Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
300.00 грн
/шт

Пружинний зворотний клапан латунний

Виробник: Украина
Код товару: 11656
В наявності
300.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Пружинний зворотний клапан латунний використовують як запірний пристрій для запобігання зворотного потоку робочого середовища в трубопроводі. Місця встановлення зворотного клапана - горизонтальні та вертикальні трубопроводи. Пристрій призначений для захисту обладнання (насосів, компресорів) при порушенні технологічного процесу (зниження тиску, пошкодження трубопроводу тощо). Запірний клапан відкривається прямим потоком рідини і закривається зворотним потоком або під дією пружини.


         У нас ви можете купити Пружинний зворотний клапан за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Латунь із нікелевим покриттям
Вид за способом виготовлення
Для виробництва трійників використовують такі методи: гаряче штампування, гідроштампування, виготовлення зварених трійників. В якості заготівлі можуть застосовуватися безшовні труби або з електрозварювальної труби шляхом вирізки штуцера. Засувки з корпусами з чавуну та алюмінієвого сплаву виконуються за допомогою лиття. Цим же способом виготовляються і залізні сталеві, але деякі з них, а також засувки з титанових сплавів виготовляються методом зварювання заготовок, отриманих штампуванням з листового прокату. Такі засувки називають штампосварними.
Вид за хімічним складом
Склад матеріалу: латунь CuZn39Pb3 = Ms 58 PN 10 № 2.0401 згідно з DIN 17660
Вид за призначенням
Трійник латунний використовується для створення роз'ємних різьбових з'єднань на трубопроводах холодного питного, господарського та гарячого водопостачання, опалення, стиснутого повітря та на технологічних трубопроводах, що транспортують гази та рідини, неагресивні до матеріалу з'єднувачів. Муфта сполучна латунь використовується для створення роз'ємних різьбових з'єднань на трубопроводах холодного питного, господарського та гарячого водопостачання, опалення, стиснутого повітря та на технологічних трубопроводах, що транспортують гази та рідини, неагресивні до матеріалу з'єднувачів. Пружинний зворотний клапан латунний використовують як запірний пристрій для запобігання зворотному потоку робочого середовища в трубопроводі. Місця встановлення зворотного клапана - горизонтальні та вертикальні трубопроводи. Пристрій призначений для захисту обладнання (насосів, компресорів) при порушенні технологічного процесу (зниження тиску, пошкодження трубопроводу тощо). Засувка муфтова латунна використовується в трубопровідних системах як запірний клапан. Латунне коліно ВЗ використовується для створення роз'ємних різьбових з'єднань на трубопроводах холодного питного, господарського та гарячого водопостачання, опалення, стисненого повітря та на технологічних трубопроводах, що транспортують гази та рідини, неагресивні до матеріалу з'єднувачів.
Тип
Латунні трубопровідна арматура
Країна виробник
Італія

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT