дріт, виготовлений зі сплавів бронзи – найзатребуваніший напівфабрикат. Багатофункціональність цього виробу дозволяє використовувати його у багатьох галузях: сільському господарстві, будівництві, суднобудуванні, різноманітній промисловості. А у виробництві обмоток, кабелів та проводів вона просто незамінна. З бронзового дроту виготовляються електроди всім видів зварювання.


         У нас ви можете купити Бронзовий дріт БРКМЦ 0,4 мм, ціна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
4,0 0,8 6,0 3,0 0,5 6,0 1,2 0,6 2,5 1,5 0,4 0,7 4,2 5,0 4,5 2,2 1,0 3,1 3,3 мм
Матеріал
сплави БрОЦ4-3, БрКМц3-1, БрБ2, БрАМц9-2
Вид за способом виготовлення
холоднодеформована, тягнута (Д).
Вид за хімічним складом
берилієва бронза, кремнієво-марганцева, олов'яно-цинкова
Вид за призначенням
Дріт є найбільш затребуваним напівфабрикатом, що виготовляється з бронзових сплавів. Висока електропровідність, відмінна антикорозійна стійкість та пружні властивості матеріалу відкривають перед нею широкі перспективи в електротехнічній промисловості, приладобудуванні, електрозв'язку. З бронзового дроту виготовляють пружини різного призначення, зокрема потреб приладобудування, годинникового виробництва тощо. Зварювальний бронзовий дріт використовується як електроди для різних видів електродугового зварювання, як ручного, так і автоматичного. Вона незамінна у будівництві, машинобудуванні, суднобудуванні. Бронза з високим вмістом олова має відмінні ливарні властивості. Порівняно невисока температура плавлення та менший коефіцієнт усадки роблять бронзовий дріт незамінним матеріалом для тонкого лиття. Крім того, бронзовий дріт використовується для виготовлення прикрас.
Тип
Бронзовий дріт
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT