Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
900.00 грн
/кг

Стрічка (фольга) латунна Л63т 0,1х200 мм

Виробник: Украина
Код товару: 16584
В наявності
900.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Стрічка (фольга) латунна Л63т 0,1х200 мм завдяки властивостям сплавів володіє високою стійкістю до корозії і добре піддається механічній обробці.

Широко застосовуються виготовлення дрібних деталей різної форми у багатьох сферах виробництва. Використовуються для створення реле, конденсаторів, підшипників, дротів резисторів та інших радіодеталей.

Використовуються для різних дизайнерських рішень в інтер'єрі, електромеханіці, електротехніці, автоелектриці.

Фольга латунна – смуга прямокутного перерізу, виготовлена зі сплаву під назвою латунь. Даний виріб, поруч із латунною стрічкою, є одним із найтонших виробів, одержуваних засобом прокату. Товщина фольги латунної може коливатися від 0,015 до 1 мм. В особливих випадках, за вимогами замовника, можна отримувати фольгу товщиною від 0,004 мм.

Спектр металопрокату, що отримується зі сплавів на основі міді, досить великий. Найпоширенішими є стрічка з латуні та фольга.

Класифікація та характеристики латунної фольги

Латунь у порівнянні з міддю має більш високі показники корозійної стійкості та міцності. Фольга, виготовлена з латуні, має високу опірність до агресивних середовищ. Показники тепло- та електропровідності для цієї фольги залишаються невисокими.

Латунна фольга - це блискучий естетичний матеріал, що має безліч сфер застосування.

Відмінні риси латунної фольги:


• має невелику вагу;

• висока міцність;

• матеріал повністю безпечний для довкілля;

• легко піддається обробці;

• стійка до корозії.


Особливо добре антикорозійні властивості латунної фольги проявляють себе в умовах повітряного середовища, морського клімату, прісної води, у присутності сухих газів, галогенів, сухої пари. Досить широкий спектр середовищ, в яких латунна фольга може застосовуватися, робить її затребуваним матеріалом на ринку.

Купити латунну фольгу можна у спеціальних рулонах, в які вона була згорнута для зручності зберігання та транспортування. Ширина рулонів може бути від 10 мм до 480 мм.

Латунна фольга в залежності від матеріалу, з якого вона виготовлена, може класифікуватися за такими групами:


• Особливо тверда – (О).

• Тверда фольга – (Т).

• Напівтверда – (П).

• М'яка – (М).


За потреби фольгу можна нарізати на шматки заданих розмірів. Обрізається вона без особливих зусиль, не залишаючи рваної кромки та задирок, які можуть негативно вплинути на експлуатаційні характеристики.

Латунна фольга має спеціальний клейовий шар. За допомогою якого вона може бути легко приклеєна до потрібної поверхні. Приклеїти фольгу можна як вручну, так і з використанням спеціальних пристроїв.

Виробництво латунної фольги

Латунна фольга виготовляється відповідно до ГОСТ 15527-2004. ГОСТ 2208-2007 регламентує виробництво холоднокатаної фольги із латуні загального призначення. Так як в процесі виробництва застосовується метод холодної прокатки в маркування присутня буква Х. Метод гарячої прокатки для виробництва фольги не застосовується, тому що при нагріванні латунь втрачає пластичність.

Найчастіше виготовлення фольги застосовують сплави латуні ЛО90-1, Л90, Л80, Л68 чи ЛС59-1. Для отримання фольги із підвищеними показниками твердості застосовують сплав марки Л63. Через хорошу пластичність латунну фольгу можна прокочувати до товщини десятих частин міліметрів.

Фольгу латунну виготовляють відповідно до вимог цього стандарту з латуні марок Л90, Л85, Л80, Л70, Л68, Л63, ЛС59-1, ЛО90-1, ЛО62-1, ЛМц58-2, ЛЖМц59-1-1 з хімічним складом 15527.

Поверхня фольги повинна бути вільною від забруднень, що ускладнюють огляд. На поверхні допускаються кольори втечі, місцеві потемніння, сліди технологічного мастила, а також місцеві дефекти, що не виводять фольгу при контрольній зачистці за граничні відхилення по товщині.

Фольга повинна бути рівно обрізана і не повинна мати задирок, які суттєво впливають на використання фольги за призначенням. М'ята та рвана кромки не допускаються. Допускається невелика хвилястість, що зникає під час контрольного вигину.

Латунна фольга досить широко поширена в промисловому виробництві та як оздоблювальний декоративний матеріал. Досить часто латунну фольгу використовують для заміни золотого покриття та позолоти. Покриття із латунної фольги на вигляд практично не відрізняється від золотого. При цьому вартість латунного покриття в десятки разів дешевша. М'яка латунна фольга знайшла застосування під час виготовлення стендових моделей різноманітної конфігурації, електротехнічних деталей та декоративних виробів різного призначення.

Завдяки фізичним і механічним якостям, фольга з латуні знайшла широке застосування в різних галузях:


     декоративні та оздоблювальні роботи;

     виготовлення вітражів;

     виробництво електротехнічних пристроїв;

     виготовлення прикрас та біжутерії.


Цей прокат добре підходить для імітації золотого покриття, що обумовлено кольором металу. Ця особливістьь використовується під час створення ефекту позолоти на ювелірних прикрасах, скульптурах, при декоруванні тощо.

Латунна фольга Л63 виготовляється шляхом прокатки латуні марки Л63. Дана марка латуні є сплавом на основі міді з головним легуючим елементом цинком. Даний сплав добре піддається деформації тиском, добре полірується, добре піддається зварюванню та пайці. Має підвищені механічні показники і доступну ціну на ринку.


  У нас ви можете купити Стрічка (фольга) латунна Л63т 0,1х200 мм, доступна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Для виготовлення фольги застосовують сплави латуні ЛО90-1 Л90 Л80 Л68 або ЛС59-1
Вид за способом виготовлення
Латунна фольга виготовляється відповідно до ГОСТ 15527-2004. ГОСТ 2208-2007 регламентує виробництво холоднокатаної фольги із латуні загального призначення. Так як у процесі виробництва застосовується метод холодної прокатки в маркування є літера Х.
Вид за хімічним складом
34,22-37,5% цинку (Zn) та 62-65% міді (Cu), а також не більше 0,5% домішок
Вид за призначенням
Широко застосовуються виготовлення дрібних деталей різної форми у багатьох сферах виробництва. Використовуються для створення реле, конденсаторів, підшипників, дротів резисторів та інших радіодеталей. Використовуються для різних дизайнерських рішень в інтер'єрі, електромеханіці, електротехніці, автоелектриці. Латунна фольга досить широко поширена в промисловому виробництві та як оздоблювальний декоративний матеріал. Досить часто латунну фольгу використовують для заміни золотого покриття та позолоти. Покриття із латунної фольги на вигляд практично не відрізняється від золотого. При цьому вартість латунного покриття в десятки разів дешевша. М'яка латунна фольга знайшла застосування під час виготовлення стендових моделей різноманітної конфігурації, електротехнічних деталей та декоративних виробів різного призначення. Завдяки фізичним і механічним якостям, фольга з латуні знайшла широке застосування в різних галузях: декоративні та оздоблювальні роботи; виготовлення вітражів; виробництво електротехнічних пристроїв; виготовлення прикрас та біжутерії. Цей прокат добре підходить для імітації золотого покриття, що обумовлено кольором металу. Ця особливість використовується під час створення ефекту позолоти на ювелірних прикрасах, скульптурах, при декоруванні тощо.
Габарити (ширина, довжина)
Ширина рулонів може бути від 10 до 480 мм.
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT