Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
600.00 грн
/кг

Латунний круг Л63 14 мм

Виробник: Украина
Код товару: 11568
В наявності
600.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Латунний круг Л63 14 мм – один із продуктів металопрокату у вигляді суцільного профілю круглого перерізу, для виробництва якого застосовується деформована або ливарна латунь. Властивості латунного прутка визначаються хімічним складом сплаву, методом виробництва та станом матеріалу. Поверхня пресованого або тягнутого латунного дроту - матова. Діаметр – від 4 мм до 200 мм.


Процес виготовлення регламентується ГОСТом 2060-2006, відбір проб хімічного складу металів виконується згідно з ГОСТ 24231-80. Для виробництва застосовується латунь Л-63 та ЛС59-1, хімічний склад якої відповідає ГОСТ 15527-2004.


Види латунного круга, доступні для широкого використання, можуть залежати від:


- стану матеріалу: м'які, тверді та напівтверді;


- методу виробництва: холодно деформованими чи тягнутими (маркуються літерою «Д»), гарячедеформованими чи пресованими («Г»);


- точності виготовлення: нормальної (Н), підвищеної (П), високої (В).


Латунь Л-63 – двокомпонентний сплав, що містить 37 частин цинку та 63 частини міді. Однофазний за своєю структурою, відрізняється стійкістю до корозії, досить високим рівнем міцності та гарною пластичністю. За рахунок включення цинку до складу піддається механічній обробці та характеризується доступною вартістю.


ЛС59-1 – є багатокомпонентною латунню, у складі якої 59 частин міді, 40 – цинку та 1 частина свинцю. За своєю структурою двофазна, з хорошими показниками міцності та зносостійкості. У її сплаві також є такі метали, як фосфор, залізо, вісмут, Стибій. Добре піддається механічній обробці за рахунок присутності у складі свинцю та цинку, що одночасно суттєво знижує вартість такого виду металопрокату.


Латунні прутки завдяки своїм властивостям мають досить широку сферу застосування. Їх використовують у сфері машинобудування (зокрема під час виробництва автомобілів), приладобудування, авіаційної, космічної, будівництві, хімічної промисловості (гільзи хімічного обладнання), електроенергетиці, під час виробництва годинникових механізмів. З латунного круги (прутка) виготовляється метизна продукція, фурнітура, деталі обладнання та втулки, елементи арматури для трубопроводів, декоративні конструкції. Активно застосовується латунний круг та при виробництві манометричних та конденсаторних труб, поліграфічних матриць, електромеханічних установок, поршневих машин та газових редукторів.


         У нас ви можете купити Латунний круг Л63 14 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
холоднодеформований, гарячедеформований
Вид за хімічним складом
ЛС59 1 за складом: мідь (Pb) - близько 57-60%; цинк (Zn) – близько 37,35-42,2%; залізо (Fe) – до 0,5%, Л63 є двокомпонентним сплавом, що включає 34,22-37,5% цинку (Zn) та 62-65% міді (Cu), а також не більше 0,5% домішок, ЛЖМц 59-1-1 — багатокомпонентна залізисто-марганцовиста латунь, 59% міді, 39% цинку, є додаткові легуючі елементи 1% Fe і 1% Mn.
Вид за призначенням
Латунні прутки завдяки своїм властивостям мають досить широку сферу застосування. Їх використовують у сфері машинобудування (зокрема під час виробництва автомобілів), приладобудування, авіаційної, космічної, будівництві, хімічної промисловості (гільзи хімічного устаткування), електроенергетиці, під час виробництва годинникових механізмів. З латунного кола (прутка) виготовляється металовиробна продукція, фурнітура, деталі обладнання та втулки, елементи арматури для трубопроводів, декоративні конструкції. Активно застосовується латунне коло та при виробництві манометричних та конденсаторних труб, поліграфічних матриць, електромеханічних установок, поршневих машин та газових редукторів. Їх використовують для виробництва деталей ковзання, тертя з відносною корозійною стійкістю шляхом обточування круглих заготовок на токарному або іншому металообробному устаткуванні.
Тип
Латунний круг
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT